Get Adobe Flash player

Година спілкування на тему:

«Наше здоров я – це культура і спорт»

11 вересня 2014 року в групі №33, учні якої навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», пройшла виховна година на тему: «Наше здоров я – це культура і спорт».

Година спілкування проведена з метою:

 

  • розвивати в учнів уміння та навички свідомого вибору здорового способу життя;
  • формувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.
  • актуалізувати проблему здорового способу життя в учнів;
  • сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та власних вчинків;
  • навчити учнів визначати життєві цінності та власну позицію щодо шкідливих звичок.

Класний керівник Вдовиченко Іван Іванович та майстер виробничого навчання Маслун Дмитро Володимирович обговорили з учнями питання, які розкривають важливість здорового способу життя, наголосивши, що здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним  і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль.

Недарма кажуть: «В здоровому тілі –здоровий дух!»  Бо якщо в нас нічого не болить, то нам і світ в радість, і ніщо не зможе нас зупинити в досягненні своєї мрії,  мети. Але, якщо нас щось непокоїть, щось болить, то в нас немає бажання займатися улюбленою справою, просто радіти життю і сонечку.

«Гроші втратив – нічого не втратив,

час загубив – половину втратив,

а здоров’я загубив – все втратив».


На даний момент 28 гостей на сайті