Get Adobe Flash player

Вечір до Дня закоханих

12.02.14 року  в залі відпочинку ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся  літературно - розважальний вечір «Під знаком купідона»,  присвячений святкуванню Дня закоханих.

Мета заходу - поглибити знання учнів про історію виникнення свята; сприяти вихованню в учнів почуття вірності, шляхетності у стосунках; у процесі сприйняття чудової інтимної лірики видатних українських поетів, усвідомити, в чому полягає етичність стосунків закоханих; передати чистоту, чарівність, ніжність і силу кохання; формувати дружні стосунки в колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва; розвивати кмітливість.

Ведучими вечора були Мерзла Діана учениця гр. №33 та Пазак Оксана учениця групи №31(професія - «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»).

В ході вечора  всі могли більше дізнатись про історію виникнення свята та прийняти участь в веселих конкурсах, які викликали жваве зацікавлення залу. Було сформовано три пари «Валентинчиків»:

1 пара – Павлівський Ігор гр. №52 «слюсар з ремонту автомобілів» та Гальчевська Ліда гр.№33 «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»;

2 пара – Редько Іван гр. №53 «слюсар з ремонту автомобілів» та Носінська Дарина гр. № 32 «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»;

3 пара – Гребінник Віктор гр.№13 «тракторист-машиніст с/г виробництва» та Гальчевська Рая гр. № 33 «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Кохання ... Ніхто і ніколи не в змозі буде до кінця пояснити, що ж це таке. Це - велика таємниця життя.  Про кохання написано багато. Адже коли це почуття з'являється, завмирає серце, тріпотить душа, і кожному закоханому хочеться писати вірші, оспівувати свою любов, і ці прекрасні почуття та емоції для всього залу передавали юні читці: Макарчук Лілія  (учениця гр. №31), Мужук Любов (учениця гр. №33), Шакітко Олександр (учень гр. № 33) та Москалюк Михайло (учень гр.№12», промовляючи рядками видатних українських ліриків. Всі учасники були нагороджені призами та солодощами, а на завершення вечора було влаштовано чаювання у дружньому колі.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом вихователів гуртожитку Збаращенко Алли Василівни, Цимбалюк Наталії Миколаївни та бібліотекаря  Вдовенко  Діани Олександрівни.


На даний момент 36 гостей на сайті