Профілактика правопорушень.

Превентивне виховання з метою профілактики правопорушень, скоєних молоддю, правова освіченість і культура є наріжним каменем виховної роботи.
Інспектори сектору ювенальної превенції Наталія Чумак та Інна Кононська провели бесіду з здобувачами освіти про правила поведінки в громадських місцях, правила дорожнього руху, профілактику правопорушень, булінгу, адміністративну відповідальність за зловживання алкогольними напоями та тютюнопаління

Підтримка здобувачів освіти
ГО “Детдом.інф
о “

Не вистачає слів, якими можливо висловити вдячність за допомогу нашим здобувачам освіти, які перебувають в програмі “Успішний старт”від ГО “Дєтдом. інфо”!!!
У прохолодні дні гріють не лише теплі речі, а і розуміння того що ти в світі не один. Разом ми сила!!!
Дякуємо !!!!
Віримо в Мир та перемогу Добра та Любові!

Підтримка здобувачів освіти
ГО “Детдом.інфо”

Практика – запорука професіоналізму!
Завдяки наданій кухонній техніці від ГО “Дєтдом. інфо” наші кухарі; офіціанти будуть справжніми професіоналами!!! Разом ми сила!!!
Дякуємо !!!!
Віримо в Мир та перемогу Добра та Любові!!!

Урочиста лінійка.

Урочиста лінійка присвячена Дню працівників сільського господарства, нелегкій праці хлібороба

Вшановуємо людей святої професії, які своїм талантом, своєю працею вирощують найдорожче ХЛІБ – нашу святиню.
Дякуємо вам за той вклад, який ви вносите у непростий період воєнного стану. Для того, щоб нагодувати, забезпечити громадян і військових, які боронять кордони нашої Держави.

Бажаємо вам важкого колосу, легкої ріллі, міцного здоров’я злагоди і достатку вашим сім’ям. Низький Вам уклін і велика шана від усіх людей, яким ви даєте змогу жити та працювати задля процвітання України

Прикрашаю свою оселю.Знай!!!

Прикрашаючи свою оселю електричними гірляндами пам’ятайте: неякісні вироби або порушення умов експлуатації можуть призвести до коротких замкнень та пожеж.

Наголошуємо на дотримані таких правил:

✅️ Перевіряйте гірлянди при покупці: брак у виготовленні та матеріалах таких гірлянд можуть спричинити коротке замкнення.

✅️ Слід використовувати тільки сертифіковані вироби від офіційного представника.

✅️ Рекомендуємо періодично перевіряти стан прикрас, уникати перевантаження розеток та завжди слідкувати за тим, щоб гірлянди не були у контакті з легкозаймистими матеріалами.

Ці дії збережуть ваше життя та майно. У разі будь-якої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101

Тиждень безпеки дорожнього_руху.

З метою вивчення та засвоєння знань правил дорожнього руху, попередження дитячого дорожнього-транспортного травматизму та проведення роз`яснювальної роботи серед здобувачів освіти щодо дотримання правил дорожнього руху в ДНЗ “Сквирське ВПУ” з 13 по 19 листопада 2023 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.
Відповідно до тематики Тижня були проведені заходи:

⚡️виховні години «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров`я зберігай!»;

⚡️продемонстровані фільми: «Обов’язки пішоходів, пішохідні переходи і місця зупинок маршрутних транспортних засобів», «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів»;

⚡️бесіда на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя»;

⚡️зустріч з поліцейським СРПП Сквирського відділу поліції ✓1, який провів бесіду на тему: «Дотримання правил дорожнього руху»;

⚡️профілактична бесіда на тему: «Знання дорожнього руху у нашому житті» та переглянуті відеоматеріали «Правила дорожні:.знай і виконуй»; «Обов’язки і права пасажирів та пішоходів»; «Вимоги до велосипедистів»;

⚡️Практичний тренінг на тему: «Надання домедичної допомоги під час ДТП» здобувачам освіти І курсу;

⚡️Лекція на тему: «Дорожні пригоди та їх наслідки»;

⚡️Конкурс малюнків на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя». Переможцями стали: #КатеринаЛисюкгрупа23, #МаринаКравченко_група_21.

Zoom конференція для здобувачів

16.11.2023 року в освітньому закладі відбулась Zoom конференція для здобувачів освіти, працівників та співробітників Сквирського вищого професійного училища.

Компанія SkillSprint – партнер з організації міжнародних стажувань.

У конференції взяли участь здобувачі освіти ІІІ курсів.

Інформаційні матеріали щодо стажування в Болгарії мали змістовний характер та висвітлили в повній мірі можливості для здобувачів освіти проходження стажування під час канікул.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Майстер виробничого навчання Юрій Мухін
17.11.2023 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху майстром виробничого навчання зі здобувачами освіти проведена бесіда на тему: “Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!” та переглянуті відеоматеріали про безпечність руху на дорозі.

Тиждень безпеки дорожнього руху

15.11.2023 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху інженером з охорони праці Ніною Прокопенко та викладачем з предмета “Правила дорожнього руху” Сергієм Миронським зі здобувачами освіти проведена профілактична бесіда на тему: “Знання дорожнього руху у нашому житті” та переглянуті відеоматеріали “Правила дорожні: знай і виконуй”; “Обов’язки і права пасажирів та пішоходів”; “Вимоги до велосипедистів”.

Тиждень безпеки дорожнього руху.

Інженер з охорони праці Ніна Прокопенко
Викладач ПДР Сергій Миронський
14.11.2023 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху була організована зустріч для здобувачів освіти групи ✓41, групи ✓13 з поліцейським СРПП Сквирського відділу поліції ✓1 Владиславом Наточним, який провів бесіду на тему: “Дотримання правил дорожнього руху”.
Працівник патрульної поліції розповів здобувачам освіти про безпеку дорожнього руху при користуванні велосипедами, скутерами, електросамокатами та приділив увагу наслідкам нехтування правилами дорожнього руху.
Також здобувачі освіти переглянули відеофільм: “Безпека дорожнього руху”.

