Get Adobe Flash player

Конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей  -  2019»

12 лютого 2019 року учні ДНЗ «Сквирське ВПУ»  прийняли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2019».

У актовому залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей" за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Петрусевич та начальника управління соціального захисту Сквирської райдержадміністрації Надії Рогози.

Активними учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів району  та учні ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Журі конкурсу  дитячого малюнку визначили авторів кращих робіт з більш ніж 50 , що увійшли до фіналу мистецького марафону.

Переможцями стали учні ДНЗ «Сквирське ВПУ»:

І місце ПАРФЕНЮК Юрій учень ІІ курсу  група 37,

ІІ місце БРОВЧЕНКО Вікторія учениця ІІІ курсу  група 26 ;

ІІ місце ЧЕРНЕГА Юрій, учень ІІ курсу група 47;

ІІІ місце ІВАНЧУК Дмитро ,  учень І курсу  група 48.

Переможці  конкурсу нагороджені грамотами Сквирської райдержадміністрації та солодкими  подарунками,  що надала ТОВ фірма «Грона».


Конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей»

З нагоди відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні в ДНЗ «Сквирське ВПУ» в січні місяці був проведений конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Комісією відібрані кращі роботи учнів і надані в управління соціального захисту населення для участі в районному конкурсі дитячого малюнку.


Безпека - це життя людини,

безпека - це наше майбуття

Під таким девізом  з 29.10 по 2.11.2018 року  у ДНЗ « Сквирське ВПУ» був проведений Тиждень з основ  безпеки життєдіяльності,  який  покликаний формувати відповідальне  ставлення  до  безпеки  власного  життя та  безпеки  життя оточуючих.

В  рамках тематичного тижня  класними керівниками всіх навчальних груп  були  проведені години спілкування на тему: « Життя – дар божий.  Бережіть його!».

Основною метою даного заходу є  навчання підростаючого покоління цінувати життя,  довести до  свідомості  учнів,  що доля  людини  у  першу  чергу  залежить  від  того  як  вона вміє  долати  життєві  перешкоди  та  які  цінності  вважає  головними  для себе.

Проведено  серію   передач  по  училищній   радіотрансляційній  мережі  під  рубрикою  «Це  повинен знати  кожен»,  яка інформувала учнів про правила  безпечної  поведінки  в побуті,   правила  поведінки  при виявленні  невідомих  та  вибухонебезпечних  предметів,  правил  дорожнього руху.

Цікаво  пройшов  диспут  на  тему: «Паління – чи  це  загроза  для  здоров’я  людини?»,  який  провела  інженер     з  ОП  Прокопенко  Н.О.

Для учнів, що проживають  в  гуртожитку,  вихователі   Рогач В.С.,  Збаращенко А.В.  провели  лекцію  на  тему: « Надзвичайні  ситуації.  Порядок дій у  разі  їх  загрози  або  виникнення».

Крім  традиційних  заходів  учням  був  організований  перегляд    та обговорення  відеороликів,  відеосюжетів  з  питань  безпеки  життєдіяльності:  «Небезпечні  знахідки»,  «Знати,  щоб  вижити»,  «Надзвичайні  ситуації  техногенного  та  природного  характеру».

Цікаву  інформацію  учні  отримали  прослухавши   лекцію  на  тему: « СНІДу  скажемо  ні!»,  яку  провела  медична  сестра  Лінчук О.В.


Навчально-виховна бесіда з рятувальниками

18 жовтня 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище». Учням розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Також рятувальники провели з учнями та працівниками  навчальну евакуацію на випадок виникнення пожежі.

На згадку про зустріч співробітники ДСНС вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.


Екскурсія до рятувальників 7-ДПРЧ  м. Сквира

11 жовтня 2018 року для учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ»  була проведена екскурсія до рятувальників 7-ДПРЧ  м. Сквира.

Під час знайомства  рятувальники розповіли учням про основні небезпеки , пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж; нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації та що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість учнів та викладачів  викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Учні мали можливість одягнути бойовий одяг та спорядження, яке використовують в роботі працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Учні отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.


Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху у

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

«Безпека на дорозі – безпека життя»  під таким гаслом у ДНЗ «Сквирське ВПУ» з 21 по 25 травня 2018 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів та безпечного поводження під час руху в навчальному закладі  були проведені такі заходи:

Виховні години: «Безпека дорожнього руху – це життя»;

Вікторина на тему: «Знай та виконуй правила дорожнього руху»;

Бесіда на тему: «Безпека на дорозі залежить від кожного»;

Практичний тренінг «Надання домедичної допомоги під час ДТП»;

Лекція на тему: «Життя людини – найкраща цінність».

