Get Adobe Flash player

Виробничо-комерційна діяльність

Урок виробничого навчання

Урок виробничого навчання  в групі 28, учні якої навчаються  за професією «Офіціант» на тему: «Організація обслуговування.Зустріч і розміщення гостей за столом.Подача відвідувачам меню і прейскуранту.Етикет та культура спілкування.Підбір посуду та приборів.Виконання попередньої сервіровки столів. Культура мовлення і володіння транслітерацією вимови»

Детальніше...

 

Обслуговування банкету

Адміністрація товариство «Грона» запросили учнів групи 28 ДНЗ «Сквирське ВПУ» для обслуговування банкету приуроченого до жіночого свята - 8 Березня.

Детальніше...

 

Урок виробничого навчання

Урок виробничого навчання  в групі 28 2 курсу з професії «Офіціант» на тему: «Правила і способи подавання страв. Загальні правила збирання використаного посуду».

Детальніше...

 

Обласний краєзнавчо-пошуковий проєкт

"Київщина кулінарна: традиції та сучасність"

27 лютого 2020 р. в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" відбулася презентація обласного краєзнавчо-пошукового проєкту "Київщина кулінарна: традиції та сучасність".

Детальніше...

 

Конкурс фахової майстерності з професії

"Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

20 лютого 2020 року відбувся конкурс фахової майстерності з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". Вихованці мали змогу відчути себе справжнім слюсарями.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 17 гостей на сайті