Get Adobe Flash player

Цікаві факти про сон

За допомогою символів і архетипів сни показують нам те,чого ми не можемо зрозуміти в повсякденному житті .

У групі 19 практичний психолог Ольга Сергіївна Сікорська розповіла про тонкощі снів та ознайомила здобувачів освіти з цікавими фактами про сон.


Терапевтичні листи

Досить часто людина, переживаючи якісь важливі,іноді травмуючи події, замикається в собі, стає більш роздратованою, невпевненою та вразливою. В цьому випадку одним із ефективних інструментів психологічної самодопомоги є листи.

Група 19 під керівництвом практичного психолога Ольги Сергіївни Сікорської, написали терапевтичні листи, на які передали всю свою образу та неприємні емоції,які накопичились в них на протязі довгого періоду часу. Після написання, листи були спалені,разом з усім негативом, що там знаходився.


Заняття з елементами тренінгу на тему:

« Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення»

Практичним психологом Ольгою Сергіївною Сікорською, було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: « Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення».


Профілактична бесіда на тему:

«Червона сова»

У групах 29,49 та 19 практичним психологом Сікорською Ольгою Сергіївною була профілактична бесіда на тему:« Червона сова».

Правила цієї нової суїцидальної гри для підлітків шокують, а так звані «куратори» вимагають неможливого. Її поширюють у забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте». «Червона сова» вже знайшла перших жертв в Україні,тому не будьте байдужими,а пильніше ставтеся до людей,що Вас оточують.


Заняття з елементом тренінгу на тему:

«Толерантність, як категорія етики»

Толерантність – це вшанування чужих почуттів, поглядів, вірувань, звичаїв, які б не були, хоч і суперечливі нашим. Ми повинні ставитися один до одного в дусі Братерства.

У групах №29,19 та 49 практичним психологом Сікорською Ольгою Сергіївною та соціальним педагогом Братківською Аліною Леонідівною були проведені заняття з елементом тренінгу на тему: «Толерантність, як категорія етики». Розповсюдження та ознайомлення з інформаційними буклетами «Будь толерантним».


Тренінгове заняття на тему:

«Профілактика правопорушення серед підлітків»

18.11.2019 року у групі №29 класним керівником Маличенко Оленою Миколаївною проведено виховну годин щодо профілактики правопорушень та соціальним педагогом  Братківською Аліною Леонідівною проведено елемент тренінгового заняття на тему: «Профілактика правопорушення серед підлітків» .


Тренінгове заняття на тему:

«Діти України – проти насильства!»

10 жовтня 2019 року в групі №49 проведено елемент тренінгового заняття на тему: «Діти України – проти насильства!». З метою ознайомлення учасників з поняттями «насильство», «об’єкт насильства», «насильницькі дії», видами насильства, ознайомлення з психологічними прийомами звільнення від негативних переживань шляхом використання проективних методик, створення психологічного клімату, надання відчуття емоційної рівноваги та захищеності. Тренінг проведено соціальним педагогом Аліною Леонідівною та практичним психологом Ольгою Сергіївною.


Заняття з елементами тренінгу

на тему «Конфлікти та шляхи їх вирішення"

06.03.2019 року практичним психологом Ю.В. Дубовенко, соціальним педагогом К.Р. Оскілко для учнів групи №28 було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Конфлікти та шляхи їх вирішення», з метою надання теоретичної інформації про конфлікти, їх причини, навчити методам виходу з конфлікту та надання рекомендацій по конструктивному вирішенню конфлікту.


Тренінгове заняття «Правопорушення»

Соціальним педагогом К.Р. Оскілко проведено тренінгове заняття з учнями групи №48 на тему: «Правопорушення» з метою визначення причин, через які скоюються правопорушення та навчити учасників розрізняти проступки залежно від ступеня тяжкості, а також яку відповідальність вони нестимуть за свої дії.


Профілактична бесіда на тему:

«Моя відповідальність»

16.10.2018 року соціальним педагогом К.Р.Оскілко було проведено профілактичну бесіду на тему: «Моя відповідальність» з учнями, які проживають у гуртожитку, задля попередження злочинності серед неповнолітніх.


На даний момент 13 гостей на сайті