Get Adobe Flash player

Книжкова виставка

до дня народження Івана Антоновича Кочерги


6.10.17 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” було представлено книжкову виставку до дня народження Івана Антоновича Кочерги (1881 - 1952), українського драматурга, театрального і літературного критика.

Ім'я українського драматурга добре відоме в нашій країні та за її межами. Талановиті, оригінальні твори І.Кочерги з часом вражають все новими, ще не пізнаними глибинами мудрості і окриленою довершеністю поетичної форми. До яких би тематико - проблемних шарів не звертався драматург, в центрі його уваги незмінно перебуває людина, її нелегкі шляхи самоутвердження і морально - духовних пошуків.

Мета: поглибити знання української літератури та митців України, вшанувати пам'ять видатного драматурга.

Виставка була представлена широкому колу учнів, які прослухали інформацію про письменника та переглянули книги,  написані автором .

Захід провела бібліотекар Осіпова І. О.


Екскурсія до бібліотеки


29.09.17 в  ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено екскурсію учнів до бібліотеки, ознайомлення з фондом та презентацію історії виникнення бібліотек.

Всесвітній день бібліотек - це день,коли відмічається одна з головних подій розвитку цивілізації. Саме в книгах, рукописах та навіть на камені, людина виливала свої знання, думки та здогадки.

Мета: ознайомити з правилами користування книгами та фондом бібліотеки, надати інформацію про історію виникнення та розвитку бібліотек, надихнути на читання книг.

Захід проведено в формі екскурсії по бібліотеці та інформаційної розповіді про історію книг. Всі учні залюбки розглядали та гортали  підручники фонду.

Захід проведено бібліотекарем Осіповою І. О.


Книжкова виставка

до дня народження Михайла Сергійовича Грушевського


27.09.17 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” була представлена книжкова виставка до дня народження Михайла Сергійовича Грушевського  ( 1866 - 1834 ), українського історика, державного, громадського та політичного діяча, першого Президента Української Народної Республіки.

Наука - це безперервним скептицизм. ( М.С.Грушевський )

У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків, як і не можуть зламати їх кайдани можновладців чи оббрехати діячі псевдонауки. До таких велетнів української національної культури, політичної думки і дії останніх двох століть безперечно належать Тарас Шевченко, Іван Франко та Михайло Грушевський. Саме з їхніми іменами пов’язані ідеї відродження історичної  свідомості й національної  гідності народу.

Мета: донести життєпис великого політика України, підняти історично - патріотичну свідомості, познайомити з роботами про історію нашого народу, написаними видатним діячем, показати, що ми борці за свободу і гідні гарного життя.

Захід провели ведучі, які розповіли про життя та діяльність Грушевського. Всі переглянули підручники,  написані М.С.Грушевським та роботи про нього.

Організувала і провела виставку бібліотекар Осіпова І. О.


Захід "День батька"


28.09.2017р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено святково-інформаційний захід “День батька”.

Захід було проведено з метою:виховати  любов та шанобливе ставлення до Батька та рідних, доброту в сім'ях.

Героїв-батьків, які загинули на полі бою в АТО було вшановано хвилиною мовчання.Учні розповідали вірші про тата, дідуся. Розважальною чостиною заходу стало проведення веселих конкурсів.На завершення свята прозвучала пісня про тата у виконанні Гуцалюк Тетяни.

Організовано та проведено свято під керівництвом вихователів: Збаращенко А.В., Цимбалюк Н.М.


Захід до Міжнародного дня писемності


10.09.17 в бібліотеці  ДНЗ “Сквирське ВПУ” було оформлено книжково - ілюстровану виставку, присвячену Міжнародному дню писемності та проведено ерудит - змагання з написанням диктанту.

Писемність - це запорука успіху та невичерпна скарбниця передачі  людських знань.

Мета заходу: підвищення рівня писемності учнів та пояснення значущості цього вміння; ознайомлення з історією письма; надихання на покращення мовлення та рівня грамотності; розвиток командної співпраці.

Захід було проведено в формі вікторин з ребусами та загадками, відповіді на які давали змогу писати диктант з пропущеними словами. Всі учні мали змогу переглянути інформаційну виставку та погортати цікаві підручники з граматики і її історії.

Захід провела бібліотекар Осіпова І.О.


Вечір знайомств


21.09.2017р. в гуртожитку ДНЗ  “Сквирське ВПУ” відбувся  святковий захід ”Вечір знайомств”.

Учні різних курсів із захопленням презентували підготовлену концертну програму, демонструючи свої вміння у вокальному, акторському та гумористичному жанрах. На святі панувала дружня атмосфера, яка згуртувала усіх учнів.

Учні першого курсу, які у вересні влилися у колектив нашого гуртожитку, були особливо задоволені. Учасники святкування грали в ігри, проводили жартівливу вікторину.

Дівчата третього курсу групи 25 приготували смачні смаколики, якими пригощали усіх присутніх на цьому вечорі.

Організовано та проведено вечір знайомств під керівництвом вихователів: Збаращенко А.В.,Цимбалюк Н.М.


Книжково-ілюстративна виставка


25.09.17 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” була представлена книжково - ілюстративна виставка, приурочена до дня народження Михайла Корнійовича Чалого, українського громадсько - культурного діяча, педагога та людини,  що стала першим біографом Т.Г.Шевченка.

“Друзів я застав за сніданком, який зважаючи на Успенський піст був доволі скудним...У руках обох приятелів було по половині солоного платаного судака, яким вони ласували без допомоги ножа”, - пише Чалий. Відтоді Шевченко називав Чалого “мій великий київський друг”.

Мета: поглибити знання про великих діячів України, розширити кругозір та знання літератури, піднімати патріотизм, стимулювати бажання пізнавати нові факти.

Всі присутні мали можливість погортати сторінки книг та згадати улюблені рядки великого письменника.

Захід провела бібліотекар Осіпова І.О.


Вечір-реквієм


27.09.2017р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено вечір-реквієм до річниці трагедії в Бабиному Яру.

Учні були ознайомлені з подіями, пов’язаними з трагедією в Бабиному Яру, її вплив на людиноненависницьку політику нацизму.

Присутні мали можливість переглянути кінофільм «Бабин Яр. Останні свідки».

29 вересня 1941року десятки тисяч киян вирушили в свою останню путь.Це була страшна, дорога смерті. Дорога по якій ішли приречені.

Їх тисячі лягли у Бабин Яр широкий,

І катували їх тіла, у тім яру кати.

Топтали їх тіла, ридали хмари…

Й дощем червоним хмари ті лягли.

Страшним став вересень осінній,

Для тих, що йшли в далеке небуття.

Земля здригалася в холодній тіні,

І плакала немов хоронячи дитя.

А нелюди дивилися жорстоко.

Бо серця в них не було і нема.

А під ногами в них здригалася в потугах,

Ридала й плакала багряная земля.

Такій жорстокості немає пояснення.В пам’ять про страшну трагедію Бабиного Яру в Києві поставлено пам’ятник тим, хто пішов у небуття.

Ми маємо пам’ятати Бабин Яр для того, щоб така трагедія не повторилася. Ми-Люди!

Організовано та проведено захід під керівництвом вихователів:Збаращенко А.В.,Цимбалюк Н.М.


На даний момент 54 гостей на сайті