Get Adobe Flash player

Вечір «Пора навчання світла й неповторна»

28.01.14 року  в залі для відпочинку  ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся розважальний вечір «Пора навчання світла й неповторна», який був  присвячений Дню студентів та Дню Тетяни Великомучениці.

Мета заходу - ознайомити учнів з історією свята святої Тетяни та традиціями, звичаями, розкрити його значення; розширити кругозір учнів. Ведучими вечора були Шакітко Олександра та Мужук Любов, учениці гр. №33.

В ході вечора відбулися веселі конкурси та вікторини: «Портрет Тетяни» - намалювати  картину з зав’язаними очима під керівництвом помічника, «Весела вікторина» - цікаві запитання на ерудованість та вікторина «Квіти рідної землі», які викликали жваве зацікавлення залу. Активну участь приймали учні: Павлівський Ігор гр.№52, Редько Іван гр.№53, Сікорський Тимофій гр.№53, Гребінник Віктор гр.№13, Єнькіна Світлана гр.№32, Кірілов Олександр гр.№10 та Козій Валерій учень гр.№53.     Всі діти за участь були нагороджені  солодкими призами.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом бібліотекаря  Вдовенко  Д.О та вихователів гуртожитку Збаращенко А.В, Цимбалюк Н.М.


На даний момент 68 гостей на сайті