Get Adobe Flash player

Акція «Я обираю життя!»

10.09.2014р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ» до Всесвітнього дня запобігання суїциду відбулася акція «Я обираю життя!», в якій були задіяні всі учні навчального закладу.

Акція тривала весь день. На території навчального закладу учні «Голосували за життя», зав’язували кольорові смужки на руки тих, хто голосував та приєднувався до акції. Таким чином учасники засвідчували свій протест проти будь-яких вбивств та шкоди життю, виражали свою любов до життя. А ще прикрашали «Дерево життя», прикріпивши листочки із записаною власною думкою «За що я люблю життя». Вправа змушує задумуватись про цінність життя, його красу та багатогранність. Також  кожен мав змогу дістати із скриньки побажань передбачення або пораду від друзів.

 

Ми сподіваємось, що проведена акція сприятиме виробленню позитивного ставлення до життя та підвищенню його значущості в душах вихованців нашого навчального закладу.

Акція була проведена за ініціативи соціального педагога Матвієнко Аліни Леонідівни.

До Всесвітнього дня запобігання суїциду учнями, які проживають в гуртожитку, було виготовлено стінгазету – «Життя – це скарб». 


На даний момент 35 гостей на сайті