Get Adobe Flash player

День знайомств

11 вересня 2014 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся захід під назвою "Знайомство». Розпочав його обдарований учень училища, який вміє сам складати вірші і декламує їх на сцені – Тімош Євген.

"Будемо знайомі!" - Саме так ми говоримо, коли хочемо познайомитися.   "Будемо знайомі!" - Говоримо ми і посміхаємося. Посміхаємося і простягаємо руку для знайомства.

Знайомство. Начебто так просто. Взяв і познайомився, а насправді не дуже просто. Інакше б не було так багато самотніх, нудьгуючих людей.

Доречно згадати вислів Антуана де Сент-Екзюпері про те, що єдина на землі справжня розкіш - людське спілкування. А що необхідно для того, щоб спілкування відбулося, і було повноцінним? Звичайно - це знайомство.

Ввічливість, гарний настрій, вміння підтримувати бесіду - всі ці чудові якості сприяють знайомству.

Відкрила захід ведуча Мерзла Діана, а музичне оформлення забезпечувала Цимбалюк Марина та сестри Гальчевська Рая та Ліда з піснею «Забирай» Ані Лорак.

Знайомство  проходило  в ролі гри « Інтуіція», де в ролі експертів з інтуіції були старшокласники: Щукіна Олександра, Шакітко Олександра, Мужук Любов (33 гр), Ященко Назар, Гребінник Віктор, Карпенюк Андрій (13 гр), які мали перевірити свою інтуїцію на людей, яких вони майже не знають. Кожен із експертів мав послухати характеристики та таланти першокурсників і відгадати, кому належить та, чи інша характеристика, назвавши його ім я. Близько 20 першокурсників брали участь у цій грі, а єксперти виявились із найкращою інтуіцією, бо всі таланти були відгадані.

Гарний настрій, посмішки панували проягом усього заходу.

Керівник гуртка   Щеглюк Тетяна Володимирівна


На даний момент 19 гостей на сайті