Get Adobe Flash player

Вечір «Веселий сміх - здоров’я»

01.04.2014 року  в залі  відпочинку  в гуртожиткуДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувсь розважальний вечір «Веселий сміх - здоров’я»,  присвячений святкуванню Дня сміху.

Метою заходу було: продовжити традиції святкування 1 квітня в стінах нашого навчального закладу, підтримати найкращі традиції українського гумору,  популяризація   кращих літературних шедеврів гумору,та нагадати що самі важкі перешкоди легко долати з посмішкою на обличчі.

Ведучою вечора була Гальчевська Ліда гр.№33. В ході вечора відбулись читання веселих гуморесок та анекдотів в традиціях українського народу.

Була обладнана виставка книг «Усмішка і сміх – для всіх », де були представлені книги українського гумору , таких  видатних українських гумористів як Остап Вишня, Павло Глазовий та багато інших. Всі бажаючі вільно могли ознайомитись з книгами.

Добра усмішка або щирий сміх подовжують людське життя, та і можливо , долає життєві негаразди тільки та людина, яка може їх висміяти. Творча спадщина нашого народу свідчить про те, що у недобрі часи гумор допомагав йому вистояти у нелегкій боротьбі за своє існування. Під час Великої Вітчизняної війни, усмішки Остапа Вишні не тільки звеселяли солдатів, а й дарували їм надію на перемогу. Отже, гумор дозволяє людині залишатися людиною попри всі негаразди.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом: вихователів гуртожитку Збаращенко А.В, Дюбіна В.В та бібліотекаря  Вдовенко  Д.О.На даний момент 31 гостей на сайті