Get Adobe Flash player

Захід до Всесвітнього дня краси

9 вересня 2014 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся захід до Всесвітнього дня краси, який щорічно відзначається  саме в цей день.  В день краси  прийнято вітати все, що приносить естетичне задоволення. Хоча, в більшості своїй, мова йде про людську красу.

9 вересня за традицією проводяться всілякі конкурси краси, причому не обов'язково серед дівчат модельної зовнішності, а й серед хлопців.

 

Цьогорічне свято відбувалось у форматі  гри  «Мій зможе», а суддями були  вихователь чоловічого гуртожитку Дюбін В.В., бібліотекар училища Вдовенко Діана Олександрівна та студентка училища Марина Притвар учениця гр.32. Ведучою заходу була Мерзла Діана учениця гр.№33 «оператор комп’ютерного набору», музичне оформлення – Вечеря Дмитро учень гр.. №32 «оператор комп’ютерного набору»

Команда хлопців у складі: Гребіник Віктор, Ященко Назара, Москалюк Михайла учні гр.. №12 «тракторист-машиніст с/г виробництва», змагалась проти команди дівчат: Юрчук Вероніка учениця гр.№32 «оператор комп’ютерного набору» Пічкур Світлани учениця гр.. 14с «слюсар з ремонту автомобілів» Мужук Любов, Гальчевська Ліда учениці гр.№33 «оператор комп’ютерного набору»у різноманітних цікавих конкурсах .  «Одягання», « Гарний почерк», «Струнка постава», « Гроші», « Зачіска», « Розум – це сила». Адже як важливо відчувати один одного і бути впевненим «Що моя подруга найкраща, що вона усе зможе!» та « Мій друг найкращий, він усе зможе».

Всі учасники, без винятку, були прекрасні, розумні, спритні, вміли гарно рахувати гроші. Однак на те він і конкурс, щоб виявити найкращих.  І ними виявилась команда хлопців.

Цікаві призи та  гарна атмосфера, яка панувала протягом всього заходу, не залишила жодного байдужого у залі.


На даний момент 32 гостей на сайті