Тиждень безпеки дорожнього руху

В ДНЗ “Сквирське ВПУ” з 13 по 19 листопада 2023 року проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.
13.11.2023 року в рамках Тижня інженером з охорони праці Ніною Прокопенко, заступником директора з виховної роботи Діаною Вдовенко для здобувачів освіти першого курсу були продемонстровані фільми: “Обов’язки пішоходів, пішохідні переходи і місця зупинок маршрутних транспортних засобів”, “Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів” та проведена бесіда на тему: “Безпека на дорозі – безпека життя”.

Поетапна атестація

В освітньому закладі комісією в складі:
✅ голови комісії Інни Пасічник
✅ заступника директора з навчально-виробничої роботи Людмили Власенко
✅ старшого майстра Сергія Миронського
✅ майстра виробничого навчання Галини Мухіної
✅ майстра виробничого навчання В’ячеслава Майорко
✅ майстра виробничого навчання Інни Омельчук
✅ майстра виробничого навчання Галини Гири , було проведено поетапну атестацію для здобувачів освіти 3 курсу на присвоєння їм 3 розряду офіціанта.

Всеукраїнський флешмоб

10 жовтня було проведено всеукраїнський флешмоб до Дня ментального здоров’я руханка сили , у якому мали змогу взяти участь усі бажаючі. Для того, щоб долучитися до Всеукраїнського флешмобу здобувачі освіти та працівники освітнього закладу виконали віршик-руханку:

В житті де так багато перешкод,

Я відчуваю крила та коріння.

Слова «Я МОЖУ!» – мій таємний код,

І моя сила сяє мов проміння.

Мій розум, тіло, творчість, почуття,

моє натхнення, радість, мрії, близькість – 

в моїх руках. Будую я Моє життя,

І відчуваю впевненість та стійкість.

Бережіть своє ментальне здоров’я. Бережіть себе!

В ДНЗ ,,Сквирське ВПУ” стартувала програма ,,Компанія”

Викладачі ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» Шембелян Леся та Скидан Катерина стали учасниками тренінгу, організованого компанією Junior Achievement.
Junior Achievement розпочала свою роботу в Україні у 2021 році завдяки партнерству з GIZ – Німецьким товариством міжнародного співробітництва. JA сприяє більш тісним контактам між навчальними закладами, місцевим бізнесом та талановитою і підприємливою молоддю. Вони формують екосистему молодіжного підприємництва, яка дозволяє отримати корисні ділові контакти, здобути перший професійний досвід. Тепер щотижня даними викладачами проводиться засідання гуртка з підприємницької діяльності. Методом мозкового штурму вже обрано бізнес-ідеї. Методом SWOT-аналізу проведено оцінку ідеїй. Ми працюємо заради розвитку підприємницьких навиків та підвищення рівня фінансової грамотності здобувачів освіти. Долучайтесь! Тьютори: Шембелян Леся та Скидан Катерина

Засідання штабу профілактики

Відбулося засідання штабу профілактики у присутності заступників директора з НВР та виховної роботи, практичного психолога , класних керівників, майстрів виробничого навчання , представників учнівського самоврядування від групи та здобувачі освіти , з якими необхідно провести профілактичну роботу.
Питання, що розглядалися на засіданні:

 1. Відвідуваність освітного процесу.
 2. Правопорушення.
 3. Гаджети під час освітніх занять.

Профілактика- необхідна складова в освітньому закладі. Індивідуальний підхід до кожного здобувача/здобувачки освіти- запорука дисциплінованості, вихованості та високих досягнень.

Відкритий урок виробничого навчання

06.10. 2023 року в ДНЗ ,, Сквирське ВПУ” відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему: “”Проведення технічного обслуговування. Проведення посіву зернових та зернобобових, круп’яних, технічних культур” зі здобувачами освіти другого курсу, № 12.
Тема уроку повністю розкрита. Структура уроку дотримана, сприяла активному вирішенню поставлених завдань. Ефективному засвоєнню матеріалу сприяло використання під час уроку технічних засобів навчання. Навчальний матеріал кожної частини заняття відповідав поставленим завданням. Дозування навантажень, розподіл часу на частини уроку були раціональними і методично обґрунтованими. Також під час уроку відчувався зв’язок майстра виробничого навчання зі здобувачами освіти, атмосфера була не вимушеною, а доброзичливою та емоційною.

Велопробіг

Велопробіг присвячений Дню працівників освіти «Педагогічні працівники Сквирщини за здоровий спосіб життя»!

Молодіжна еко толока

Суботній ранок розпочався активно! Долучились до Молодіжної еко толоки за Форою, проведену Вадимом Кожевним, яка пройшла дивовижно. Такі акції відображають активну життєву позицію і не на словах а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища .
Зробити довкілля чистішим можна лише спільними зусиллями!!!

Урочиста лінійка

Напередодні Дня працівників освіти та Дня захисників та захисниць України в освітньому закладі відбулась урочиста лінійка. З радістю та сумом водночас тому що війна триває…
І захисники, і вчителі невтомно працюють заради нашого майбутнього, які пером і словом несуть знання поколінням, вогнем і мечем боронять право на незалежність рідної країни .
Велике щастя мати викладача доброго, щирого, який навчає бути ЛЮДИНОЮ.
Велике щастя мати захист від сильних духом людей, які кожного дня захищають наш спокій.

Низький уклін Вам освітяни!
Низький уклін Вам наші захисники!

Все буде Україна!

