В житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них молодим людям доводиться робити ще у підлітковому віці. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості.
Заступником директова з виховної роботи було проведено захід з профорієнтації та карєрного росту “Моя успішна кар’єра в моїх руках”.Профорієнтаційний захід було проведено онлан з групою 1 курсу “Кухар;офіціант”.

Успішний вибір професії значною мірою визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу. Формування психологічної готовності випускників шкіл до усвідомленого вибору професії в наш час є непростим процесом.

Усвідомлюючи це, педагогічний колектив нашого закладу освіти розпочав профорієнтаційну роботу з випускниками дев’ятих класів вже на початку жовтня нового навчального року. 

3.03.21 р. учні Шамраївського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» на чолі з заступником директора з виховної роботи Аліною Ліщенко – Гребінник та практичним психологом Тетяною Севериненко відвідали наш освітній заклад.

Це був не просто захід – знайомство із освітнім закладом, а справжня екскурсія світом різноманітних професій з цікавим майстер – класом, веселощами, пригощаннями та подарунками.

Проведення такого заходу дозволяє сподіватися, що випускники шкіл, при прямому спілкуванні з старшими товаришами, зроблять вірний вибір професії, яка буде у нагоді на все життя. Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата.