Get Adobe Flash player

День Європи в Україні

Відчинилася Європа для малої дитини,

Засвітилась у небі України зоря.

Все у світі стрімкому неповторне й єдине,

Все дитині належить – сонце, небо й земля.

Любов до Батьківщини не примушує заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки,чим більше ми любимо Вітчизну, тим більше намагаємося збагатити свою країну скарбами, здобутими з її надр.

Щоб рухатись вперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Попереду чекає велика робота. Яка вимагає від нас об’єднання зусиль, політичної волі та високого професіоналізму і відповідальності. Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі, становлення України в якості європейської держави.

Тож давайте своїми вчинками, як майбутнє покоління, будемо дотримуватися всіх цих понять, тому що ми є європейці і Україна – Європейська держава.

11 травня 2017 року на площі Героїв Небесної Сотні відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європи до Дня Європи в Україні, в якій взяли участь голова Сквирської районної ради Гриша В.В., голова райдержадміністрації Галюк В.В., його перший заступник Славінська О.В., воїни АТО, громадські активісти, волонтери, учнівська молодь, громадськість та представники ЗМІ. Учні державного навчального закладу "Сквирське професійне училище" біля пам`ятника Т.Г. Шевченку розгорнули стометрове полотнище Державного Прапору України.

На даний момент 30 гостей на сайті