Урочиста лінійка.

Урочиста лінійка присвячена Дню працівників сільського господарства, нелегкій праці хлібороба

Вшановуємо людей святої професії, які своїм талантом, своєю працею вирощують найдорожче ХЛІБ – нашу святиню
Дякуємо вам за той вклад, який ви вносите у непростий період воєнного стану. Для того, щоб нагодувати, забезпечити громадян і військових, які боронять кордони нашої Держави.

Бажаємо вам важкого колосу, легкої ріллі, міцного здоров’я злагоди і достатку вашим сім’ям. Низький Вам уклін і велика шана від усіх людей, яким ви даєте змогу жити та працювати задля процвітання України

Голодомор

класнийкерівник Василь_Дюбін група 42

Пам’ятаємо

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморіа в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років.
Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.
Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Від Голодомору в Україні померло щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів.
У групі 42 була проведена виховна година на тему: ”Голодомор: нищення ідентичності” з метою вшанування жертв геноциду 1932-1933 років в Україні.

ДНЗ «Сквирське ВПУ» збагачує здобувачів освіти не лише знаннями. Тут народжується командний дух, дружба, конкуренція, любов. Тут, самі того не зауважуючи, здобувачі освіти стають учасниками творення традицій, які згодом передаються від одного покоління до іншого.

«Наші традиції»

Лінійка

Нагородження учасників військово-патріотичного заходу «Де козак, там і слава!»

Нагородження призерів та переможців змагань

Нагородження призерів та переможців змагань з легкої атлетики. В рамках традиції вшанування пам’яті загиблих захисників Вітчизни відбулося покладання квітів до Алеї Слави
Слава Україні! Героям Слава!

Шануємо традиції!!!

Щовівторка в освітньому закладі відбувається лінійка, яка розпочинається хвилиною мовчання та вшануванням пам’яті загиблих захисників Вітчизни.
Та відбулось започаткування нової традиції покладання квітів до Алеї слави
Слава Україні! Героям слава!

Традиції освітнього закладу – щотижневі лінійки

2021 – 2022 навчальний рік розпочався проведенням традиційних щотижневих лінійок, якими розпочинається кожний навчальний тиждень, має на меті налаштувати здобувачів освіти на успішну роботу, піднести їхній дух, створити дружню атмосферу.

Допомога у прибиранні снігу

❄️Цьогорічна зима норовлива! Показує свій характер – то лютує морозами?, то сніжить безперестанку❄️. Радіють такій погоді дітлахи⛷, а от людям похилого віку вже й не до веселощів☹️. Допомагали у прибиранні снігу активісти учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Діани Вдовенко.

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»

Ми завжди виконуємо свої обіцянки!!! Допомога літнім людям не одноразова акція, продовжуємо допомагати тим,  хто цього потребує.

Під керівництвом заступника з ВР Діани Вдовенко та соціального педагога Аліни Братківської.

Акція «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями»

До Міжнародного дня людей похилого віку активісти учнівського самоврядування спільно з адміністрацією освітнього закладу організували акцію «Повага до людей поважного віку – зв’язок між поколіннями». Волонтери учнівського самоврядування відвідали людей похилого віку, які потребують допомоги – було передано подарункові пакети, поспілкувались з бабусями на різні теми та надали допомогу у господарстві, яку літні люди не можуть виконати самі.

    Ми повинні допомагати тим, хто потребує допомоги, адже не знаємо, що буде завтра. Та головна мета акції – привчити молоде покоління поважати та співчувати людям похилого віку.

   Акція відбулась під керівництвом заступника директора з виховної роботи Діани Вдовенко, соціального педагога Аліни Братківської та практичного психолога Марини Чайки.

Спортивно-патріотичний захід “Де козак – там і слава!”

17 вересня 2020 року в освітньому закладі відбувся спортивно – патріотичний захід «Де козак – там і слава!» з метою утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України. Сприяння набуттю здобувачами освіти патріотичного досвіду, культивування кращих рис української ментальності.

У програмі заходу:

  • Оформлення куреня ( український куточок)
  • Представлення куреня ( емблема)
  • Конкурс патріотичної речівки
  • Приготування козацької юшки
  • Метання довбні
  • Комбінована спортивна естафета
  • Перетягування линви
  • Велопробіг

    Головною ознакою заходу 2020 року є командний дух та дружня атмосфера з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Щоденна інформаційно-організаційна лінійка

Проведення щовівторка ранкових лінійок започатковано понад 15 років тому. Розпочинається вона за 15 хвилин до початку занять:  старости груп доповідають про готовність до занять, здобувачі освіти та викладачі виконують Гімн України. Лінійки мають організаційний, інформаційний характер (знайомлять з щоденним планом роботи, вітають учнів і викладачів з днем народження, нагороджують за перемоги в олімпіадах, конкурсах, виносять подяку за добрі й корисні справи) або тематичний характер (цікаві та корисні поради, пізнавальні факти, визначні дати в житті країни та за кордоном, визначних діячів).

