Подарунки дітям працівників навчального закладу

Нехай рік буде таким же яскравим, як гірлянда на новорічній ялинці, а бажання, загадане під бій годинника, обов’язково здійсниться!
Організація відбулася під керівництвом соціального педагога Аліни Братківської та практичного психолога Марини Чайки.

Акція “Подаруй дитині радість”

Щорічно 19 грудня православні християни святкують День святого Миколая.

   Діти в цей день знаходять під подушкою подарунки, а у дорослих прийнято вітати одне одного добрим словом.

   До Дня святого Миколая у освітньому закладі проведена акція “Подаруй дитині радість” здобувачами освіти для діток дитячих дошкільних закладів міста Сквири було зібрано подарункові пакети: книжечки, розмальовки, олівці та фарби.

Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Братківської Аліни.

Підготовка до ЗНО

ЗНО- це надзвичайно відповідальна подія, від якої залежить майбутнє здобувача освіти. Тому ми часу не гаємо і активно готуємося до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Викладач фізики та астрономії, Шембелян Леся Миколаївна, не лише проводить підготовку до тестування, розв’язуючи вправи та завдання з учнями, а і ознайомлює їх з додатками, за допомогою яких учні можуть працювати самостійно.

“Рік  математики”  в  училищі        

В  рамках  «Року  математики»  у  ДНЗ “Сквирське ВПУ”  пройшов  Тиждень математики  під  гаслом  “Математика –  приводить  розум  до ладу”.                                              

Заходи  тижня  були  напрямлені  на  активізацію  інтересу  до  математики  та  творчих  здібностей  учнів .  У  цікавій  формі  пройшли  різноманітні  заходи:  вікторина “Числа  в  нашому  житті”, конкурс  кросвордистів ,  математично – інформаційний  журнал  “Геометрія  навколо  нас”,  математичний “Брен – ринг”,  виставка  математичних  стінгазет, математичний  кінозал  “Лицар  математики”  про  життя  та  творчість  відомого  українського  математика  Михайла  Кравчука. 

Тиждень  математики  сприяв  розвитку математичних  компетентностей  та  зацікавленості  учнів  у  вивченні  предмету.

“Теплі історії до чашки чаю”

Новий рік з дитинства асоціюється у нас яскравими та веселими, теплими фільмами та історіями.

   17 грудня 2020 року бібліотекарем Діаною Вдовенко було проведено відкритий захід бібліо – чаювання “Теплі історії до чашки чаю”.”Бо взимку, ти знаєш, дуже особливе тепло. Воно пахне любов’ю і затишком. І казкою. Зимовою казкою”…

    Поринути у теплу і затишну атмосферу заходу допомогли маленькі історії авторки Надійки Гербіш. Історії про почуття і настрої, сумніви і рішення, далеку дорогу і затишний дім, солодкий шоколад та чай.

   Всі, навіть найдрібніші, приємності, які ми робимо комусь, не забуваються….А особливо у ці святкові дні, даруйте часточку тепла своїм рідним.

“Рік математики” в училищі

 16 грудня 2020 року в ДНЗ ” Сквирське вище професійне училище ” пройшов позаурочний захід  День теореми Піфагора . Цей день відзначається лише тоді , коли сума квадратів дати і порядкового номера місяця дорівнює квадрату року . Цій даті відповідає 16 грудня 2020 року .                      

В ході заходу учні навчального закладу мали змогу прийняти участь в проєкті  ” Теорема Піфагора та її значення в житті людей ” .

Учні дізналися багато пізнавальної інформації про одну з основних теорем геометрії , її історію та застосування в побуті . Також учні з задоволенням розв’язували  практично – орієнтовані завдання за допомогою даної  теореми .

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня вся Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятний день, в який згадують тих, хто віддав свої життя заради порятунку інших, а також вшановують героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія,  людська шана та вдячність героям ліквідаторам.

 Також відбулася акція – «Запали свічку у своєму вікні», на честь тієї трагічної події.

Вшанували пам’ять учасників покладанням квітів до пам’ятника померлих ліквідаторів на ЧАЕС.

