Get Adobe Flash player

Участь у Всеукраїнській акції

«Запали свічку»

В пам'ять про мільйони загиблих від Голодомору 22.11.2018р.учні гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” долучилися до Всеукраїнської акції “Запали свічку” до 85 роковини геноциду українського народу. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих та запалено лампадку.

Учнями було переглянуто кінофільм про трагічні події 1932-1933рр.

Знов прокинулись ранки холодні.

Дощ хрестами в сніжинках застиг

Полишаючи мертвих сьогодні,

Ми рятуєм майбутнє живих.

День...День скорботи, печалі

Запалив нашу пам'ять -свічки

Це ті душі, листочки опалі,

Хто стояв тінню в холодні роки.

Організували  захід вихователі гуртожитку: Збаращенко А.В., Рогач В.С.


Захід до Дня Гідності і Свободи

21.11.2018р.в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено захід до Дня Гідності та Свободи.

Метою заходу було: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року постали на захист демократичних цінностей прав і свобод людини і громадянина;  прищеплювати любов до Батьківщини;  зберегти та донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ххl століття; розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Сьогоднішній день- це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулого часу на Майдані змінили наш народ, об'єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для валі!...

Шуми Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх

у нас одна.

Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Захід організували та провели вихователі гуртожитку: Збаращенко А.В., Рогач В.С.


Бесіда

“Кримінальна відповідальність підлітків”

07.11.2018р.в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено бесіду “Кримінальна відповідальність підлітків”.

Мета бесіди: з'ясувати суть поняття злочин та кримінальна відповідальність підлітків; розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті, розвивати вміння брати приклад з хорошої поведінки; виховувати почуття відповідальності за свої дії.

У гості до учнів завітав юрист громадської приймальні м.Сквира Валентин Євгенович Малиновський. На конкретних прикладах він розтлумачив учням статті Кримінального кодексу України, розповів про нові види шахрайства, які з'явились у нашій державі. Також наголосив на необхідності дотримання чинного законодавства неповнолітніми особами та побажав учням розкривати свої таланти і в подальшому працевлаштуватись за фахом.

Підлітковий вік - це час, коли людина ще не доросла, але вже й не дитина. Саме тоді молодь шукає себе й намагається довести всім, що вона чогось варта.

Організовано бесіду вихователями гуртожитку: Збаращенко А.В., Рогач В.С.

Збаращенко А.В., Рогач В.С.


Виховна година

“Дружба єднає щирі серця”

Самий прекрасний подарунок після мудрості, котрим могла б обдарувати нас природа, - це дружба. Дружба закінчується там, де починається недовіра. Дружба зникає там, де рівність перестає існувати.

Тому, 06.11.2018р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено виховну годину “Дружба єднає щирі серця”

Мета: розкрити поняття “дружба” як моральну категорію, вчити відрізняти дружбу справжню від товариських стосунків, сприяти становленню дружньої атмосфери, запобіганню проявів насильства в учнівському колективі; сприяти розвитку терпимості, коректності у спілкуванні з друзями; виховувати взаємоповагу, взаєморозуміння.

Під час виховної години учні більш розширили для себе поняття про дружбу, вчилися аналізувати наведені ситуації та знаходити шляхи їх вирішення.

Організували та провели виховну годину вихователі гуртожитку: Збаращенко А.В., Рогач В.С.


Виховна година:

“Здоровий спосіб життя- запорука довголіття”

24.10.2018р. в гуртожитку ДНЗ “ Сквирське ВПУ” було проведено виховну годину: “Здоровий спосіб життя- запорука довголіття”, перегляд відеороликів.

Даний захід проведено з метою: виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання та вміння вести здоровий спосіб життя; прищепити інтерес до занять фізичною культурою і спортом.

Учнями було переглянуто ряд відеороликів про пропаганду здорового способу життя та проведено спортивні змагання з баскетболу.

Виховну годину організовано та проведено вихователями гуртожитку: Збаращенко А.В.,Рогач В.С.


Виховна година “Ніхто не забутий, ніщо не забуте

1943 року Київ було визволено від німецько-фашистських загарбників ціною близько 400 тисяч вбитими.Тому, 26.09.2018р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено виховну годину “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”. В ході виховної години учні детальніше дізнались про визволення Києва та ціну перемоги, переглянули фільм “ Букринський плацдарм”.

Мусимо пам’ятати…

Лилась пожежі вулканічна лава.

Горіла хата.Ніч здавалась днем.

І захлиналась наша переправа

через Дніпро - водою і вогнем.

Час швидкоплинний. Роки відлітають у вічність, залишаючи все далі і далі від нас біль тієї війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захищав свою країну, майбутнє своїх дітей, наше з вами сьогодення. “Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..”

Виховну годину проведено вихователем гуртожитку Збаращенко А.В. та художнім керівником Пеклін А.Р.


На даний момент 16 гостей на сайті