Get Adobe Flash player

Незабутня екскурсія до Києва


27.01.2016 року Сквирська районна рада дітей «Лідер» районного центру дитячої та юнацької творчості  ініціювала  лідерам учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл  району підтримати  Всеукраїнську акцію  зі збору та переробки пластикових  кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. До акції із задоволенням приєдналося учнівське самоврядування ДНЗ «Сквирського ВПУ», які власними зусиллями зібрали понад 10 кг. пластикових кришечок.

Зважаючи на масштаби акції, фонд «ОВЕС» (організатор заходу) закликає не зупинятися і приєднуватися. Що більше добровольців візьмуть участь у цій справі, то більшій кількості воїнів АТО вдасться повернутися до нормального життя. Попереду серйозна робота - на один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тис. пляшок із кришками.

Учнями навчальних закладів Сквирщини було зібрано більше 100 кілограмів пластикових кришечок.

27 лютого 2016 року для найактивніших учнів була організована екскурсія до міста Києва.

Спочатку учні передали зібрані кришечки до благодійного фонду «ОВЕС»  для подальшої їх переробки, а далі обираючи маршрут, навіть не вагалися  – спочатку обов'язково побувати на Майдані, вшанувати пам'ять героїв Небесної Сотні..

Далі маршрут пролягав до виставки досягнень народного господарства, де на території цього закладу учні з великим бажанням  стали глядачами   3D-шоу для дітей та дорослих «Вартові Мрій» та мали змогу завітати до «Зимової країни».

Сподіваємось, що такі екскурсії сприятимуть зростанню національної свідомості, любові до України та рідного краю.


Учнівське самоврядування ДНЗ «Сквирське ВПУ» висловлює подяку за фінансову підтримку Сквирській міській раді, за надання транспорту для поїздки до Києва – депутату обласної ради Скрипі Василю Іллічу та організаторам екскурсії -   Г.О. «Надійний тил Сквирщини» голові- Славінській О,В., та волонтерам –Щур О.А., Сопіженко О.Л..

На даний момент 34 гостей на сайті