Перегляд фільмів на тему:

«Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів».

Профілактичні бесіди  з попередження дорожньо - транспортних пригод  та дотримання правил дорожнього руху.

Проводилася роз’яснювальна робота серед учнів, батьків щодо безпеки дорожнього руху.

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху показало, що учні достатньою мірою знають Правила дорожнього руху,  володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Тиждень сприяв розвитку практичних навичок та поглибленню знань Правил дорожнього руху.


День цивільного захисту

16 травня 2018 року відповідно наказу по ДНЗ «Сквирське ВПУ» від 04.05.2018 р. № 28 аг штабом цивільного захисту під керівництвом директора навчального закладу Пасічника О.С. був проведений День цивільного захисту.

Під час якого були проведені наступні заходи:

- лінійка присвячена Дню цивільного захисту;

- продемонстровані навчальні фільми: «Знати, щоб вижити»; «Про проведення евакуації»; «Небезпечні знахідки»;

- теоретичні заняття про призначення і будову індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри;

- виконання нормативів цивільного захисту по одяганню загальновійськового протигазу;

- виконання нормативів цивільного захисту по одяганню захисного костюма Л-1;

- підведення підсумків Дня цивільного захисту.


Тиждень охорони праці та знань з основ безпеки життєдіяльності

З 23 по 27 квітня 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов Тиждень охорони праці та знань з основ безпеки життєдіяльності. Впродовж Тижня класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені години спілкування у навчальних групах на тему: «Основні заходи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві».

Проблемам безпеки в побуті була присвячена тематична бесіда з учнями, проведена інженером з ОП Прокопенко Н.О., яка повідомила , що 28 квітня відзначається  Всесвітній день охорони праці, у 2018 році він проходить під девізом «Захищене і здорове покоління».

В рамках Тижня відбулася зустріч учнів з рятувальником Сквирського районного сектору Ніколенко Л.В. та представником Національної поліції Котюк Д.Г. Вони розповіли про правила безпечної поведінки, дотримання правил пожежної безпеки, та про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів, про відповідальність неповнолітніх за паління в громадських місцях.

В гуртожитку вихователі Збаращенко А.В. та Цимбалюк Н.М. прочитали лекцію на тему: «Заходи безпеки при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами». По завершенню лекції  учням вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки.

Сестра медична Лінчук О.В. провела практичний тренінг: «Надання долікарської допомоги при нещасних випадках». Учні засвоїли послідовність дій при наданні допомоги та мали змогу спробувати застосувати теоретичні знання на практиці. Головне правило, що запам’яталось учням: «Не нашкодити».

Жваво пройшло обговорення переглянутих відеофільмів, відеосюжетів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом Тижня проводились інформаційно-просвітницька робота серед учнів з питань безпеки праці під час проведення занять з виробничого навчання, лабораторно-практичних занять.

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності завжди актуальні. Саме тому серед пріоритетів навчального закладу -  наполеглива, планова послідовна та неперервна робота, на яку націлений весь колектив ДНЗ «Сквирське ВПУ».


Семінар - нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці

ДНЗ «Сквирське ВПУ» прийняло участь в семінар – нараді , що відбулася 20 квітня 2018 року в Сквирській районній держадміністрації з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці. На семінар – нараді розглядались актуальні питання, серед яких: праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження, проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також питання організації роботи з охорони праці на підприємствах.

По завершенню наради перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В. відзначила кращих спеціалістів з охорони праці підприємств, установ та організацій району, серед яких було нагороджено грамотою інженера з охорони праці ДНЗ «Сквирське ВПУ» Прокопенко Ніну Олександрівну.


Екскурсія для учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ»

03 квітня 2018 року була проведена екскурсія для учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ» до 7-ДПРЧ місто Сквира.

Під час екскурсії рятувальники розповіли учням про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та  що робити для її запобігання. Особливу увагу вони звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Та найбільшу цікавість учнів викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Учні приміряли бойовий одяг та спорядження, які використовують працівники аварійно-рятувального підрозділу.


Конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей – 2018»

В рамках відзначення Дня охорони праці був проведений районний конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018». На конкурс були подані учнівські роботи із навчальних закладів міста та району, серед яких і ДНЗ «Сквирське ВПУ».

