Get Adobe Flash player

Учнівське самоврядування

Вечір відпочинку за чашкою чаю

05.12.2019 р. в гуртожитку ДНЗ"Сквирське ВПУ" було проведено цікаве дозвілля - вечір відпочинку за чашкою чаю. Разом з вихователями Збаращенко А.В., Тишкевич Л. М. дівчата з хлопцями випікали смачні тістечка. У гуртожитку панувала дружня атмосфера на вечорі  відпочинку за чашкою чаю.

 

Вшанування пам’яті загиблого учасника АТО,

працівника ДНЗ«Сквирське ВПУ»

Лучинського Івана Володимировича

21.11.2019 року педагогічним колективом та учнівським самоврядуванням ДНЗ  «Сквирське ВПУ» до Дня Гідності та Свободи хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого учасника АТО, працівника ДНЗ«Сквирське ВПУ» Лучинського Івана Володимировича.

Детальніше...

 

Акція «Міняй цигарку на цукерку»

18 листопада 2019 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» учнівським самоврядуванням було проведено акцію «Міняй цигарку на цукерку» присвячений Міжнародному Дню відмови від паління.

Детальніше...

 

Участь у Обласному профорієнтаційному

змагально-мотиваційному  конкурсі

серед учнівських команд „ Обери майбутнє”

25. 10. 2019 року команда учнів «Максимум» Сквирського вищого професійного училища  взяли участь у Обласному профорієнтаційному змагально-мотиваційному  конкурсі серед учнівських команд „ Обери майбутнє” .

Детальніше...

 

Наше дозвілля

16.09.2019 року для того, щоб краще пізнати учнів, виявити їхні таланти, налагодити стосунки було проведено флешмоб «Розумний натовп»

Художній керівник Пеклін Аліна Русланівна.

 
Більше статтей...
На даний момент 12 гостей на сайті