Профілактична робота

 

     З метою запобігання конфліктних ситуацій між здобувачами освіти заступником директора з виховної роботи Діаною ВДОВЕНКО та практичним психологом Ольгою СІКОРСЬКОЮ була проведена виховна профілактична бесіда з здобувачами освіти першого курсу.

Батьківські збори групи 42.

Було проведено батьківські збори групи 42. Класний керівник та майстер виробничого навчання обговорили з батьками проблеми здобувачів освіти по навчальному процесу, наголосили на правилах поводження з вогненебезпечними предметами та нагадали правила безпеки під час зимніх канікул, а також наголосили про алгоритм дій при сигналі повітряної тривоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всесвітній день української хустки

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Вона здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові.Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
Освітній заклад теж не оминув традицію і всі бажаючі мали змогу зробити світлину у хустині з різним орнаментом та кольором.