На розгляд журі були представлені роботи учнів переможців першого училищного етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2018».

Це роботи: «Вивчай. Знай. Виконуй». Краєвського Богдана (учня групи № 55), який навчається за професією «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів».

«Не ризикуй !» Парфенюк Юрій (учень групи № 37), який навчається за професією «Столяр»; «Бережи себе – тебе чекають !» Олексюк Лілія (учениця групи № 25), яка навчається за професією «Кухар; офіціант»;

Краєвський Богдан зайняв І місце

Парфенюк Юрій зайняв ІІ місце

Олексюк Лілія зайняла ІІ місце

Переможців було нагороджено грамотами та подарунками від ТОВ фірма «Грона».


Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення роботи з учнями щодо питань особистої безпеки та захисту життя з 20 по 24 листопада 2017 року в училищі пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках Тижня були проведені заходи:

-         Година спілкування «Твоя безпека – це твоя уважність» ( проводилося у всіх навчальних групах);

-         Перегляд фільму «Надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру»;

-         Лекція на тему «Куріння вбиває нове покоління»;

-         Вікторина на тему: «Правила безпечної поведінки»;

-         Бесіда «Дбайливе ставлення до свого здоров’я». Перегляд та обговорення відеосюжетів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності для учнів, що проживають у гуртожитку;

-         Тренінг на тему: «Молодь обирає здоров’я».


Тиждень безпеки дорожнього руху


З метою вивчення та засвоєння  знань правил дорожнього руху ,  попередження дитячого  дорожньо-транспортного травматизму та проведення роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед учнів щодо дотримання правил дорожнього руху в ДНЗ «Сквирське ВПУ»  з 13 по 17 листопада 2017 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, який підготували та провели викладач ПДР Гальчинський Ю.В. та інженер з охорони праці Прокопенко Н.О.

Відповідно до тематики тижня були проведені заходи:

 • Година спілкування «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє» (проводилися у всіх навчальних групах).
 • Вікторина на тему: «Наш друг – безпечний рух».
 • Лекція на тему: «Дорожні пригоди та їх наслідки».
 • Профілактичні бесіди щодо попередження дорожньо-транспортних пригод та дотримання правил дорожнього руху.
 • У групах 27,17,37,47,17к  учні переглянули фільм «Наука катастроф. Автомобілі», а для учнів, що проживають у гуртожитку, було продемонстровано фільми  «Обов’язки пішоходів», «Пішохідні переходи і місця зупинок маршрутних транспортних засобів» .
 • Конкурс малюнків «Знання дорожнього руху у нашому житті».

Переможцями конкурсу стали:

Олексюк Лілія – група 25;

Вигівський Владислав – група 17;

Кондратюк  Дмитро – група 37.


Матеріали огляду-конкурсу кабінету "Охорони праці"

ДНЗ «Сквирське ВПУ»

В училищі обладнано кабінет охорони праці, розрахований на 30 навчальних місць,площа якого складає 54 м.кв.

Основним завданням кабінету охорони праці училища є навчання учнів та працівників з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці та позитивного досвіду щодо профілактики аварій, виробничого травматизму та професійних захворювань.

Відповідно до основних завдань кабінет здійснює таку роботу:

1.Навчання учнів предмету охорони праці та безпеки життєдіяльності та інших предметів, які передбачають вивчення питань охорони праці ;

2.В кабінеті проводяться вступні інструктажі з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки та електробезпеки.

3.В кабінеті проводиться навчання та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками та учнями училища. Кабінет охорони праці забезпечений меблями , які розміщені відповідно до санітарно-гігієнічних вимог і норм, та обладнаний демонстраційним столом на підвищенні, за яким розміщена класна дошка на 3 робочих площі у розгорнутому вигляді. Усі площі дошки мають магнітну основу для демонстрації навчально – наочних посібників (таблиць, ілюстрацій, моделей).

Кабінет оснащений засобами навчання та навчальним обладнанням, наявний комп’ютер, який приєднаний до мережі Інтернет.

Природне світло падає з лівої сторони від учнів, найменша загальна освітленість штучного освітлення на рівні столів не нижче за 300лк при освітленні лампами розжарювання. Кабінет охорони праці розташований на
2-му поверсі навчального корпусу, оснащений природною вентиляцією .  В наявності є ізоляція електричних мереж та проведено заміри опору ізоляції.

