Get Adobe Flash player

Відкриття навчально-практичного центру

11.01.2020 р. на базі Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» відбулося  урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки фахівців за професіями  «Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту  дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

На відкриття були запрошені гості: Віра Борисівна Рогова - директор департаменту освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації, Оксана Вікторівна Славінська -  виконуюча обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації , Василь Васильович Гриша - голова Сквирської районної ради, Олександр Вікторович Заболотний – завідувач сектору освіти Сквирської  районної державної адміністрації, Катерина Федорівна Бондарчук - головний редактор газети «Вісник Сквирщини».

Директор ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» Олександр Сергійович Пасічник розповів гостям про  можливості навчально-практичного центру, зазначивши, що він відкриває нові перспективи для закладу освіти та висловив щирі слова подяки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та всім, хто долучився до створення центру.

Також присутні мали змогу поринути у вир художньої самодіяльності  здобувачів освіти.

Відбулося  ознайомлення з базою навчально-практичного центру та  проведені майстер-класи  з використанням нового обладнання.

Навчально-практичний центр створений за рахунок коштів державного бюджету виділених для проведення модернізації та оновлення матеріально-технічної бази , коштів обласного бюджету та власних надходжень.

На даний момент 14 гостей на сайті