Get Adobe Flash player

Брейн - ринг «Весела хімія»

12.02.14 року  в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся брейн - ринг «Весела хімія» присвячений  180 – річчю від дня народження російського хіміка Менделєєва Д.І.

Мета заходу - формувати в учнів пізнавальний інтерес і творче мислення, сприяти розвитку логічного мислення, розвинути знання учнів з питань, що стосуються періодичного закону та хімії в загальному.

У брейн – ринзі взяли участь дві команди «Катіони» та «Неони». Капітан «Катіонів» - Юрчук Вероніка гр. № 32 та члени команди - Мельник Олена гр. №32, Довженко Валентина гр. №33, Мерзла Діана гр. №33, Михайлова Марія гр.№32(професія – «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»), капітан «Неонів» - Іщенко Денис гр. №31(професія - «оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних») та члени команди Горбатюк Сергій гр.№12, Москалюк Михайло гр.№12, Петрусенко Валентин гр.№13 9професія - «тракторист-машиніст с/г виробництва»).

Як висловився Дмитро Іванович Менделєєв  «         Розмова і слова потрібні, але вони тільки початок, вся суть життя в справах, в умінні переходу від слова до справи, в їх погодженні». Всі учасники пройнялися духом командної гри, проявили свою ерудованість, обізнаність та дійшли висновку, що найголовніше – дружба та спільна справа !

Підготовка та проведення вечора відбулась під керівництвом бібліотекаря  Вдовенко  Діани Олександрівни .


 

 

На даний момент 47 гостей на сайті