До Дня захисника України  покладання квітів до могили загиблого працівника освітнього закладу Лучинського Івана

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова  Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

    До Дня захисника України 13.10.2020 було проведено покладання квітів до могили загиблого працівника освітнього закладу Лучинського Івана та вшанування його пам’яті хвилиною мовчання.

    Акція вшанування пам’яті відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

    Слава Україні!!!! Героям слава!!!!

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»  має своє продовження. Допомога літнім людям не одноразова акція, продовжуємо допомагати тим, хто потребує допомоги. Волонтери учнівського самоврядування  спільно з адміністрацією освітнього закладу виконують свої обіцянки, на прохання літньої мешканки міста Сквири Драган Раїси Пилипівни, яка потребує допомоги, здійснили ремонт віконної кватирки, адже погіршення погодних умов не за горами.

     А найбільшою винагородою за допомогу були щирі сльози вдячності Раїси Пилипівни. Будемо і надалі допомагати.

    Співчуття — усюди однакове. Різні лише способи того, як ми можемо його виявити. І це залежить від нас. А тому нехай кожен із нас загляне у свою душу та простягне руку допомоги тому, хто цього потребує, подарує іншому тепло, не сподіваючись отримати щось взамін.

    Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко.

Всесвітній тиждень космосу

Всесвітній тиждень космосу є найбільшим щорічним заходом у світі, присвяченим питанням вивчення космічного простору. Його ідеями є:

 • надихаючи студентів, сприяти формуванню завтрашніх фахівців у галузі космонавтики,
 • продемонструвати відчутну громадську підтримку космічної програми,
 • вирішити питання підвищення обізнаності населення щодо космічної діяльності,
 • сприяти розвитку міжнародного співробітництва в справі космічної пропаганди і просвітницької роботи.

Тиждень з предмету «Трактори»

В рамках місячника механізації в освітньому закладі проходить тиждень з предмету «Трактори». Учні мали можливість переглянути фільм «Нова техніка»  та презентацію «Моя професія – механізатор».

Конкурс «Барви осені» приурочений до Дня працівників освіти та 80–річчя професійно – технічної освіти

    Осінь часто називають золотою. Чому, здогадатись не важко: листя на деревах із зеленого перефарбовується в різні відтінки золотого. Жовта охра,червона мідь,зеленувата латунь,коричнева бронза,блідо – жовте оранжево – жовте золото – всі ці кольори нагадують про осінь.

    В освітньому закладі пройшов конкурс «Барви осені» приурочений до Дня працівників освіти та 80–річчя професійно – технічної освіти, в якому прийняли участь всі освітні групи та педагогічний колектив.

     Від всіх працівників закладу хочемо щиро привітати колег з ювілеєм та побажати творчих злетів і наснаги, щедрої долі і здоров’я, постійного  професійного зростання і благополуччя, успіхів у почесній, благородній справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Вечір-реквієм “Бабин Яр – це наша незагойна рана”

29.09.2020 в освітньому закладі ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено вечір-реквієм “Бабин Яр- це наша незагойна рана”.

   У ресурсно-інформаційному центрі учні переглянули фільм “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії “.

  Трагедія Бабиного Яру, це привід не тільки згадати жертв війни, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

  Ми вивчаємо Бабин Яр, щоб із вірою та надією дивитися у майбутнє.

   Бабин Яр – болітиме нашим дітям, нашим онукам, нашим правнукам. Бабин Яр- це наш вічний біль. Бабин Яр- це наша незагойна рана…

Організували та провели вечір-реквієм Збаращенко А.В та Тишкевич Л.М.

Книжкова-ілюстрована  виставка «Кожна війна закінчується миром» до Міжнародного дня миру

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Події останніх років – війна, тероризм, військові витрати, глибокі суперечності, що розділяють народи і окремих людей у всьому світі, зумовили небувалу актуальність Міжнародного дня миру сьогодні. Міжнародний день миру – заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи по зміцненню стабільності, дотримання прав і свобод людини.

21 вересня 2020 року до Міжнародного дня миру бібліотека освітнього закладу підготувала  книжкову-ілюстровану  виставку «Кожна війна закінчується миром», де представлені видання та статті з періодичних видань, в яких розглянуто значення збереження миру для забезпечення стійкого прогресу людства.

    Організація книжково – ілюстрованої виставки відбулась під керівництвом бібліотекаря Діани Вдовенко

Флешмоб «Ми та Мир»

    Мир на українській землі – це не абстрактне бажання, а усвідомлена мета. За наше мирне існування у власній державі досі триває боротьба українських героїв на Сході України.

    21 вересня 2020 року з нагоди святкування Міжнародного дня миру в освітньому закладі відбувся флешмоб «Ми та Мир». Захід відбувся під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та практичного психолога Марини Чайки.

    Щиро бажаємо усім мирного неба, добра та надії. Миру нашій країні,кожній родині та кожному з нас!

Міжнародний День Батька

Всесвітній або Міжнародний День Батька святкують у третю неділю червня, а традиція почалася в США. Там він святкувався з 1966 року. В Україні, поряд з Національним святом, поважають і цю дату. Син, що став батьком – символ спадкоємності поколінь. Національний день батька відзначають у багатьох країнах.

Підготовлено соціальним педагогом Аліною Братківською.

Акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – WorldCleanupDay»

18 вересня в рамках проєкту «Чисте довкілля»  здобувачі освіти долучились до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень. Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

Тренінгове заняття

«Шлях до себе»

У освітніх групах 10, 20 та 40 практичний психолог Марина Чайка провела тренінгове заняття на тему: «Шлях до себе». Здобувачі освіти дізналися про себе багато цікавого та нового. Групи релаксували під заспокійливу мелодію та працювали з тестами, які розповіли їм про індивідуальні деталі особистості. В кінці тренінгового заняття кожен учасник отримав власну «Ліцензію на щастя».

Спортивно-патріотичний захід

 «Де козак – там і слава!»

17 вересня 2020 року в освітньому закладі відбувся спортивно – патріотичний захід «Де козак – там і слава!» з метою утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України. Сприяння набуттю здобувачами освіти патріотичного досвіду, культивування кращих рис української ментальності.

У програмі заходу:

 • Оформлення куреня ( український куточок)
 • Представлення куреня ( емблема)
 • Конкурс патріотичної речівки
 • Приготування козацької юшки
 • Метання довбні
 • Комбінована спортивна естафета
 • Перетягування линви
 • Велопробіг

    Головною ознакою заходу 2020 року є командний дух та дружня атмосфера з дотриманням карантинних норм та обмежень.

День запобігання суїциду

10 вересня Всесвітній день запобігання суїциду. В освітньому закладі пройшла акція «Я обираю життя!», з метою спонукати здобувачів освіти замислитися над запитанням « Для чого людина живе?»; бажання знайти у житті своє місце, бути корисними суспільству. Переглянуто соціальні відеоролики: «Цінуй своє життя, воно прекрасне». Захід проведено соціальним педагогом Аліною Братківською.

Важливо знати, що в Україні працюють локальні гарячі лінії, які допомагають справитися з емоційними проблемами: нова кризова національна лінія з питань запобігання суїцидам та профілактики психічного здоров’я «Lifeline Ukraine» – 7333. Вона цілодобова, анонімна та безкоштовна.

Перше вересня

Перше вересня – символічний день. Адже він відкриває світ нових знань, дає можливість стати кращим, здобути освіту, оволодіти професією.

  Цього року свято 1 вересня хоч і незвичне, зі збереження карантинних умов, та все ж свято. Бажаємо  всім успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!