Get Adobe Flash player

Захід «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття»

« Життя твоє – безцінний дар.

Не забувай про це ніколи…»

08.04.14 р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ» була проведена акція «Ми за здоровий спосіб життя», в рамках якої було проведено спортивне загання з футболу між учнями та викладачами навчального закладу. Гра завершилася рахунком 1:1, але після серії пенальті перемогу здобули учні училища з рахунком 3:2. Після матчу  відбувся захід «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття». Здоров’я та свіже повітря нерозривно між собою пов’язані, тому захід було вирішено провести на свіжому повітрі.

Метою заходу було: узагальнити знання учнів про здоров‘я людини, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання про шкідливі звички та їх вплив на здоров‘я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров‘я.

Епіграфом до  заходу були слова Леонардо да Вінчі «Пам’ятай, життя – це подарунок; і той, хто його не цінує, на цей подарунок не заслуговує».

Ведучими були сестри Рая  та  Ліда Гальчевські (учениці групи №33).


В ході програми  всі могли більше дізнатися про негативні фактори впливу на здоров'я, та фактори, які сприяють здоров’ю. Всі бажаючі  приймали участь у веселому загартуванні на спортивному майданчику. В  змаганнях прийняли активну участь: Носінська Дарина гр. № 32, Гальчевська Рая гр. № 33, Гальчевська Ліда гр.№33, Гребінник Віктор гр.№13, Шакітко Олександра гр. № 33, та Паламар Дарья  гр. № 33,Латюк Яна гр. № 33 та ін.


На превеликий жаль, ціну здоров’я більшість людей усвідомлюють лише тоді, коли воно значно втрачене. Тільки тоді виникає прагнення вилікувати захворювання, стати здоровим.

Здоров‘я – це одна з головних умов досягнення успіху в житті. Бережіть його з молодих літ, зміцнюйте й примножуйте його. Не витрачайте даремно цей безцінний скарб, дарований Природою. Пам‘ятайте, що Ваше здоров‘я – у Ваших руках. Будьте здоровими!

У бібліотеці ДНЗ «Сквирське ВПУ» була обладнана виставка книг «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття», де були представлені книги по даній темі. Всі бажаючі вільно могли ознайомитись з нею.


Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом бібліотекаря  Вдовенко Діани Олександрівни та вихователя гуртожитку Збаращенко Алли Василівни.


На даний момент 26 гостей на сайті