вечір «Пора навчання світла й неповторна»
Get Adobe Flash player

Вечір «Пора навчання світла й неповторна»

28.01.14 року  в залі для відпочинку  ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся розважальний вечір «Пора навчання світла й неповторна», який був  присвячений Дню студентів та Дню Тетяни Великомучениці.

Мета заходу - ознайомити учнів з історією свята святої Тетяни та традиціями, звичаями, розкрити його значення; розширити кругозір учнів. Ведучими вечора були Шакітко Олександра та Мужук Любов, учениці гр. №33.

В ході вечора відбулися веселі конкурси та вікторини: «Портрет Тетяни» - намалювати  картину з зав’язаними очима під керівництвом помічника, «Весела вікторина» - цікаві запитання на ерудованість та вікторина «Квіти рідної землі», які викликали жваве зацікавлення залу. Активну участь приймали учні: Павлівський Ігор гр.№52, Редько Іван гр.№53, Сікорський Тимофій гр.№53, Гребінник Віктор гр.№13, Єнькіна Світлана гр.№32, Кірілов Олександр гр.№10 та Козій Валерій учень гр.№53.     Всі діти за участь були нагороджені  солодкими призами.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом бібліотекаря  Вдовенко  Д.О та вихователів гуртожитку Збаращенко А.В, Цимбалюк Н.М.


На даний момент 8 гостей на сайті