Лінійка посідає особливе місце в режимі  освітнього закладу. Така форма початку навчального дня організовує і налаштовує колектив на працю, дає можливість створити достатньо високий рівень розвитку пізнавальних процесів.

Участь у Обласному профорієнтаційному

конкурсі

серед учнівських команд „ Обери майбутнє”

Участь здобувачів освіти Сквирського вищого професійного училища  у Обласному профорієнтаційному змагально-мотиваційному  конкурсі серед учнівських команд„ Обери майбутнє” .

Дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, соціальними працівниками. Натомість популярності набувають робітничі професії. Це слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, кухарі, водії, трактористи. Тож саме такі професії рекламувала команда «Максимум».

«Конкурс читців до Всесвітнього Дня читання вголос»

Як часто Ви читаєте книги?

Люди, які люблять читати книги,отримують від цього багато незаперечних переваг:стимуляція мозку,зменшення впливу стресових ситуацій, знання,багатий словниковий запас,покращення пам’яті,аналітичні здібності.

В освітньому закладі започаткована традиція «Конкурс читців до Всесвітнього Дня читання вголос».

«Колодія величаймо – весну зустрічаймо!»

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

Національно-патріотичне виховання – складник усіх ланок навчально-виховного процесу. Воно передбачає формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розквіту держави, готовності її захищати; забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, прадідів, культури та історії рідного народу, формування високої мовної культури, оволодіння українською мовою; прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій рідного народу.

Добра традиція започаткована в нашому освітньому закладі випікання млинців та частування смаколиками всіх бажаючих на свято Колодія.

Зроби фото з хусткою”

Наша країна відома своїми старовинними традиціями, а також предметами побуту та одягу, що вражають своєю красою. До таких речей сміливо можна віднести бабусину хустину.

Наші предки здавна цінували красу та комфорт. Незамінною річчю в гардеробі тодішніх дівчат була хустина. Серед різноманіття орнаментів, якими вони були прикрашені та багатсва кольорів цінною була також практичність. Адже вона дарувала тепло своїй власниці. Хустини носили не лише в якості головного убору, а й просто накидали на плечі. Виглядає це дуже красиво.

До Всесвітнього Дня української хустки в освітньому закладі започаткована традиція “Зроби фото з хусткою».

      Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

Заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Вже традицією в освітньому закладі  стало вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Слава Україні!

Героям Слава!

«День Соборності»

Традицією нашого освітнього закладу стало утворення Живого ланцюга здобувачами освіти та педагогічним колективом на честь Дня Соборності України .

Участь ДНЗ “Сквирське ВПУ” у міському святі до Дня міста

Традицією стала участь колективу ДНЗ “Сквирське ВПУ”  у міському святі до Дня міста.

Майстри виробничого навчання разом з здобувачами освіти готують та пригощають сквирян готовою продукцією, демонструючи свої професійні навики.

Майстер – класи виготовлення ляльки-мотанки

Про українські рушники та вишиванки знають повсюди і в Україні і далеко за її межами, а от про ляльку-мотанку інколи не знають нічого. Прекрасно що традиції створення та використання таких ляльок збереглися та продовжують відроджуватися. Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.

  В нашому освітньому закладі започаткована гарна традиція виготовлення ляльки – мотанки.

Конкурс фахової майстерності

серед здобувачів освіти нашого освітнього закладу та ЗОШ міста  з професії “Кухар;офіціант»

Проєкт «Чисте довкілля» 

Більшість відходів, які ми щоденно викидаємо в сміттєві контейнери, може отримати друге життя. Неперероблене сміття автоматично стає отрутою для довкілля, сортування ж значно полегшує його переробку.

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення нашої планети, необхідно навчитись правильно сортувати сміття – процес, при якому відходи поділяються на різні елементи.

Тож, нами було прийняте рішення розпочати даний проєкт «Чисте довкілля» гарна традиція саме з метою дослідження цього питання та просвітницької діяльності у освітньому закладі, а також впровадити механізми роздільного збору відходів, донести до здобувачів освіти, що не все сміття – це сміття!

Проєкт “Чисте довкілля”