Об’єднане методичне засідання

04.10. 2023 р. відбулося об’єднане методичне засідання. Повістка денна: 1. Медійно- інформаційний простір (Бондаренко Л.С.). 2. “Медійна грамотність як один з аспектів креативного мислення викладача” ( Шембелян Л.М) 3. ” Медіаграмотність сучасного педагога” ( Пеклін А.Р.) 4. “Медіаграмотність як шлях до правдивої інформації в освітньому просторі” ( Джус С.О.)

Нагорода

З нагоди професійного свята Дня працівників освіти було нагороджено заступника директора з навчально виробничої роботи Людмилу Власенко заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»
Колектив ДНЗ “Сквирське ВПУ” щиро вітає Вас Людмила Вікторівна з високою відзнакою, зичимо Вам міцного здоров’я, радості від життя, творчих злетів, успіхів, здійснення мрій та цікавих задумів!
Все буде Україна!

Спортивно-патріотичний захід «Де козак, там і слава!»

Сьогодні в освітньому закладі відбувся спортивно-патріотичний захід «Де козак, там і слава!»
У програмі заходу:

 1. Проходження групи строєм.
 2. Конкурс патріотичної речівки (девізу).
 3. Приготування козацької юшки.
 4. Спортивні змагання.
  На патріотичний захід завітав представник ініціативної молоді, голова молодіжної ради Сквирської міської територіальної громади Вадім Кожевний

Слава ЗСУ! Слава нації! Слава Україні! Героям Слава!

Шановні громадяни!

Закликаємо вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах! Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці

Благодійна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Директор
Партнерство
УВКБ ООН, МОМ
Благодійна допомога для внутрішньо переміщених осіб
Здобувачі освіти
Отримали і розгрузили гуманітарну допомогу для облаштування гуртожитку, створення комфортних умов проживання.
Разом ворога ПЕРЕМОЖЕМО!

Огляд ремонту в гуртожитку

Директор Олександр Пасічник
Бельгійський Червоний Хрест у партнерстві з Українським Червоним Хрестом за підтримки Люксембурського Червоного Хреста

Керівник редакції районної газети Вісник Сквирщини Катерина Бондарчук

RIES JEANNOT – журналіст

GANGJI KARIM FREDERIC- головний спеціаліст – голова делегації

FINETTI MAURIZIO- прес аташе

МИРИАМ ДЖАКОБИ – головний спеціаліст

Гульнамо Гудабахшова – голова місії в Україні

Сергій Садовничий – інженер

Куліков Олександр – проектний менеджер

Огляд ремонту в гуртожитку завершено, всі представники залишилися в захваті.
Україна ПЕРЕМОЖЕ!

Міжнародний день грамотності

Кожного року в Україні, як і у багатьох країнах світу, 8 вересня відзначають Міжнародний день грамотності .
Від рівня нашої мови залежить рівень культури. Спілкуйтеся правильно, красиво і грамотно.
Все буде Україна!

Підтримка здобувачів освіти

Щиро дякуємо ГО “Детдом.інфо” за підтримку здобувачів освіти, які знаходяться в складних життєвих обставинах.
Приємно розуміти, що у нелегкий для всіх час, ми залишаємось людьми!!!
Теплі речі, продуктові набори, засоби гігієни та багато іншого отримали діти від організації, які ввійшли в програму “Успішний старт”, загальна кількість дітей 31, з них-19 перехідного контингенту та 12 здобувачів освіти першого курсу.
Все буде Україна!

Акція прибирання

Освітній заклад спільно з Молодіжною радою Сквирщини долучились до найбільшого екоруху країни та разом боронимо екологічний фронт та зробимо Україну чистою!
16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!” Представниками учнівської ради було проведено акцію прибирання!
Ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Наближаємо перемогу разом!

Завдяки благодійній акції “Замість квітів – допомога ЗСУ”, яка відбулася 1 вересня в ДНЗ “Сквирське ВПУ”, вдалося зібрати 9 050 грн, які були використані за запитом волонтера Tania Kitsiuk було закуплено запчастини для ремонту автомобіля ЗСУ.
Наші майстри виробничого навчання та здобувачі освіти відремонтували та пофарбули машину для ЗСУ.
Машина поїхала в зону бойових дій. Свою роботу виконують відповідально, адже на передовій машини не менш важливі, ніж зброя.

Дякуємо здобувачам освіти, батькам та всім, хто підтримав наших захисників!
Слава Україні! Героям слава!

Поетапна атестація для здобувачів освіти 2 курсу з професії «Кухар; офіціант»

Сьогодні в освітньому закладі комісією в складі:
✅ голови комісії Інни Пасічник
✅ заступника директора з навчально-виробничої роботи Людмили Власенко
✅ старшого майстра Сергія Миронського
✅ майстра виробничого навчання В’ячеслава Майорко
✅ викладача Галини Мухіної
✅ майстра виробничого навчання Інни Омельчук
✅ майстра виробничого навчання Галини Гири, було проведено поетапну атестацію для здобувачів освіти 2 курсу з професії «Кухар; офіціант» на присвоєння їм 3 розряду кухаря.

Участь у проєкті “Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery”

Участь директора освітнього закладу Олександра Пасічника у проєкті “Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery”.
Метою зустрічі було презентувати заклад освіти для участі у проєкті щодо підготовки кваліфікованих кадрів для майбутнього відновлення України
– досягнення закладу;
– підготовка/перепідготовка дорослого населення;
– підтримка закладу роботодавцями;
– задоволення запитів ринку праці.

Інструктивно – методична нарада

Інструктивно – методична нарада педагогічних працівників з питань вивчення контингенту здобувачів освіти 1 курсу та планування і проведення якісної позаурочної роботи.

Шануємо традиції!!!

Разом виховуємо у дітей і молоді безпечну культуру поведінки і продовжуємо працювати заради Перемоги та мирного неба для майбутнього дітей України.

Щовівторка в освітньому закладі відбувається лінійка, яка розпочинається хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті загиблих захисників Вітчизни.
Та відбулось започаткування нової традиції покладання квітів до Алеї слави

Приємна зустріч

05.09.2023 в наш освітній заклад завітав випускник групи 18 Лозенко Олег, який боронить рубежі нашої країни .
Під час зустрічі зі здобувачами освіти він розповів про сучасне забезпечення підрозділу озброєнням, спорядженням, про побут воїнів.
Олегу від педагогічного та учнівського колективів були висловлені слова подяки за його мужність, силу волі, витривалість.
В кінці зустрічі захиснику вручили патріотичні сувеніри!
Цінуйте кожну спокійну хвилину, яку ви маєте здобуту кров’ю та потом наших ЗАХИСНИКІВ!
Слава Україні! Героям слава!

День Знань

Незважаючи на війну та інтенсивні бойові дії, завдяки хоробрості та відвазі Збройних Сил, наші діти мають змогу продовжувати навчатись у навчальних закладах.
День знань – одне з особливо урочистих, прекрасних, світлих свят, яке знову зібрало усіх здобувачів освіти, батьків, педагогів Сквирського вищого професійного училища на урочисту лінійку.
1 вересня наш освітній заклад оголосив акцію “Замість квітів, допомога ЗСУ”, було обладнано куточок, де відбувався збір коштів, які будуть передані ЗСУ.
Урочиста лінійка розпочалася з вшанування пам’яті загиблих воїнів, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України та державного гімну.
Здобувачами освіти групи 42 відбулося покладання квітів загиблим до Алеї Слави.
Директор Олександр Пасічник привітав всіх зі святом та початком нового навчального року, побажав присутнім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення усіх планів і задумів!
На День знань до освітнього закладу завітав представник ініціативної молоді, голова молодіжної ради Сквирської міської територіальної громади Вадім Кожевний та побажав здобувачам освіти використати на всі сто можливості освітнього закладу, рухатися до нових звершень з інтузіазмом, а ще запросив долучитися до активної молоді ради.
Вітаємо всіх з початком навчального року!

За нами Перемога, за нами правда, за нами майбутнє!

З таким розумним і наполегливим поколінням ми обов’язково Переможемо!!!

Слава ЗСУ! Слава нації! Слава Україні! Героям Слава!

Онлайн зустріч з педагогічними колективами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини

Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області проведено онлайн зустріч з педагогічними колективами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини, присвячену початку 2023/2024 навчального року.

Форсайт-сесія на тему: “Професійна освіта: виклики, розвиток, перспективи”

2 серпня 2023 року на базі освітнього закладу ДНЗ “Сквирське вище професійне училище” відбулася серпнева форсайт-сесія на тему: “Професійна освіта: виклики, розвиток, перспективи”.

На обласний захід завітали:
Ірина Шумік, генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Максим Кочура, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації.

Ярослава Тростянська, директорка департаменту освіти і науки Київської обласної адміністрації.
Ніна Гуляй, начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності.
Устенко Наталія, головний спеціаліст відділу професійної, фахової передвищої, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності департаменту.
Наталія Перегуда, головний спеціаліст відділу професійної, фахової передвищої, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності.
Катерина Мірошниченко, керівник ГО “Всеукраїнська асоціація працівників професійно – технічної освіти.
Марина Стасєєва, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.
Валентина Брезіцька, заступник директора Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.
Наталія Філіцька, директор Білоцерківської філії КОЦЗ.
Галина Бондарчук, голова Київської обласної профспілки будівельників в Україні.
Олег Борисов, заступник голови профспілки будівельників України.
Представники компанії Ferdinand Bilstein Gro up.
Голова молодіжної ради Сквири Вадим Кожевний.
Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Київської області.

Програма заходу була дуже насиченою, спікери ділилися своїм досвідом і баченням адаптації до умов сьогодення у військовий час та, звичайно, своїми планами та ідеями, що реалізовуватимуться після перемоги України.

Кожен зміг для себе взяти корисну інформацію, поділитися своїми надбаннями. Доведена стратегія розвитку професійно-технічної освіти, фахової передвищої освіти, згідно якої планувався розвиток на майбутнє.

Разом до Перемоги!
Дякуємо ЗСУ!

Співпраця

Директор
Співпраця
Зустріч з Лазько Гюльназ Заурівною помічником-консультантом народного депутата України Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Бабака Сергія Віталійовича.

Обговорювали такі питання:

✅️ проблеми розвитку професійно-технічної освіти;

✅️ поповнення матеріально-технічної бази;

✅️ впровадження дуальної освіти;

✅️ проблеми працевлаштування випускників.

Ознайомилися з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб.

Проживає 95 внутрішньо переміщених осіб, для яких проводиться постійна щоденна робота над покращенням їх умов проживання.

Вивчили проблеми, які є:

 • матеріальне забезпечення;
 • працевлаштування;
 • юридична допомога;
 • відпрацювали питання щодо дітей: школи, садочки.

Роботу спрямовуємо для наближення Перемоги!
Все буде Україна!

Урок на тему: “Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами”

Викладач ПДР Юрій Гальчинський
В рамках співпраці з ДСНС України в Київській області та за участі поліцейських м. Сквири був проведений урок на тему: “Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами”.

Іспит випускників 2023

Державна кваліфікаційна атестація в освітньому закладі комісією в складі:
✅ голови комісії директора сільськогосподарського фермерського господарства “Провіденс” Володимира Стогнія
✅ викладача Сергія Момотенка
✅ викладача Сергія Вітюка
✅ старшого_майстра Юрія Мухіна
✅ майстра виробничого навчання Олександра Гири
здобувачів освіти групи 10 з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

Державна кваліфікаційна атестація в освітньому закладі комісією в складі:
✅ голови комісії Інни Пасічник
✅ заступника директора з навчально-виробничої роботи Людмили Власенко
✅ майстра виробничого навчання Галини Мухіної
✅ майстра виробничого навчання Інни Омельчук
здобувачів освіти групи 20 з професії “Кухар;офіціант”

Державна кваліфікаційна атестація в освітньому закладі комісією в складі:
✅ голови комісії головного інженера КП “Сквир-водоканал” Сергія Мельничука
✅ старшого майстра Юрія Мухіна
✅ викладача Сергія Момотенка
✅ викладача Сергія Вітюка
✅ майстра виробничого навчання Федора Момотенка
✅ класного керівника Світлани Гресько
Здобувачів освіти групи 40 з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Захист дипломних проєктів здобувачів освіти групи 18 спеціальності «Агроінженерія» та присвоєно кваліфікацію «Технік-механік»


Комісія в складі:
✅ голови комісії кандидат технічних наук, доцент кафедри механізації, старший науковий співробітник Білоцерківського аграрного університету Миколи Сенчука
✅ старшого майстра Юрія Мухіна
✅ викладача Сергія Момотенка
✅ викладача Сергія Вітюка
✅ викладача Юрія Гальчинського
✅ викладача Валентина Мошинського

Гуманітарна допомога

Директор
Співпраця
БО “БФ “Восток SOS”
Гуманітарна допомога
Допомога для внутрішньо переміщених осіб
Отримали і розгрузили гуманітарну допомогу для облаштування гуртожитку, створення комфортних умов проживання.
Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна!

Робота над проєктом «Неопалима купина»

Продовжується робота над проєктом «Неопалима купина» .З метою збору інформації здобувачами освіти та педагогічними працівниками були проведені зустрічі з нащадками свідків страшної події- «Голодомору».

Наша гордість!

Кращий результат у турнірі шахістів !!! Виступав за дорослу та дитячу команди і у чотирьох зустрічах здобув 4 ПЕРЕМОГИ! Браво! Пишаємось!!!!
Павлівський Богдан здобувач освіти групи 22 “Кухар; офіціант”.

Онлайн зустріч з програми Junior Achievement Україна

Викладачі ДНЗ “Сквирське ВПУ”, Шембелян Леся та Скидан Катерина відвідали онлайн зустріч по програмі Компанія для викладачів з усіх регіонів. На зустріч були запрошені викладачі з поточного року, зустріч пройшла у цікавому спілкуванні із ними щодо досвіду впровадження.

Гордість України!


Щиро вітаємо Горбову Анастасію ученицю 10 А класу Лиманської ЗОШ І-ІІ ступенів, №3 з м. Лиман Донецької області, яка стала переможницею Міжнародного мистецького конкурсу “Чорнобаївський КОБЗАР” та нагороджена ДИПЛОМОМ ІІ ступеня за III місце. Також Анастасія стала переможницею Всеукраїнського мистецького он-лайн конкурсу для дітей та юнацтва “Чорнобаївський КОБЗАР” та нагороджена грамотою за IIмісце. Директор Ярова Аліна Володимирівна
Класний керівник Конотоп Інна Сергіївна
Мама Горбова Олена пишається та сподівається, що мрія доньки здійсниться і Анастасія у майбутньому стане вчителем української мови та літератури
Вітаємо Анастасію з перемогою! Бажаємо відмінних успіхів у навчанні, творчого натхнення та не зупинятися на досягнутому!
Радіємо за всі перемоги, пишаємося нашою талановитою молоддю!

Семінар-практикум на тему: “Курс тактичної медицини ТССС АSM”

Викладач Катерина Скидан відвідала семінар-практикум на базі ДПТНЗ “Білоцерківський професійний ліцей” на тему: “Курс тактичної медицини ТССС АSM” для викладачів предмету “Захист України”.

Гуманітарна допомога

Директор
Співпраця
Гуманітарна допомога
Допомога для внутрішньо переміщених осіб
Висловлюємо вдячність за сприяння у наданні допомоги заступнику голови Київської обласної військової адміністрації Осипенко Жанні Жоржівні.
✅️ гігієнічні набори;
✅️ продукти харчування.
Працюємо разом задля Перемоги!
Все буде Україна!

Самоосвіта викладачів ДНЗ “СВПУ”

Складно переоцінити роль педагога в сучасних реаліях. Це не лише забезпечення ефективного дистанційного навчання, це, насамперед, формування національної та культурної ідентичності молоді під час гібридної війни, яка ведеться, в тому числі, на освітньому і мовному фронтах.
Зважаючи на це викладачі ДНЗ «Сквирське ВПУ», постійно займаються самоосвітою, саморозвитком, щоб сміливо приймати виклики сьогодення.
Разом до перемоги. Слава Україні!

Допомога ЗСУ

Директор
Співпраця
Командна робота
Допомога ЗСУ
Валерій Шпаківський допомога ЗСУ коштами.
Майстри виробничого навчання Олександр Гира та Михайло Кудлай
Закуплено запчастини для ремонту автомобіля.
Наближаємо перемогу разом!
Майстри безкоштовно ремонтують машини для ЗСУ
Свою роботу виконують відповідально
Тільки разом ми сильні, бо наша сила в єдності!
Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Гуманітарна допомога

Директор
Співпраця
БО “БФ “Восток-СОС”
Гуманітарна допомога
Допомога для внутрішньо переміщених осіб.
Отримали і розгрузили гуманітарну допомогу для облаштування гуртожитку, створення комфортних умов проживання.
Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна!

Допомога ВПО

Директор
Допомога ВПО ноутбуки
Висловлюємо вдячність за організацію у наданні допомоги заступнику голови Київської обласної військової адміністрації Осипенко Жанні Жоржівні.
За доставку дякуємо ГО “Зграя”.
Разом ми робимо цей світ кращим!
Все буде Україна!

Допомога ЗСУМайстри виробничого навчання Олександр Гира та Михайло Кудлай
Здобувачі освіти
Наближаємо перемогу разом!
Майстри та здобувачі освіти безкоштовно ремонтують та фарбують машини для #ЗСУ
Свою роботу виконують відповідально.
Тільки разом ми сильні, бо наша сила в єдності!
Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Допомога ЗСУ

Надана допомога ЗСУ продуктами.
Разом ми сила!
Все буде Україна!

Німецька допомога

Висловлюємо вдячність за сприяння у наданні допомоги заступнику голови Київської обласної військової адміністрації Осипенко Жанні Жоржівні.
50 кВт генератор трьохфазний, який забезпечить безперебійну роботу системи опалення освітнього закладу.
Працюємо разом задля Перемоги!
Все буде Україна!

Зустріч з роботодавцем

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти та згідно плану роботи Центру кар’єри майстром виробничого навчання Олександром Гирою зі здобувачами освіти групи 10 була проведена зустріч з роботодавцем. Керівник підприємства Бабич Юрій Леонідович презентував можливе місце роботи та розповів про тонкощі перспективної роботи.

Година духовності

18 травня у навчальній групі 12 пройшла година духовності.
Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

У цей день в державі вшановують памʼять про понад 110 тисяч кримських татар – корінного населення Кримського півострова і однієї з титульних націй України, які загинули під час й у декілька місяців після депортації кримськотатарського народу 1944 року. Зазначеною постановою події 44-го року визнано геноцидом кримськотатарського народу.
Здобувачі освіти разом з викладачем історії у цей день – вшанували пам’ять жертв цього злочину.

Допомога для дітей внутрішньо переміщених осіб

Директор
Співпраця
Представництво Міжнародної організації з міграції «МОМ»
Голова Представництва Анна Нгуєна
Diana Dolgina
Неодноразова_допомога
Допомога для дітей внутрішньо переміщених осіб планшети
Висловлюємо слова щирої вдячності за надану допомогу
Все буде Україна!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Державний навчальний заклад “Сквирське вище професійне училище” долучився до збору коштів для воїна – захисника, нашого земляка Вадима Міщука. За організовані освітнім закладом локації вдалося зібрати 6 253 грн. Зібрані кошти будуть перераховані на протезування та реабілітацію.
Слава Україні! Героям Слава!

Година пам’яті “8 травня – День пам’яті та примирення”


8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловлювати повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів.

Тренінг «М’які навички» зі здобувачами освіти ІІІ курсу, групи № 20

Навички можна поділити на дві великі категорії: тверді (hard skills) та м’які (soft skills). За розвитком перших можна спостерігати, а результат – виміряти й наочно продемонструвати. До них відносять вміння розв’язувати математичні задачі, читати, вивчати іноземні мови та навіть їздити на велосипеді. Тверді навички необхідні, щоб ефективно займатися певним видом діяльності.
М’які навички відповідають за наше соціальне життя, яке останніми роками стало відігравати більш значну роль в кар’єрному зростанні багатьох фахівців, ніж раніше. На відміну від “твердих”, їх розвиток виміряти не так просто, але саме вони допомагають якомога ефективніше продемонструвати hard skills і застосовувати їх на практиці. Ба більше, м’які навички універсальніші, тому вони будуть корисні незалежно від виду діяльності.
Рівень успіху вже давно перестав залежати тільки від того, наскільки добре ви виконуєте свої безпосередні обов’язки. Щоб бути компетентним фахівцем, треба розвивати Soft Skills, так звані «м’які навички». Саме тому класний керівник, Шембелян Леся Миколаївна, у виховній роботі зі здобувачами освіти приділяє велику увагу на формування м’яких навичок. Зараз, напевно, як ніколи раніше, суспільству потрібен не просто інструмент для виконання робочих завдань, а Людина. І вміння бути людяними стане визначальним у світі, який всього за тиждень може змінитися до невпізнання.

Заняття на тему «Надання долікарської допомоги постраждалим від нещасних випадків»

Надання правильної домедичної допомоги- запорука збереження життя. Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття для здобувачів освіти першого курсу на тему: «Надання долікарської допомоги постраждалим від нещасних випадків».

Заняття на тему “Профілактика гострих кишкових інфекцій”

Сестрою медичною Іриною Пашкевич було проведено заняття та переглянуто відеоролик на тему “Профілактика гострих кишкових інфекцій”. Тільки чітке дотримання всіх гігієнічних правил та вимог дасть можливість уникнути зараження кишковими інфекціями.

Година спілкування- реквієм “Чорнобиль – довгий слід трагедії”

26 квітня 2023 року минають 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Аварія стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Вона забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
Бібліотекаркою освітнього закладу Діаною Вдовенко було проведено годину спілкування- реквієм “Чорнобиль – довгий слід трагедії” та облаштовано виставку- нагадування “Гірка вода твоя, зірка полин”.

Учнівська конференція “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять”

26 квітня відбулася учнівська конференція “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять ” учасниками якої стали здобувачі освіти групи 10.
26 квітня – День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.
У 2023 році 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Україна-Монпельє»

Допомога для внутрішньо переміщених осіб.
Висловлюємо слова щирої вдячності у наданні гуманітарної допомоги ✊️
За організацію перевезення вантажу дякуємо нашому водієві, який завжди відгукується Момотенко Федору.
Тримаймося, разом ми – сила!
Все буде Україна!

Талановиті та креативні!

Недашківська Діана, здобувача освіти групи 22 “Кухар; офіціант” подарувала освітньому
закладу гарну картину. Гарні дрібниці здатні милувати око та створювати особливу атмосферу.
Приєднуйтесь! Краса-вона в дрібницях!