Під керівництвом заступника з ВР Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

Акція “Ми проти насильства”

Флешмоб “Зроби фото з хусткою”

7 грудня відзначають День Української Хустки. З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Раніше дівчата та жінки носили хустку протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. День української хустки почали відзначати у 2019 році, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Учні групи 20 теж долучилися і створили флешмоб “Зроби фото з хусткою”. Класний керівник: Шембелян Леся Миколаївна

Пізнавальні посиденьки – “Українська хустка”

Українська хустка – це не тільки головний жіночий убір, але й незамінна прикраса і символ жіночої вроди. Крізь століття хустка зазнала багато змін і стала частиною української культури. Знак вірності, чесності, материнства – хустка була і залишається символом сімейного життя.

Вихователями  освітнього закладу проведено пізнавальні посиденьки – “Українська хустка” та свято Катерини.

Забуті традиції сьогодні потрібно відроджувати, адже своє, традиційне, народне завжди має бути в тренді, в моді. Немає такої в світі жінки, якій не личить українська хустка.

Народознавча виставка “Народний символ України – хустка”

Українки повертаються до прадавніх трендів! Все частіше можна побачити модниць,одягнених у колоритні хустки. Хустка давно перестала бути пережитком минувшини і аксесуаром бабусиних скринь. Сьогодні це модний аксесуар.

    Якими ж були хустки в давнину?Яке вони мають значення в житті українського жіноцтва?

  Бібліотекарем освітнього закладу Діаною Вдовенко було організовано народознавчу виставку “Народний символ України – хустка”, де всі могли ознайомитись з  цікавими виданнями, присвяченими історії та традиціям української хустки.

Виставка  “Чарівний світ Катерини Білокур”

7 грудня – день народження відомої української художниці Катерини Білокур. Вона є представницею так званого “наївного мистецтва”,роботами якої захоплювався сам Пабло Пікассо.

  Коли дивишся на  картини Білокур, то розумієш, тут все є — і жіноче щастя, і все те, що вона не відчула у реальному житті.

  З нагоди 120-річчя української художниці бібліотекарем освітнього  закладу Діаною Вдовенко було організовано ілюстровану виставку “Чарівний світ Катерини Білокур”.

   Шануймо та пишаймося великими українцями!

Година спілкування на тему: «Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти»

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів практичний психолог Марина Чайка у групі 28 провела годину спілкування на тему: «Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти». Мета якої донесення до здобувачів освіти почуття доброти, милосердя, розуміння та підтримки людей з обмеженими можливостями.

Лабораторно-практична робота

У групі №20 проведено лабораторно-практичну роботу з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» на тему: “Прості форми нарізання овочів”.

Урок виробничого навчання

В групі №28 проведено урок виробничого навчання на тему «Отримання посуду, приборів, білизни, їх облік. Розрахунки кількості посуду до обслуговування банкет-фуршету. Оформлення банкет-фуршету».

Виховна година на тему «СНІД – загроза людству»

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в групі 19 була проведена виховна година на тему «СНІД – загроза людству».

Класний керівник Джус С.О., майстер в.н. Чорний В.М.

Показ фільму на тему: “Наркотики і підлітки”

2 грудня в освітньому закладі пройшов показ фільму на тему: “Наркотики і підлітки”.

Захід присвячений профілактиці шкідливих звичок серед підлітків (алкоголізм, куріння, наркоманія). У підлітковому віці велике значення набуває вплив однолітків. На думку психологів, потреба в схваленні товаришів найчастіше і штовхає підлітка на експерименти з алкоголем та курінням. В даний час профілактика шкідливих звичок у підлітків спрямована на те, щоб викликати у них інтерес до власної особистості, а також навчити чинити опір тиску однолітків.

Захід проведено медичною сестрою Ольгою Ленчук.

Урок виробничого навчання

Урок виробничого навчання на тему «Обслуговування банкетів різних видів. Сервіровка столів до банкет- фуршету».

 Виставка – застереження   ” Не дай СНІДу шанс!”

Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо  1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше , що є в людини.

    1 грудня 2020 року бібліотекарем освітнього закладу Діаною Вдовенко було організовано виставку – застереження   ” Не дай СНІДу шанс!”

Флешмоб  “16 днів без насильства”

Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської був проведений флешмоб “16 днів без насильства”.

Тренінгове заняття «Бережи життя!»

1 грудня з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на чолі з класним керівником Дюбіном В.В. практичний психолог Марина Чайка  у групах 40 та 49 провела елемент тренінгового заняття «Бережи життя!».

 Здобувачі освіти визначили шляхи потрапляння вірусу в людський організм та дізналися про низку профілактичних заходів, які допоможуть зберегти своє життя і здоров’я. Також переглянути відеоролик «ВІЛ/СНІД — ти маєш знати!» та працювали з анкетами на виявлення знань про шляхи передачі Віл — інфекції.

На завершення заняття став висновок, що ВІЛ-СНІД — хвороба поведінкова, тому значною мірою залежить від наших вчинків та поінформованості з даного питання.

1 грудня  – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це  захворювання і його профілактику.                                          

В навчальній групи №20 з предмета Захист України ( основи медичних знань) під гаслом «Життя любить того, хто з ним бореться, а нищить того, хто йому піддається»  відбувся урок – застереження «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

Мета: сформувати уявлення про хворобу століття, виробляти поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я.

Викладач біології і екології  Куницька Н. А.

Виховна година “Молодь за життя без СНІДу”

В освітньому закладі вихователями Збаращенко А. В, Тишкевич Л. М проведено виховну годину “Молодь за життя без СНІДу.”

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

Такі заходи допомагають здобувачам освіти усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Відео-реквієм “Горить свіча…А, може, то Душа?”

Круглий тіл «Свіча пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.»

26 листопада з метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, здобувачі освіти групи 28 підготували і провели круглий тіл «Свіча пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.»

Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть переда­вати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках.

Учасники круглого столу у своїх виступах висвітлили одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – Голодомор 1932-1933 років, зупинилися на історичних причинах та наслідках цієї страшної події.

Всі присутні прослухали змістовні доповіді  про політичні, економічні, демографічні та морально-психологічні аспекти.

Захід сприяв встановленню історичної правди про жахливу трагедію українського народу – Голодомор – геноцид 1932-1933 рр., яка ніколи не повинна повторитися, та покликаний зберегти пам’ять про кожного, хто загинув в роки голодного терору.

Підготувала викладач історії І.Вдовиченко

Урок-реквієм «Людської пам’яті мости»

25 листопада 2020 року з метою вшанування пам’яті загиблих від геноциду, в навчальній групі № 40, здобувачі освіти з викладачем історії Вдовиченко Іриною Володимирівною, провели урок-реквієм «Людської пам’яті мости».

Голодомор 1932-1933 років в Україні – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу.    

Понад 7 мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети – ослаблення та винищення волелюбного українського селянства – соціальної основи нації.

Присутні опрацювали документальні матеріали, переглянули підготовлену презентацію та відео Невідома Україна «Великий злам». Фільм 98.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років.

Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Адже й нині живе у пам’яті народу прокляття тим, хто збиткувався над його долею і життям.

“ Година -реквієм “Дзвони 33-го” та виставка-нагадування “Український народ: випробування голодом””

   Щороку в останню суботу листопада вся Україна вшановує День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. У ці скорботні дні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.

    З метою вшанування загиблих від  геноциду українського народу бібліотекарем освітнього закладу Діаною Вдовенко було проведено годину – реквієм “Дзвони 33-го”.

  Під час заходу було продемонстровано уривок документального фільму про жахливі часи голоду. Ученицею першого курсу Наталією Храпак було продекламовано вірш “Хай відповість мені Москва” Любові Сердунич.

   Оформлено виставку – нагадування “Український народ: випробування голодом”.

   Всі присутні вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання.

Нехай пам’ять про них єднає нас.

Слава Україні !

