Get Adobe Flash player

Вечір до Міжнародного дня писемності

08.09.2014 року  в актовому залі училища ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся вечір «Живи, красуйся наша мово!»  до Міжнародного дня писемності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року.

Метою заходу було: ознайомлення учнів з виникненням писемності, бажання донести, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший й найдорожчий наш скарб.

 

Ведучими вечора були  Мужук Любов  № 33  та Шакітко Олександра  група  № 33.

«Неможливо навіть уявити собі, яким чином могла розвиватися цивілізація, якщо б на певному етапі свого розвитку люди не навчилися фіксувати за допомогою певних символів потрібну їм інформацію і таким чином передавати і зберігати її. Очевидно, що людське суспільство у такому вигляді, в якому воно існує сьогодні, просто не могло б з'явитися».

Залу було запропоновано конкурси : розгадування кросвордів  та  конкурс  « Діти України»  - конкурс знавців гімну України. В конкурсах активну участь прийняли: Савчук Олександр , Гребінник Віктор, Карпенюк Андрій учні гр. №13, Партей Ярослав гр. №14с,Латюк Яна, Безсонова Ольга учні гр. № 33 та Квашук Богдан гр.№ 54 .

На завершення вечора всіма присутніми було виконано гімн України.

Була обладнана виставка книг «Писемність – безцінне надбання людства », де були представлені книги про красу мови та письменства, всі бажаючі вільно могли ознайомитись з книгами.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом: вихователів гуртожитку Збаращенко А.В , Дюбіна В.В. та бібліотекаря  Вдовенко Д.О .


 


На даний момент 36 гостей на сайті