Тренінг щодо мінної небезпеки

Директор
Внутрішньо переміщені особи
Здобувачі освіти
ГО “Асоціація саперів в Україні”
Інструктори EORE Explosive Ordnance Risk Eclucation
Валентина Бикова
Євген Іваницький
Тренінг щодо мінної небезпеки. Учасники тренінгу дізналися, як правильно поводитись, якщо побачили вибухонебезпечний предмет та як не наражати себе на небезпеку. По закінченню тренінгу учасники були забезпечені роздатковим матеріалом: блокнотами, ручками, буклетами.
Зробимо цей СВІТ безпечним разом!

Участь у мистецько-патріотичному заході «Незламний дух нескореної нації»

Директор
Колектив освітнього закладу
Здобувачі освіти
Сьогодні колектив освітнього закладу ДНЗ “Сквирське ВПУ” долучився до мистецько-патріотичного заходу «Незламний дух нескореної нації» та благодійної акції по збору коштів на потреби наших захисників, які відбулися на міській площі Героїв Небесної Сотні.

Такий захід відбувся з нагоди відзначення дня визволення Київської області від російських окупантів.
Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто долучився до доброї справи.


За благодійну акцію і локації, які були представлені вдалося зібрати 9 700 грн, які будуть передані на потреби Збройних Сил України!
Наша сила – у нашій єдності, нескореності, НЕЗЛАМНОСТІ! Наша сила – у нашій боротьбі, вірі в ПЕРЕМОГУ, прагненні бути корисними своїй армії та державі!
Разом переможемо! ✊
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Висаджування дерев

Завідувачка навчальним господарством Людмила Кучер
Вихователь гуртожитку Алла Збаращенко
Вихователь гуртожитку Любов Тишкевич
Здобувачі освіти
Саджанці сосен для перемоги!
Для українців висаджування дерев – це символ єдності людини та природи, гармонії та добробуту. Створення нових алей – це впевненість у перемозі українського народу!

Інформаційна година на тему: “Обережно – туберкульоз!”.

24 березня 2023 року відзначають Всесвітній День боротьби проти туберкульозу.
Проведено інформаційну годину на тему: “Обережно – туберкульоз!”. Здобувачі освіти переглянули відеоролик ”Профілактика туберкульозу”.

Інформаційна година “Інтернет- залежність

Інформаційна година “Інтернет- залежність хвороба 21 століття” проведена класним керівником Вдовиченко І.В. 21 березня із здобувачами освіти групи 12, які ознайомитись з новим видом душевних хвороб – ігроманією, зависанням в інтернеті. Метою заходу було навчити усвідомлено розрізняти розвагу та безсвідоме прагнення до перебування в мережі чи за комп’ютерною грою.
Проблема інтернет-залежності гостро постає у підлітковому віці та крокує разом із розвитком нових інформаційних технологій і набирає актуальності.

Метафоричні асоціативні карти

Метафоричні асоціативні карти призначені для роботи з підсвідомістю — для знаходження внутрішніх блоків, перешкод, страхів і для вирішення конфліктів, які вони створюють. При використанні метафоричних карт ми звертаємося до своєї підсвідомості, в якому, як ми знаємо, містяться відповіді на всі наші запитання. Адже джерелом всіх наших труднощів ми самі і є. Карти допомагають опрацьовувати всі моменти, які служать для нас причинами проблем, для цього існують різні техніки роботи з метафоричними картами. Також вони дозволяють знайти наші власні ресурси, які сприятимуть вирішенню що стоять перед нами завдань і досягнення цілей.
Практичний психолог Ольга Сікорська провела заняття із здобувачами освіти першого курсу із застосування метафоричних асоціативних карт, завдяки яким мали можливість фантазувати та попрацювати з власною підсвідомістю.

Співпраця

Денис Дармостук директор Київського обласного центру зайнятості.
Наталія Філіцька директор Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості
Внутрішньо переміщені особи.
Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості.

Польська Гуманітарна Акція

Співпраця
Польська Гуманітарна Акція
Представництво в Україні.
Гуманітарна допомога
Внутрішньо переміщені особи
Отримали гуманітарну допомогу:
✅️ ємкості для води на 2 т;
✅️ автономну насосну станцію;
✅️ генератор.
Вистоїмо, переможемо, відбудуємо! ????
Все буде Україна!

Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Отримали і розгрузили гуманітарну допомогу для облаштування гуртожитку, створення комфортних умов проживання. Верещук Ірина Андріївна Віце прем’єр-міністерка ‒ Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, співпраця!???? Дякуємо працівникам і здобувачам освіти за підтримку, не зважаючи на пізній час!
Все буде Україна!

Дуальна форма навчання

Обов’язковою умовою для виконання плану, освітніх програм і плану Центру кар’єри ,здобувачі освіти за професією «Кухар; офіціант» щорічно проходять виробниче навчання та виробничу практику у закладах харчування.
16.03.2023 року здобувачі освіти 2 курсу разом з майстром виробничого навчання Мухіною Галиною Петрівною завітали до місцевого ресторану ” Київ”, який є базою для впровадження елементів дуальної системи освіти з даної професії.
Сучасність, комфорт та перспектива кар’єрного росту – це все, що притаманно закладу.
Здобувачів освіти групи №21 та майстра виробничого навчання Мухіну Галину Петрівну зустріли роботодавці, привітний персонал, серед якого є випускники закладу освіти.
Роботодавці, що супроводжували здобувачів освіти по банкетних залах, розповідали про майстерність, індивідуальний підхід до клієнтів, досвід роботи кухарів. Сучасне обладнання, оформлення, постійна робота над удосконаленням і урізноманітненням меню, його оригінальність – фішка закладу.

