Запрошуємо студентів Сквирського вищого професійного училища взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 12 номінацій:

17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship – scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн  –  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

20 000 грн. –  https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

44 000 грн. –  https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

18 000 грн. –  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв’язку)

27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

30 000 грн. –  https://autoclav.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@autoclav.com.ua)

17 000 грн. –  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

14 000 грн. –  http://fxadvice.net/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Scholarship@fxadvice.net)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

23 200 грн. –  https://an-studio.kiev.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@an-studio.kiev.ua)

500   EUR   –  https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

Участь повністю безкоштовна. 

ловлюємо Вам повагу за творчу співпрацю  і просимо Вас сприяти поширенню в закладах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти інформації щодо можливості навчання в магістратурі, аспірантурі та докторантурі Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Прийом на навчання у магістратуру відбувається на основі вступних випробовувань, без ЗНО.

Після завершення навчання в аспірантурі здобувачі освіти отримають ступінь доктора філософії у галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 0960775879 або на сайті ІПТО за посиланнями:

– магістратура: https://ivet.edu.ua/education/master-degree/informatsiia-dlia-vstupnyka

– аспірантура/докторантура: https://ivet.edu.ua/education/aspirantura-ta-doktorantura/pryiom-do-aspirantury-ta-doktorantury-2020/oholoshennia-pro-pryiom-do-aspirantury-ta-doktorantury-2020