Get Adobe Flash player

І (відбірковий) етап «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020»

з компетенції «СЛЮСАРНІ РОБОТИ»

26 листопада 2019 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» відбувся І  (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Слюсарні роботи».

На урочистому відкритті Конкурсу виступив голова Сквирської районної ради Гриша Василь Васильович.

З вітальним словом  до конкурсантів та членів журі звернулася методист  Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти  у Київській області  Інна Петрівна Сидоркіна

В конкурсі взяли участь дев’ять навчальних закладів:

1. ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти»;

2. ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича»;

3. ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти»;

4. ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти»;

5. ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»;

6. ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей»;

7. ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище»;

8. ДНЗ «Сквирське вище професійне училище»;

9. ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

Конкурсантам пропонувалося виконати завдання, яке складалося з п’яти етапів.


Етап 1. Відбір заготовок для секцій згідно завдання з використанням вимірювального інструменту.

Етап 2. Обробка заготовки для секцій та проведення площинної розмітки, з використанням необхідного інструменту. Етап контролюється окремо для кожного конкурсанта.

Етап 3. Підготовка обладнання та оснастки необхідних для різки заготовок секцій ножівкою по металу, або вирубки за допомогою зубила, згідно вимог креслення №1.

Етап 4. Гнуття заготовок секцій в лещатах, використовуючи фальш-губки та перевірка геометричних розмірів зроблених секцій умовам креслення №2, за допомогою необхідного інструменту.

Етап 5. Приведення робочого місця, обладнання та інструментів в сходне положення, утилізація відходів, пред’явлення робочого місця, та виконаної роботи.

До оргкомітету І етапу конкурсу входили представники Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти  у Київській області  Стасєєва М.А. – директор, Сидоркіна І.П. та Лятицька Н.Л.  Роботи майбутніх фахівців з слюсарної справи оцінювало професійне журі на чолі  з Табулевичем Вадимом Вікторовичем -  генеральним директором ТОВ «Сквирське РТП».

Переможцями конкурсу визначено:

І місце – Павлішин Олександр ДНЗ «Сквирське вище професійне училище»

ІІ місце – Майківець Євген ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти»;

ІІІ місце – Дорошенко Андрій ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище»;

Такі конкурси мотивують до професійного зростання, виявлення професійних навиків, практичної підготовки працівників, удосконалення їх знань та майстерності для забезпечення безпечного виконання робіт та  розповсюдження кращого досвіду та самоствердження майбутніх фахівців.

Побажаємо – переможцю І етапу,  успішно представити Київську область на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Слюсарні роботи».

На даний момент 3 гостей на сайті