Тиха акція “Ангели пам’яті”

Дев’ять років тому, 20 лютого 2014 року, в Україні відбулися жахливі та кровопролитні події – початок розстрілу учасників Революції Гідності на вулиці Інститутській у Києві. Загиблих у ті дні ми тепер називаємо Героями Небесної Сотні.
Відтоді щороку на знак пам’яті за душами підступно вбитих беззбройних людей, що вийшли на мирну акцію протесту у центрі столиці України, відбувається всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті».
Заступником директора з виховної роботи Діаною Вдовенко було проведено тиху акцію “Ангели пам’яті” під гаслом ” Небесна сотня – перші герої російсько – української війни”.
Також було облаштовано виставку ” На варті наших душ Небесна Сотня”.

Портрет Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди Дня народження Великого Кобзаря, нашого генія і провидця – Тараса Шевченка,

здобувачка освіти групи 20 Діана ПИЛЕВА подарувала освітньому закладу портрет Тараса Григоровича Шевченка.

Тільки ворог, що сміється…
Смійся, лютий враже!

Та не дуже, бо все гине, —
Слава не поляже;
Не поляже, а розкаже,
Що діялось в світі,
Чия правда, чия кривда
І чиї ми діти.

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,
Слава України!

День єднання

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Назва цього свята говорить сама за себе.
Свято показало, що українці сильні у єднанні, ми пишаємося своєю нацією та хочемо жити у мирі.
В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє.
В цей день можна згадати про народні традиції, надягти вишиванку чи прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку.
Бібліотекарем Діаною Вдовенко було проведено майстер-клас плетіння патріотичних браслетів-оберегів, наших прадавніх символів-захисників.До Дня єднання бібліотека підготувала ілюстровану виставку «День Єднання».
Всі ми віримо та докладемо максимум зусиль, щоб у 2024 році святкувати День єднання у переможному мирі!!!

Міжнародна співпраця з Естонією

Директор
Міжнародна співпраця Естонія ?
телеканал Delfi
Press Estonia
Rumm Andrus
Rauno Volmar
Благодійна організація “ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЛЕГІОН ДОБРА”
Kseniya Orlovskaya
Yaroslav Orlovskyi
Нещодавно відбулася зустріч з журналістами каналу Delfi Meedia з Естоніі із волонтерами та працівниками ДНЗ “Сквирське ВПУ”.
Директор Олександр Пасічник надав інтерв’ю. Андрюса та Рауно цікавлять почуття та життя українців під час війни.

https://www.delfi.ee/artikkel/120149274/video-ukraina-kutsekooli-oppeained-on-nuud-seotud-sojaga-parandatakse-autosid-ja-tehakse-sapoorilabidaid

Профілактична бесіда для здобувачів освіти на тему: “ПВК РЕДАН”

В освітньому закладі поліцейською з ювінальної превенції Сквирського відділу поліції Інною Кононською було проведено профілактичну бесіду для здобувачів освіти на тему: “ПВК РЕДАН”
Здобувачі освіти дізналися шкоду та наслідки цієї субкультури.

Безбар’єрність

Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав та можливостей для всіх людей, зокрема й тих, хто відчуває на собі тиск та обмеження, стигматизацію, дискримінацію тощо.
На думку Володимира Висоцького, експерта з архітектурної доступності та інклюзивних соціальних практик, безбар’єрність є основою правової держави, верховенства права та сталого розвитку міст і селищ.

“Бар’єрне середовище створює такі умови життя, в яких жодна людина незалежно від своєї статі, віку, фізичних можливостей чи стану здоров’я – не виявляється позбавленою багатьох можливостей для життя, для розвитку, освіти, роботи та взагалі для – щастя. І саме для того, щоб суспільство і люди могли відчувати себе щасливими та жити якісним життям в містах і селищах по всій Україні, необхідно створити єдину ідеологію принципову, яка б об’єднала всі ці зусилля в один великий порив, в одне велике національне зусилля з подолання бар’єрів”, -розповів Висоцький.

Вшанування пам’яті загиблих

Викладач предмета ” Захист України” Валентин Мошинський із здобувачами освіти групи 41 Артемом Степанцем, Владиславом Кебою ,Владиславом Кононським вшанували пам’ять загиблих випускників ДНЗ”СВПУ” Івана Добровського та Олександра Наумчука , які віддали життя захищаючи цілісність і незалежність нашої України. Слава героям! Слава ЗСУ!

День єднання

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Назва цього свята говорить сама за себе.
Свято показало, що українці сильні у єднанні, ми пишаємося своєю нацією та хочемо жити у мирі.
В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє.
В цей день можна згадати про народні традиції, надягти вишиванку чи прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку.
Бібліотекарем Діаною Вдовенко було проведено майстер-клас плетіння патріотичних браслетів-оберегів, наших прадавніх символів-захисників.До Дня єднання бібліотека підготувала ілюстровану виставку «День Єднання».
Всі ми віримо та докладемо максимум зусиль, щоб у 2024 році святкувати День єднання у переможному мирі!!!

Наші здобувачі освіти неймовірні і талановиті!

Фантастично красиву картину у патріотичних кольорах, подарувала освітньому закладу, здобувачка освіти Тетяна КОЗУБЕНКО. Тепер кожен зможе оцінити її роботу та милуватися нею, адже картина прикрашатиме коридор освітнього закладу. Приєднуйтесь! Краса-вона в дрібницях!

Тиждень безпеки дорожнього руху.
В ДНЗ “Сквирське ВПУ” з 13 по 19 листопада 2023 року проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.
13.11.2023 року в рамках Тижня інженером з охорони праці Ніною Прокопенко, заступником директора з виховної роботи Діаною Вдовенко для здобувачів освіти першого курсу були продемонстровані фільми: “Обов’язки пішоходів, пішохідні переходи і місця зупинок маршрутних транспортних засобів”, “Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів” та проведена бесіда на тему: “Безпека на дорозі – безпека життя”.