Get Adobe Flash player

Виховний захід до дня Українського Козацтва


12.10.2017 року ДНЗ "Сквирське ВПУ" в групі №17 проведено виховний захід до дня Українського Козацтва. Учні приймали активну участь у спортивних змагань та варили юшку. Класнйи Керівник Момотенко С.А. Майстери в.н. Чорний В.М. та Гира О.І.


Згадаймо про звитяжців


В групі № 17К відбулася виховна година: «Згадаймо про звитяжців», присвячена 75 – річчу створення Української повстанської армії.

Статистика спротиву. У боротьбі з гітлеровцями вояки УПА вживали таких заходів:

  • - провели більш як 2,5 тисяч збройних акцій;
  • - здійснили 22 напади на окружні та районні центри; 11 нападів на виправно – трудові табори;
  • - знищили до 18 тисяч нацистів та колабораціоністів.


Риси особистості


Риси особистості – це стійкі, повторювані в різних ситуаціях особливості поведінки індивіда. Експериментальною психологією найбільш досліджені такі риси особистості, як екстраверсія - інтроверсія, тривожність, ригідність, імпульсивність. На противагу цьому, у буденній мові можна знайти чимало слів для визначення рис особистості.

Звернути на це особливу увагу і вирішили, під час проведення виховної години,  учні групи № 17 К. Обговорення відмінностей у певних рисах, на їх думку, може стати вихідною точкою для  особистої характеристики кожного з учнів цієї групи.


Вони прославили Україну


21 лютого 1993 року Сергій Бубка встановив світовий рекорд у стрибках із жердиною для закритих приміщень – 6м 15 см. Цей рекорд, до речі, протримався більше як 20 років, аж поки француз Рено Лявільньє 2014 – го під час турніру «Зірки жердини» в Донецьку не стрибнув на сантиметр вище.

А як не згадати і інших наших найвідоміших спортивних зірок, таких як Інеса Кравець, рекорд якої з потрійного стрибка донині залишається недосяжним, Оксана Баюл, перемога якої стала несподіванкою для розпорядників зимових Олімпійських Ігор в норвезькому Ліллехаммері,які, як виявилося, не мали запису Гімну України, Микола Мільчев, «вічний» світовий рекорд  якого можна лише повторити, але не перевершити, бо ним вибито 150 мішеней зі 150, Яна Клочкова, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор, виборовша в сумі 4 золотих і 1 срібну медалі, Андрій Шевченко, який здобув найпрестижніший індивідуальний трофей - «золотий мяч»,  як найкращий футболіст Європи (його мали перед цим київські динамівці Олег Блохін (1975) та Ігор Бєланов (1986)?.  Хіба не вони зробили український гімн упізнаваним у світі й змусили всіх стоячи аплодувати українському двоколору? Саме цьому і було присвячено виховну годину в групі № 17К на тему: «Вони прославили Україну».


«Невмируща ріка партизанської пам’яті Сквирщини»


21 вересня 2017 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва;            слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

водій автотранспортних засобів категорії «С»», пройшла виховна година  на тему: «Невмируща ріка партизанської пам’яті Сквирщини», з нагоди відзнаки  22 вересня Дня партизанської слави.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.

Детальніше зупинились доповідачі на інформації про підпільний і партизанський рух на Сквирщині, згадали героїв земляків.

Класний  керівник  групи  Вдовиченко І.В.


Година спілкування з учнями групи 37

«Один за всіх і всі за одного»

27 вересня 2017 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» була проведена година спілкування з елементами тренінгу «Один за всіх і всі за одного».
Тренінг був присв`ячений підвищенню рівня згуртованості  учнів у групі, розвитку взаємодій в учнівському колективі, визначенню неформального лідера групи.

Класний керівник групи: Шембелян Леся Миколаївна


На даний момент 50 гостей на сайті