Згідно графіку проведення профорієнтаційної роботи працівниками освітнього закладу було відвідано Сквирський академічний ліцей ІТ “Перспектива”.

Під час заходу учні 9 -11 класів ознайомились із професіями та спеціальністю, що надає освітній заклад та отримали інформаційний матеріал.

Для того, щоб учні могли свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності та дізнатись якомога більше інформації про професії, які є в Державному навчальному закладі «Сквирське вище професійне училище» працівниками закладу була проведена профорієнтаційна зустріч у Пустоварівському навчально – виховному комплексі.

У світі є більше 50 тисяч найрізноманітніших професій. Проте, звичайний учень школи може перелічити хіба що 30. Саме тому профорієнтаційні зустрічі – є важливими у виборі майбутньої професії, адже кожен прагне стати висококваліфікованим конкурентоспроможним фахівцем. Згідно графіку проведення профорієнтаційної роботи було відвідано Шапіївський навчально – виховний комплекс.

Згідно графіку проведення профорієнтаційної роботи працівниками освітнього закладу було відвідано Буківський навчально – виховний комплекс.

16 лютого 2021 року здійснено запланований черговий виїзд до Чубинецького навчально – виховного комплексу.
Особливу увагу працівники освітнього закладу звернули на висвітлення інформації про активне та насичене учнівське життя: виробниче навчання, яскраві концерти, активне дозвілля, різноманітні конкурси і спортивні змагання, цікаві екскурсії, пізнавальні бесіди тощо.

Правильний вибір професій — це моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції.
З метою проведення роботи з презентації закладу та інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти, працівники закладу відвідали Дулицьке навчально – виховне об‘єднання.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи представники навчального закладу відвідали Сквирський академічний ліцей №2😎
Учням ліцею було запропоновано до перегляду відеоролики та проведено бесіди в 9 та 11 класах з вибору майбутньої професії. Бесіди проводились в теплій, дружній, невимушеній атмосфері та взаєморозумінні.

Правильний вибір професії – одна з складових успіху сучасної людини.
З метою проведення роботи з презентації закладу та інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти, працівники закладу відвідали Рудянське навчально – виховне об‘єднання👍
Працівники та здобувачі освіти провели з учнями цікаві бесіди щодо подальшого навчання у закладі освіти, поцікавились життям молоді в школі та запропонували випускникам йти навчатися до Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя, та як ти в ньому будеш себе почувати.
З метою донесення детальної інформації про професії та перспективи навчання в освітньому закладі було відвідано Шамраївський навчально – виховний комплекс.

Навчаючись у випускних класах кожен підліток стикається з проблемою вибору професії. Вибір майбутньої професії – це дуже важливий крок, адже обравши своє ремесло, людина зазвичай присвячує йому своє життя.
Саме тому, щоб сприяти професійному самовизначенню учнів 9-11 класів, працівники освітнього закладу провели профорієнтаційну зустріч у Самгородоцькому ЗЗСО I-III ступенів.

Профорієнтаційна робота майстра виробничого навчання Майорка В.О. у Кам’яногребельській ЗОШ.

Профорієнтаційна робота майстра виробничого навчання Мухіної Г.П. у Самгородоцькій ЗОШ.