Get Adobe Flash player

Виховна година з учнями групи №37

до дня пам'яті жертв Голодомору

”Україна пам’ятає!"

Мерцями всіялося поле.
Ні хрестика і ні могили.
То був такий навмисний голод.
Чи, Боже, й Ти вже був безсилий?

(Тарас Федюк «Навмисний голод»)

26 листопада 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» була проведена виховна година з учнями групи №37 до дня пам'яті жертв Голодомору  ”Україна пам’ятає!"

Мета: Ознайомлювати учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити учнів бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Переглянути відео «Голодний дух» можна у блозі  Шембелян Лесі Миколаївни

Класний керівник: Шембелян Л.М.


Виховна година на тему «Голодомор»

26.11.18 р. до дня пам’яті жертв Голодомору в групі №17 проведена виховна година на тему «Голодомор»

Класний керівник Момотенко С.А.


Виховна година

«День Гідності і Свободи»

22 листопада 2018 р. в групі № 48, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів», проведена виховна година «День Гідності і Свободи».

Класний керівник Мошинський В.А.


Виховна година

до Дня Гідності і Свободи

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Тому саме 21 листопада ми вшановуємо героїв, які трагічно загинули на Майдані. Ця «Небесна сотня» своїм життям викупили свободу мільйонів українців і дали шанс збудувати демократичну правову державу.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Класний керівник: Ірина Василівна Польгун


Виховна година

«Толерантність як запорука людяності»

20 листопада у групі 28 відбулася виховна година присвячена толерантності на тему « Толерантність як запорука людяності».

На виховній годині учні розкрили поняття толерантність»,обговорили певні риси толерантної людини, яка має адекватну самооцінку, вміє аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію. А також впевнились, що потрібно виховувати в собі уважність до інших людей, здатність бачити і сприймати відмінності інших людей від себе, встановлювати стосунки на доброзичливій основі, формувати в собі взаємоповагу, терпимість, чуйність та небайдужість. Важливість цієї теми досить актуальна останнім часом серед нашої молоді. Тому не зайве нагадувати про це нашим дітям знову і знову, ну і звичайно подавати їм власний приклад.

Класний керівник: Ірина Василівна Польгун


Година спілкування з учнями групи № 37

Толерантність – шлях до миру

…людина повинна бути Людиною…

Олександр Довженко

15 листопада 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбулася година спілкування з учнями групи № 37 «Толерантність – шлях до миру».

Учні групи № 37 під час години спілкування прийшли до висновку , що в питанні толерантності потрібно починати  з себе і весь наш життєвий шлях наповниться гармонією , посмішками , яскравим сонцем над головою , щирими враженнями , хорошими відгуками від оточуючих. І тоді в житті не буде місця війнам та ворожнечам і  запанує МИР у душах кожного та на всій планеті!

Класний керівник: Шембелян Леся Миколаївна.


Виховна година на тему

«Булінг в середовищі молоді»

6 листопада 2018 року в групах №47, 36, 37 була проведена виховна година на тему «Булінг в середовищі молоді».

Класні керівники Гальчинський Ю. В., Дюбін В. В. та майстер виробничого навчання Гладун М. П.


«Правопорушення  неповнолітніх»

5 листопада 2018 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів», відбулась бесіда з учнями « Правопорушення неповнолітніх».

Метою бесіди було сформувати правову свідомість та розуміння відповідальності за свою поведінку, виховати повагу учнів один до одного і до оточуючих, ознайомити з правами та обов'язками людини і громадянина, визначені у Конституції України.

Злочинність завжди займала одне із перших місць серед найбільш гострих проблем, що турбували громадську думку. У другій половині ХХ сторіччя у різних державах її ставили по значущості на друге-третє місце.

В Конституції України взагалі найвищою соціальною цінністю визнаються людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека(ст.3). Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Бесіду провела кл. керівник  групи  Вдовиченко І.В., яка завершила розмову словами, пам'ятайте, що дуже важливо правильно вибрати собі друга : доброго, чесного, законослухняного.  В народі кажуть : «У хорошій компанії розуму наберешся, а в поганій і свій загубиш».


Виховна година на тему «Торгівля людьми»

2.11.18 в групі №17 проведена виховна година на тему «Торгівля людьми».

Класний керівник Момотенко С.А.


Виховна година на тему

«Торгівля людьми. Життя на продаж»

2 листопада 2018 року в групах 36 та 47 була проведена виховна година на тему «Торгівля людьми. Життя на продаж».

Учні переглянули відеоролики «Ми не товар», «Ми рівні, бо того гідні», «Насильство в сім’ї». Після перегляду відеороликів відбулася дискусія з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Класні керівники Дюбін В. В. та Гальчинський Ю. В.


Виховна година на тему

«Шкільний  булінг»

31 жовтня 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ»  для учнів групи №26 та групи № 27 була проведена виховна година на тему «Шкільний  булінг» з метою  ознайомити учнів з поняттям булінгу, його видами та проявами; розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій; толерантного спілкування; сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. В ході виховної години учні переглянули презентацію про булінг  та відеоролики про Ніка Вуйчіча, який народився без рук та ніг. У свої шкільні роки Нік також був жертвою булінгу, але підтримка батьків йому не дала покінчити життя самогубством і тепер він надихає та підтримує інших людей.

Класні керівники груп  Маличенко Олена Миколаївна та  Старинець Тамара Володимирівна спільними зусиллями  намагалися переконати учнів, щоб вони не були ініціаторами агресивної та неправомірної поведінки по відношенню до інших, завжди пам’ятали слова Ліни Костенко:  «Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом.»


Виховна година на тему

«Булінг в навчальних закладах»

30.10.18 в групі №17 проведено виховну годину на тему «Булінг в навчальних закладах».

Учні дізналися,  що таке булінг, які його види, як з ним боротися, а також переглянули фільм  «Безпечна школа» Ніка  Вуйчича.


«Життя –  дар Божий. Бережіть його»

30 жовтня 2018 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів», пройшла виховна година  на тему: ««Життя –  дар Божий. Бережіть його».

Мета: сприяти усвідомленню учнями сенсу власного життя, допомогти  визначити шляхи правильного, безпечного, цікавого життя. Дати навички взаємної допомоги. Довести до свідомості, що доля людини у першу чергу залежить від того, як вона вміє долати життєві перешкоди, позитивно чи негативно сприймає навколишній світ, які цінності, матеріальні чи духовні, вважає головними для себе.

Виховну підготувала і провела кл. керівник  групи  Вдовиченко І.В.


"Життя без насильства"

16 жовтня 2018 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва,водій автотранспортних засобів», пройшла виховна година  на тему: «Життя без насильства».

Мета: ознайомити учнів з актуальністю проблеми насильства у учнівському середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відвідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.

Учням пропонується написати, що таке насильство, його прояви на основі власних знань, особистого бачення цієї проблеми.

Учні  зачитують власні визначення, потім разом формулюють загальне.

Присутні переглянули відеоролик про булінг.

Прийняли участь в обговоренні питання, як зробити наше життя кращим, добрішим.

Виховну підготувала і провела класний  керівник  групи  Вдовиченко І.В.


День Захисника України

12 жовтня 2018 року до дня Захисника України, дня Українського  козацтва, та святої Богородиці  Покрови було вшановано загиблих воїнів з покладанням квітів на меморіалі пам’яті, в якому взяли участь учні груп 36 та 47


 

На даний момент 28 гостей на сайті