З метою забезпечення пожежної безпеки кабінет охорони праці укомплектований протипожежним інвентарем, який розміщений на пожежному щиті.

Кабінет оснащений медичною аптечкою з набором перев’язочних засобів і медикаментів для надання першої медичної допомоги.

В кабінеті охорони праці проведений поточний ремонт. Опалення і вентиляція відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

На вхідних дверях кабінету є відповідна табличка «Кабінет охорони праці ».

В кабінеті створені навчально – методичні експозиції змінного та постійного характеру:

Стенди:

«Вимоги  безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.»;

«Електробезпека»;

« Вмій діяти при пожежі»;

« Пожежна безпека»;

« Охорона праці» ( Види інструктажів);

«Куток  з охорони праці»;

«Закон України « Про охорону праці» (витяги);

«Перша допомога»;

Державні символи України;

Інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В кабінеті розміщений стенд із спецодягом з професій:

 • - Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;
 • - Кухар;офіціант;
 • - Слюсар з ремонту автомобілів.

В кабінеті охорони праці створені умови для організації індивідуального та диференційованого навчання, реалізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання, організації індивідуальної підготовки викладача до занять. Кабінет забезпечений навчально-методичною та довідковою літературою, підручниками, навчальними та наочними посібниками, директивними, інструктивними та іншими матеріалами, необхідними для проведення навчання та інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, примірниками журналів: «Безпека життєдіяльності»,  «Охорона праці» з додатком «На допомогу спеціалісту з охорони праці»; «Пожежна безпека», відеофільмами з пожежної безпеки та охорони праці, а також основними нормативно-правовими актами з охорони праці.

Згідно державних стандартів ПТО наявні тематичні плани та програми з предмету «Охорона праці» з професій, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників в училищі. У кабінеті створена картотека електронних засобів навчання. Оформленні тематичні папки, де підібрано матеріал для тематичного оцінювання рівня навчальних досягнень учнів (контрольні запитання, тестові завдання). Роздатковий матеріал підібрано по варіантах, враховуючи навчальні можливості учнів. Підготовлений матеріал для виконання самостійних робіт.


В училищі ведеться робота з питань охорони праці відповідно до нормативно-правових актів про охорону праці та відповідних їм типових документів.

Нормативно-правове забезпечення кабінету охорони праці - завантажити

План роботи кабінету охорони праці на 2017-2018 н.р. - завантажити

Кабінет естетично оформлений і придатний до проведення уроків та позаурочних заходів.

Для ведення обліку інструктажів  заведені відповідні журнали реєстрації:

- Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці;

- Журнал реєстрації інструктажів з  питань охорони праці;

- Журнал  реєстрації  первинного, позапланового, цільового інструктажів з безпеки життєдіяльності учнів;

- Журнал  реєстрації нещасних випадків  невиробничого характеру з учнями і працівниками ;

- Журнал нещасних випадків, що сталися з учнями,;

- Журнал  реєстрації осіб, що потерпіли від нещасних випадків на виробництві;

- Журнал  реєстрації  інструктажів   з питань пожежної безпеки;

- Журнал  реєстрації  інструктажу    з питань техногенної безпеки;

- Журнал  реєстрацій  з  охорони праці  на підприємстві.

Результати атестації робочих місць

Протягом 2013-2014 років в навчальному закладі проводилась атестація робочих місць за умовами праці з професій: кухар, електрогазозварник. За результатами проведеної атестації працівникам встановлено доплату до посадового окладу та надано щорічну додаткову відпустку(Копії матеріалів атестації додаються).

В  кінці  кожного навчального року в училищі робиться звіт про Травматизм на виробництві за формою № 7 тнв (річний).  За   останні роки  в навчальному закладі не було зареєстровано випадків травматизму.

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Зустріч учнів з працівником Сквирського РСГУ ДСНС

Семінар інженерів з охорони праці в ДНЗ «Сквирське ВПУ»

Практичне навчання в гуртожитку «Вмій діяти при пожежі»

Нарада методичної комісії  професійно-практичної підготовки


Співпраця ДНЗ «Сквирське вище професійне училище»

з роботодавцями: інноваційні шляхи соціального партнерства»

Ще зовсім недавно проблема підготовки висококваліфікованих та професійно компетентних випускників не стояла так гостро, як сьогодні. Останнім часом роботодавці висувають до навчального закладу цілу низку зауважень, які ми не в змозі вирішити самостійно: застаріла матеріально-технічна база, відсутність нових технологій та сучасного навчально-методичного забезпечення, низький рівень мотивації учнів щодо вивчення інноваційних виробничих технологій та застосування їх у майбутній професійній діяльності.

