Get Adobe Flash player

Літературно - мистецький вечір «Світоч української літератури »

11.03.14 року  в актовому залі  ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся літературно - мистецький вечір «Світоч української літератури », присвячений 200 – річчю від дня народження великого Кобзаря.

Метою заходу було: розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; сприяти вихованню національної самосвідомості учнів; бажання читати твори Т.Шевченка; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.

Ведучими вечора були Юрчук Вероніка гр.№ 32 та Гнидовець Ніна гр. №31.

 

«Отче наш, Тарасе всемогучий,

Що створив нас генієм своїм,

На моїй землі,як правда, сущий

Бющий у неправду, наче грім.

Ти, як небо, став широкоплечо

Над літами,що упали в грузь;

Віку двадцять першого предтечо,

Я до тебе одного молюсь..»

Такими словами в «Молитві» звернувсь Дмитро Павличко, і які стали червоною стрічкою всього вечора.

Тарас Шевченко. З  цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Шевченка.

Була оформлена книжкова – ілюстрована виставка «Тарас Григорович Шевченко – гордість української культури», де були представлені книги про життя та творчий шлях великого Кобзаря. Всі бажаючі вільно могли ознайомитись з книгами.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом  бібліотекаря  Вдовенко Діани Олександрівни та вихователів гуртожитку Збаращенко Алли Василівни , Дюбіна Василя Васильовича.


На даний момент 34 гостей на сайті