Тренінгове заняття на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі”

У освітній групі 19 практичний психолог Марина Чайка та заступник директора з виховної роботи Діана Вдовенко в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  провели годину спілкування з елементом тренінгового заняття на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі”, де були розкритті поняття «булінг», «як не стати жертвою булінгу». Здобувачі_освіти переглянули відеоролик «Як боротися з булінгом» та ознайомилися з інформаційними брошурами «Стоп — булінг!».

 Проведений захід був спрямований на попередження насильства та булінгу, негативних проявів в учнівському середовищі.

Рік  математики  в  училищі

  “Математика –  гімнастика  розуму”  – під  таким  гаслом  пройшов  інтелектуальний  конкурс  “Ерудит”. 

В  ході   заходу здобувачі освіти мали   можливість  проявити    логічне  мислення  та  ерудицію  під  час  розв’язання  інтелектуальних  завдань  (різноманітних  цікавих  задач,  ребусів,  головоломок) .

Організували  та  провели  конкурс    викладачі :  Старинець  Тамара  Володимирівна  та  Шембелян  Леся  Миколаївна.

Тренінгове заняття на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі”

У освітній групі 28 практичний психолог Марина Чайка в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  провела годину спілкування з елементом тренінгового заняття на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі”, де були розкритті поняття «булінг», «як не стати жертвою булінгу». Здобувачі_освіти переглянули відеоролик «Як реагувати на цькування. Протидія булінгу» та ознайомилися з інформаційними брошурами «Стоп — булінг!»

 Проведений захід був спрямований на попередження насильства та булінгу, негативних проявів в учнівському середовищі.

Заходи до Міжнародного дня відмови від куріння

20 листопада до Міжнародного дня відмови від куріння було проведено ряд  заходів, а саме: показ відеоролика «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває?», інформаційна година та проведена акція «Міняю цигарку на цукерку» з метою пропаганди здорового способу життя, здобувачам освіти пропонували позбутися пагубної звички «паління» хоча б помінявши цигарку на солодку цукерку.

Здобувачі освіти із задоволенням брали участь у цій акції та ласували цукерками.

Захід проведено соціальним педагогом  Аліною Леонідівною Братківською, практичним психологом Мариною Олександрівною Чайкою.

Вечір-реквієм”Незагойна рана України”

Вихователями освітнього закладу Збаращенко А. В. і Тишкевич Л. М. було проведено вечір-реквієм “Незагойна рана України”.

У четверту неділю листопада Україна і світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932—1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.

     Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишиться з нами. Тож учні гуртожитку сьогодні пом’янули тих великомучеників нашої тяжкої історії – мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору. 

Флешмоб до Дня Гідності та Свободи

«Україна – територія Гідності та Свободи»

 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом 9 років,розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 200 року та революція Гідності 2013 року. В ці дні ми знову і знову згадуємо,тих хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності.

     Бібліотекарем освітнього закладу Діаною Вдовенко, проведено годину пам’яті «Україна територія Гідності та Свободи». В ході заходу здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з інформацією про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули фільм «Люди. Майдан. Герої» та ознайомились з патріотично – інформаційною виставкою «Україна – територія Гідності та Свободи».

19 листопада – Міжнародний день відмови від куріння

«Здоров’я — не все, але все без здоров’я ніщо» (Сократ).

Метою Дня відмови від куріння є підвищення обізнаності молоді про вплив споживання тютюнових виробів на здоров’я, формування в учнів негативного ставлення до куріння, мотивація на ведення здорового способу життя та залучення учнів до боротьби проти куріння.

На попередження шкідливих звичок здобувачам освіти  було запропоновано прийняти участь в тематичних заходах:

– конкурс на кращу стіннівку, малюнок, реферат, вірш , плакат на тему: «Ні- палінню», « Палити- це не модно», «Це треба знати, щоб своє життя не перервати», «Курінню  – ні , Здоров’ю – так», «Ми проти шкідливих звичок»;

– підготувати цитати, вислови, фрази відомих людей про куріння, а також приказки, афоризми про куріння.

Учні груп переглянули  відеоролик «Вся правда про шкідливі звички».

