Get Adobe Flash player

Патріотичне виховання юного покоління

Всесвітній день вишиванки

16.05.2019 р. українці відзначають  свято української культури – Всесвітній день вишиванки.

Детальніше...

 

Участь у заході

з посадки саджанців дерев червоного дуба

18 квітня 2019 року в рамках національно – патріотичного виховання районною державною адміністрацією міста був організований захід з посадки саджанців дерев червоного дуба. Учні ДНЗ «Сквирське ВПУ» взяли активну участь в даному заході.

 

Мітинг до Дня Гідності та Свободи

21.11.2018 року, учні ДНЗ «Сквирське ВПУ» прийняли участь у міському мітингу до Дня Гідності та Свободи, який відбувся біля Пам’ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за Незалежність України, що споруджений у місті Сквира на площі Героїв Небесної Сотні, чим засвідчили свою любов та відданість рідній Батьківщині.

 

Урочиста лінійка до Дня Захисника України

11 жовтня 2018 р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ» була проведена урочиста лінійка до Дня Захисника України.

Детальніше...

 

Агітаційна робота

06.04.2018 року заступником командира 3 роти охорони по роботі  з особовим складом Коновальчуком  Максимом Анатолійовичем та заступником командира 1 роти охорони по роботі  з особовим складом  Свирським Романом Володимировичем було проведено агітаційну роботу з учнями нашого навчального закладу на військову службу за контрактом у бригаді з охорони дипломатичних представництв та консульських установ  іноземних держав Національної гвардії України.

 
Більше статтей...
На даний момент 30 гостей на сайті