Get Adobe Flash player

Тренінгове заняття на тему:

«Діти України – проти насильства!»

10 жовтня 2019 року в групі №49 проведено елемент тренінгового заняття на тему: «Діти України – проти насильства!». З метою ознайомлення учасників з поняттями «насильство», «об’єкт насильства», «насильницькі дії», видами насильства, ознайомлення з психологічними прийомами звільнення від негативних переживань шляхом використання проективних методик, створення психологічного клімату, надання відчуття емоційної рівноваги та захищеності. Тренінг проведено соціальним педагогом Аліною Леонідівною та практичним психологом Ольгою Сергіївною.


Заняття з елементами тренінгу

на тему «Конфлікти та шляхи їх вирішення"

06.03.2019 року практичним психологом Ю.В. Дубовенко, соціальним педагогом К.Р. Оскілко для учнів групи №28 було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Конфлікти та шляхи їх вирішення», з метою надання теоретичної інформації про конфлікти, їх причини, навчити методам виходу з конфлікту та надання рекомендацій по конструктивному вирішенню конфлікту.


Тренінгове заняття «Правопорушення»

Соціальним педагогом К.Р. Оскілко проведено тренінгове заняття з учнями групи №48 на тему: «Правопорушення» з метою визначення причин, через які скоюються правопорушення та навчити учасників розрізняти проступки залежно від ступеня тяжкості, а також яку відповідальність вони нестимуть за свої дії.


Профілактична бесіда на тему:

 

«Моя відповідальність»

16.10.2018 року соціальним педагогом К.Р.Оскілко було проведено профілактичну бесіду на тему: «Моя відповідальність» з учнями, які проживають у гуртожитку, задля попередження злочинності серед неповнолітніх.


На даний момент 14 гостей на сайті