Get Adobe Flash player

Про учнівське самоврядування

Літній відпочинок

Літо 2017 учнівське самоврядування ДНЗ «СВПУ» провели на узбережжі Чорного моря в дитячому оздоровчому таборі «Дельфін», Херсонської області в курортному місті Скадовськ.

Детальніше...

 

Хеловін

31 жовтня в ДНЗ «Сквирське ВПУ» учнівським самоврядуванням організовано та проведено розважальну вечірку «Зліт на Лисій горі»,  до свята Хеловін. Вхід на вечірку був суворо за  дрес-кодом.

Детальніше...

 

День миру


21 вересня учнівським самоврядуванням ДНЗ «Сквирське ВПУ» до Міжнародного дня миру проведено акцію: «Мир планеті Земля».

Детальніше...

 

Спортивним бути модно

7 квітня 2016 року до Всесвітнього Дня здоров’я головою спортивного сектору Степовою Юлією організовано та проведено флешмоб під девізом: «Спортивним бути модно».

Детальніше...

 

Посади дерево!


Сьогодні в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, і ця ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН.

В цей день учнівське самоврядування ДНЗ «Сквирське ВПУ»  провели акцію  «Посади дерево».  Учні училища принесли та висадили 52 дерева на прилеглих  ділянках.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 45 гостей на сайті