Індивідуальний підхід до кожного!

Директор

заступник директора з ВР Діана_Вдовенко

Учнівське_самоврядування
Щовівторка в закладі освіти відбувається засідання ради профілактики правопорушень для здобувачів освіти.
У ході засідання проведені профілактичні бесіди зі здобувачами освіти, які потребують корекційної роботи.

Індивідуальний підхід до кожного!

05.12.2023 року в освітньому закладі
відбулося засідання штабу профілактики з представниками учнівського самоврядування від групи та здобувачі освіти , з якими необхідно провести профілактичну роботу.
Індивідуальний підхід до кожного здобувача/здобувачки освіти- запорука дисциплінованості, вихованості та високих досягнень.

Алькоголь НІ! Паління НІ!

Михайло_Кудлай
Василь_Дюбін
здобувачі_освіти
профілактика

Вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління згубно діє на організм людини будь-якого віку. З метою профілактики залежності класним керівником Василем_Дюбіном та майстром виробничого навчання у групі 42 було проведено годину спілкування на тему: ”Паління і вживання алкогольних напоїв здобувачів освіти”

Профілактична робота

Відбулося засідання штабу профілактики з представниками учнівського самоврядування від групи та здобувачі освіти , з якими необхідно провести профілактичну роботу.
Індивідуальний підхід до кожного здобувача/здобувачки освіти- запорука дисциплінованості, вихованості та високих досягнень.

Перша медична допомога

сестра_медична

Ірина_Пашкевич

здобувачі_освіти

перша медична допомога

Надання правильної домедичної допомоги- запорука збереження життя. Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття для здобувачів освіти першого курсу на тему: «Надання долікарської допомоги при ДТП »

ПРЕВЕНТИВНЕ ВИХОВАННЯ

Превентивне виховання – це система підготовчих та профілактичних дій педагогів та майстрів виробничого навчання, спрямованих на запобігання формуванню в здобувачів освіти негативних звичок, рис характеру, проявам асоціальної поведінки підлітків та організацію належного догляду за діяльністю здобувачів освіти.

       Мета превентивного виховання: підвищити рівень обізнаності в правовій освіті, з проблематики  ВІЛ/СНІД, шкідливих звичок; ознайомитися з сучасними профілактичними програмами; навчитися сучасних технологій профілактичної роботи.

       Завдання превентивного виховання: забезпечення в здобувачів освіти високих моральних рис, які є головним чинником вибору способів поведінки, забезпечення подолання окремими здобувачами освіти шкідливих звичок і навичок, що сформувалися внаслідок помилок і недоліків виховання.

КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ

Відповідальність неповнолітніх, тобто осіб, які не досягли 18-річного віку, передбачена кримінальним, адміністративним та іншим законодавством.

Так, кримінальній відповідальності підлягають особи, які до вчинення злочину досягли віку 16 років (ч. 1 ст. 22 Кримінального кодексу України, далі – КК). Це так званий загальний вік кримінальної відповідальності.Закон також (ч. 2 ст. 22 КК України) передбачає і знижений вік кримінальної відповідальності. Йдеться про осіб у віці від 14 до 16 років. Ці особи підлягають кримінальній відповідальності за такі види злочинів, як: вбивство (ст.ст. 115-117 КК), умисне тяжке тілесне ушкодження (ст. 121, частина третя статтей 345, 346, 350, 377, 398), зґвалтування (ст. 152), хуліганство (ст. 296) та інші.Зниження віку кримінальної відповідальності законодавець обумовив перш за все тим, що особа уже в 14-річному віці усвідомлює суспільну небезпечність і протиправність злочинів, які вказані в ч. 2 ст. 22 КК. Крім того, серед підлітків ці злочини досить поширені, і більшість з них тяжкі, представляють підвищену суспільну небезпечність.Особи у віці від 11 до 14 років не можуть бути суб’єктами злочину, оскільки не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність. Проте, ч. 2 ст. 97 КК визначає, що до цих осіб все ж таки можуть бути застосовані примусові заходи виховного характеру з дотриманням таких умов:

по-перше, неповнолітньому виповнилось 11 років;

по-друге, ця особа вчинила діяння, що підпадає під ознаки злочину, передбаченого особливою частиною КК. Згідно ст. 105 КК неповнолітній, який вчинив злочин невеликої або середньої тяжкості, може бути звільнений судом від покарання, якщо буде визнано, що внаслідок щирого розкаяння та подальшої бездоганної поведінки він на момент постановлення вироку не потребує застосування покарання.

У цьому разі суд застосовує до неповнолітнього такі примусові заходи виховного характеру:

1) застереження;

2) обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього;

3) передача неповнолітнього під нагляд батьків чи осіб, які їх заміняють, чи під нагляд педагогічного або трудового колективу за його згодою, а також окремих громадян на їхнє прохання;

4) покладення на неповнолітнього, який досяг п’ятнадцятирічного віку і має майно, кошти або заробіток, обов’язку відшкодування заподіяних майнових збитків;

5) направлення неповнолітнього до спеціальної навчально-виховної установи для дітей і підлітків до його виправлення, але на строк, що не перевищує трьох років.

Відповідно до ст. 98 КК, до неповнолітніх застосовуються лише такі основні види покарань:

1) штраф;

2) громадські роботи;

3) виправні роботи;

4) арешт;

5) позбавлення волі на певний строк.

Отже, відносно неповнолітніх не можуть застосовуватися: конфіскація майна, обмеження волі, довічне позбавлення волі, позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу, службові обмеження для військовослужбовців, тримання в дисциплінарному батальйоні.

План роботи штабу профілактики правопорушень серед учнівської молоді ДНЗ “Сквирське ВПУ” на 2021-2022 н.р.

“Профілактика серцевих захворювань”

Щоб серце лишалось здорове і функціонувало без збоїв, варто не лише йому допомагати , але й підтримувати. До Дня серця медичною сестрою освітнього закладу Іриною ПАШКЕВИЧ було проведено заняття з здобувачами освіти першого курсу на тему: “Профілактика серцевих захворювань”.

Заняття для здобувачів освіти третього курсу на тему: «Надання долікарської допомоги при ДТП »

Надання правильної домедичної допомоги- запорука збереження життя. Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття для здобувачів освіти третього курсу на тему: «Надання долікарської допомоги при ДТП».

Заняття на тему «Надання долікарської допомоги постраждалим від нещасних випадків»

Надання правильної домедичної допомоги- запорука збереження життя. Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття для здобувачів освіти першого курсу на тему: «Надання долікарської допомоги постраждалим від нещасних випадків».

Заняття на тему “Профілактика гострих кишкових інфекцій”

Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття та переглянуто відеоролик на тему “Профілактика гострих кишкових інфекцій”. Тільки чітке дотримання всіх гігієнічних правил та вимог дасть можливість уникнути зараження кишковими інфекціями.

Заняття на тему “Домашня медична аптечка”

Сестрою медичною Пашкевич Іриною було проведено заняття та переглянуто відеоролик на тему “Домашня медична аптечка, що має бути в умовах воєнного стану”.

Здобувачі освіти

Тема:” Гепатит А”

(сестра- медична)

З метою запобігання виникненню захворюваності учасників освітнього процесу на вірусні інфекції. Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти на тему “Гепатит А-шляхи передачі, симптоми та як вберегтися від цього захворювання”.

Здобувачі освіти
медична -сестра