Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України

19.09.2023 в ДНЗ ,, Сквирське ВПУ” відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України.

Порядок денний:

 1. Вивчення нормативних документів Міністерства освіти і науки України на 2023-2024 навчальний рік та аналіз інструктивно-методичних матеріалів, програмної документації.
 2. Обговорення та затвердження плану роботи методичної комісії на 2023-2024 навчальний рік
 3. Модернізація навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій (банк ідей педагогів).
 4. Внутрішньопереміщені особи: основні тригери. Як реагувати педагогам. (Рекомендації практичного психолога)

Голова методкомісії Шембелян Леся.

Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України.

Відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України. На порядку денному було обговорення теми: “Застосування інтерактивного навчання в навчальному закладі”
Мета: з’ясувати важливість інтерактивних форм і методів для формування ключових компетентностей здобувачів освіти. Для глибшого розуміння важливості інтерактивних форм і методів обговорення було проведено за методикою “Шість капелюхів мислення”, яка запропонована Едвардом Де Боно. Дана методика передбачає залучення викладачів, які викладають різні предмети. Мета цієї методики – “подолати безлад у мисленні”, тобто розглянути одне і те ж питання/ проблемну ситуацію з 6-ти різних позицій. Це дозволяє сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії на логічному й емоційному рівнях, оцінити переваги і недоліки. Голова методкомісії: Шембелян Леся Миколаївна.

Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України

26.01.23 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України за порядком денним:

 1. Форми та методи роботи по підготовці до ЗНО (обмін досвідом роботи викладачів Шембелян Л.М., Гресько С.В., Скидан К.П.).
 2. Як запобігти професійному вигоранню (бесіда з елементами тренінгу, поради практичного психолога, тестування «Визначення ступеня схильності до стресу»)
  Голова методичної комісії Шембелян Леся Миколаївна

Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної, підготовки, фізичної культури та захисту України

26.12.22 року в ДНЗ ,, Сквирське ВПУ” відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної, підготовки, фізичної культури та захисту України. Порядок денний: 1. Професійна культура викладача як складова його загальної культури (методичний діалог). 2. Шляхи формування мотивації пізнавальної діяльності здобувачів освіти на уроках математики засобами ІКТ (з досвіду роботи викладача математики Гресько С.В. ). Голова методичної комісії Шембелян Л.М.

Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України

09.11.22 року в ДНЗ “Сквирське ВПУ” відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України. Під час засідання заслухали:

 1. Шембелян Л.М., яка розпочала педагогічний форум думок словами Сухомлинського “…немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як учителі”.
 2. Скидан К.П., зауважила, що її професійно-особистісний розвиток направлений на отримання таких знань, які б сприяли розширенню освіченості у своєму предметі, підвищенню ефективності навчання предмету, сприяли б виробленню нових педагогічних прийомів і методик, розвитку творчого потенціалу у професійній діяльності.
 3. Дюбіна В.В., який відмітив, що без постійного засвоєння нових знань не домогтися підвищення категорії.
 4. Шембелян Л.М., яка поділилася власним досвідом роботи, який показує, що використання елементів професійної спрямованості у навчальному процесі дозволяє створити цілісне та системне уявлення здобувачів освіти про значення курсу фізики та астрономії для майбутньої професійної діяльності, цілеспрямовано формувати у них початкові професійні компетенції при вивченні фізики та астрономії.

Голова методичної комісії: Шембелян Леся Миколаївна