Було організовано виставку-застереження «Це треба знати, щоб своє життя не перервати».

Здобувачі освіти  прийняли активну участь у даних  заходах.

                                                           Викладач біології і екології  Н. Куницька

Година психолога на тему: “Способи подолання стресу”

У освітній групі 28  практичний психолог Марина Чайка провела годину психолога на тему: “Способи подолання стресу” .

Здобувачі освіти працювали з тестами, які розкрили індивідуальні деталі особистості. Учні також  дізналися як швидко самостійно вийти із стресового стану і заспокоїтися.

Тренінгове заняття на тему: “Жити- це здорово!”

В освітніх групах 10, 20, та 40 практичний психолог Марина Чайка  провела тренінгове заняття на тему: “Жити- це здорово!”.

 Під час заняття панувала дружня атмосфера, яка спонукала здобувачів освіти до продуктивної співпраці у колективі.

Міжнародний День толерантності

16 листопада відзначається Міжнародний День толерантності. Соціальним педагогом Братківською А. Л. та практичним психологом Чайкою М. О. була проведено година спілкування з елементами тренінгового заняття “Зрозумій, допоможи, підтримай”, де  були розкриті поняття “толерантність”, “толерантна особистість”, ” риси толерантної особистості”.

Здобувачі освіти активно виконували вправи та висловлювали свої думки щодо формування рис толерантної особистості. По завершенню заходу здобувачі освіти ознайомилися з інформаційними буклетами “Будь толерантним!”

До Дня захисника України  покладання квітів до могили загиблого працівника освітнього закладу Лучинського Івана

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова  Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

    До Дня захисника України 13.10.2020 було проведено покладання квітів до могили загиблого працівника освітнього закладу Лучинського Івана та вшанування його пам’яті хвилиною мовчання.

    Акція вшанування пам’яті відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

    Слава Україні!!!! Героям слава!!!!

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»  має своє продовження. Допомога літнім людям не одноразова акція, продовжуємо допомагати тим, хто потребує допомоги. Волонтери учнівського самоврядування  спільно з адміністрацією освітнього закладу виконують свої обіцянки, на прохання літньої мешканки міста Сквири Драган Раїси Пилипівни, яка потребує допомоги, здійснили ремонт віконної кватирки, адже погіршення погодних умов не за горами.

     А найбільшою винагородою за допомогу були щирі сльози вдячності Раїси Пилипівни. Будемо і надалі допомагати.

    Співчуття — усюди однакове. Різні лише способи того, як ми можемо його виявити. І це залежить від нас. А тому нехай кожен із нас загляне у свою душу та простягне руку допомоги тому, хто цього потребує, подарує іншому тепло, не сподіваючись отримати щось взамін.

    Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко.

Всесвітній тиждень космосу

Всесвітній тиждень космосу є найбільшим щорічним заходом у світі, присвяченим питанням вивчення космічного простору. Його ідеями є:

 • надихаючи студентів, сприяти формуванню завтрашніх фахівців у галузі космонавтики,
 • продемонструвати відчутну громадську підтримку космічної програми,
 • вирішити питання підвищення обізнаності населення щодо космічної діяльності,
 • сприяти розвитку міжнародного співробітництва в справі космічної пропаганди і просвітницької роботи.

Тиждень з предмету «Трактори»

В рамках місячника механізації в освітньому закладі проходить тиждень з предмету «Трактори». Учні мали можливість переглянути фільм «Нова техніка»  та презентацію «Моя професія – механізатор».

Конкурс «Барви осені» приурочений до Дня працівників освіти та 80–річчя професійно – технічної освіти

    Осінь часто називають золотою. Чому, здогадатись не важко: листя на деревах із зеленого перефарбовується в різні відтінки золотого. Жовта охра,червона мідь,зеленувата латунь,коричнева бронза,блідо – жовте оранжево – жовте золото – всі ці кольори нагадують про осінь.

    В освітньому закладі пройшов конкурс «Барви осені» приурочений до Дня працівників освіти та 80–річчя професійно – технічної освіти, в якому прийняли участь всі освітні групи та педагогічний колектив.

     Від всіх працівників закладу хочемо щиро привітати колег з ювілеєм та побажати творчих злетів і наснаги, щедрої долі і здоров’я, постійного  професійного зростання і благополуччя, успіхів у почесній, благородній справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Вечір-реквієм “Бабин Яр – це наша незагойна рана”

29.09.2020 в освітньому закладі ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено вечір-реквієм “Бабин Яр- це наша незагойна рана”.

   У ресурсно-інформаційному центрі учні переглянули фільм “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії “.

  Трагедія Бабиного Яру, це привід не тільки згадати жертв війни, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

  Ми вивчаємо Бабин Яр, щоб із вірою та надією дивитися у майбутнє.

   Бабин Яр – болітиме нашим дітям, нашим онукам, нашим правнукам. Бабин Яр- це наш вічний біль. Бабин Яр- це наша незагойна рана…

Організували та провели вечір-реквієм Збаращенко А.В та Тишкевич Л.М.

Книжкова-ілюстрована  виставка «Кожна війна закінчується миром» до Міжнародного дня миру

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Події останніх років – війна, тероризм, військові витрати, глибокі суперечності, що розділяють народи і окремих людей у всьому світі, зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру сьогодні. Міжнародний день миру – заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи по зміцненню стабільності, дотримання прав і свобод людини.

21 вересня 2020 року до Міжнародного дня миру бібліотека освітнього закладу підготувала  книжкову-ілюстровану  виставку «Кожна війна закінчується миром», де представлені видання та статті з періодичних видань, в яких розглянуто значення збереження миру для забезпечення стійкого прогресу людства.

    Організація книжково – ілюстрованої виставки відбулась під керівництвом бібліотекаря Діани Вдовенко

Флешмоб «Ми та Мир»

    Мир на українській землі – це не абстрактне бажання, а усвідомлена мета. За наше мирне існування у власній державі досі триває боротьба українських героїв на Сході України.

    21 вересня 2020 року з нагоди святкування Міжнародного дня миру в освітньому закладі відбувся флешмоб «Ми та Мир». Захід відбувся під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та практичного психолога Марини Чайки.

    Щиро бажаємо усім мирного неба, добра та надії. Миру нашій країні,кожній родині та кожному з нас!

Міжнародний День Батька

Всесвітній або Міжнародний День Батька святкують у третю неділю червня, а традиція почалася в США. Там він святкувався з 1966 року. В Україні, поряд з Національним святом, поважають і цю дату. Син, що став батьком – символ спадкоємності поколінь. Національний день батька відзначають у багатьох країнах.

Підготовлено соціальним педагогом Аліною Братківською.

Акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – WorldCleanupDay»

18 вересня в рамках проєкту «Чисте довкілля»  здобувачі освіти долучились до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень. Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

Тренінгове заняття

«Шлях до себе»

У освітніх групах 10, 20 та 40 практичний психолог Марина Чайка провела тренінгове заняття на тему: «Шлях до себе». Здобувачі освіти дізналися про себе багато цікавого та нового. Групи релаксували під заспокійливу мелодію та працювали з тестами, які розповіли їм про індивідуальні деталі особистості. В кінці тренінгового заняття кожен учасник отримав власну «Ліцензію на щастя».

Спортивно-патріотичний захід

 «Де козак – там і слава!»

17 вересня 2020 року в освітньому закладі відбувся спортивно – патріотичний захід «Де козак – там і слава!» з метою утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України. Сприяння набуттю здобувачами освіти патріотичного досвіду, культивування кращих рис української ментальності.

У програмі заходу:

 • Оформлення куреня ( український куточок)
 • Представлення куреня ( емблема)
 • Конкурс патріотичної речівки
 • Приготування козацької юшки
 • Метання довбні
 • Комбінована спортивна естафета
 • Перетягування линви
 • Велопробіг

    Головною ознакою заходу 2020 року є командний дух та дружня атмосфера з дотриманням карантинних норм та обмежень.