Саме для вирішення наявних проблем та підготовки конкурентноспроможних фахівців організована співпраця навчального закладу  з роботодавцями на основі соціального партнерства.

Адміністрація Сквирського вищого професійного училища в даній співпраці поставила за мету:

-       впроваджувати у навчально-виховний процес інноваційні технології;

-       вивчати ринок праці, шукати шляхи соціального партнерства;

-       створювати ефективну та гнучку систему підготовки робітничих кадрів.

Співробітництво між роботодавцями і педагогічним колективом відбувається за такими формами:

-       проведення переговорів;

-       укладення довгострокових договорів на підготовку кваліфікованих робітників;

-       проходження виробничого навчання і практики в умовах реального виробництва та працевлаштування;

-       стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання;

-       екскурсії;

-       участь фахівців підприємства при проведенні поетапної та державної кваліфікаційної атестації;

-       участь в конкурсах фахової майстерності, тематичних семінарах для майстрів та учнів.

Сучасний рівень розвитку науки і техніки, жорстка конкуренція на ринку праці спонукають роботодавців проводити переоснащення підприємств високотехнологічним обладнанням, що в свою чергу потребує від навчального закладу підготовки випускників високого рівня кваліфікації.

Тому наш педагогічний колектив чітко усвідомив, що найважливішим чинником підвищення якості професійного навчання – є соціальне партнерство.

Навчальним закладом визначено перелік партнерів – замовників кадрів відповідно до ринку сільськогосподарських професій:

 1. Фермерське господарство «Провіденс»
 2. Суб’єкт підприємницької діяльності «Стогній В.В.»
 3. Приватне підприємство «Росава- Агро»
 4. Фермерське господарство «Діброва-С»
 5. Селянське фермерське господарство «Нива-1»
 6. Дочірнє підприємство «Кліринг-Агро»
 7. Селянське українсько – німецьке аграрне підприємство « Інтерагро-Сквира»
 8. Товариство з обмеженою відповідальністю  «Схід- агро»
 9. Приватне підприємство «Виробничо – комерційна організація « Еталон»

10.Товариство з обмеженою відповідальністю  «Мрія»

Це дає можливість – забезпечити ринок праці випускниками необхідної кількості  та якості професійної підготовки.

Результатом співпраці Сквирського вищого професійного училища та роботодавців є відкриття додаткових можливостей:

-       це постійний доступ до інформації про стан ринку праці, обсяги підготовки кадрів;

-       з’являється реальна можливість для того, щоб врахувати вимоги роботодавців до підготовки кваліфікованих робітників;

-       відкриваються реальні шляхи організації практики учнів на новітньому обладнанні, набуття ними професійно-практичних та операційних навичок діяльності з принципово новою технікою та інструментами;

-       стає можливим організація систематичного стажування викладачів спецдисциплін і майстрів виробничого навчання на підприємствах з метою ознайомлення з інноваційними виробничими технологіями;

-       підвищується можливість для цільової підготовки кваліфікованих робітників з урахуванням регіонального компоненту розвитку економіки, що покращує кількісний показник працевлаштування випускників. Крім того, створюється механізм об’єктивної оцінки якості підготовки кваліфікованих робітників фахівцями підприємств та організацій шляхом поетапних кваліфікаційних атестацій;

-       покращується професійна якість учнів, адаптація до ринку праці;

-       забезпечується популяризація обраної професії, що дозволяє вчасно реагувати на пропозиції роботодавців;

-       створюються умови для спільних проектів, що дає можливість поповнити спецфонд навчального закладу, модернізувати матеріально-технічну базу, розробити стратегії розвитку навчального закладу.

Отже, соціальне партнерство відіграє ключову роль у забезпеченні професійно-спрямованого  навчання кваліфікованих робітників і є основною формою взаємодії навчального закладу із сучасним виробництвом.

Показником результативності і ефективності  соціального партнерства є:

-       місце та значимість навчального закладу на ринку професійно-освітніх послуг;

-       показники затребуваності випускників на сучасному ринку праці;

-       якість професійної підготовки випускників.

Впевнені, що співпраця нашого навчального закладу з роботодавцями - соціальними партнерами, спонукає учнів яскраво проявляти свої здібності, мати велике бажання і прагнення здобувати професії.


На даний момент 24 гостей на сайті