Get Adobe Flash player

Вечір «Обійматись і дарувати всім  шматочок щастя -  це прекрасно»

21.01.2014 року  в актовому залі гуртожитку ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся розважальний вечір «Обійматись і дарувати всім  шматочок щастя -  це прекрасно»,  присвячений святкуванню 21 січня Міжнародного дня обіймів.

Метою заходу було нагадати про Міжнародний день обіймів. Суть цього свята полягає у прояві дружнього ставлення або симпатії до різних людей - навіть незнайомих, толерантності і мудрості, здатності щось змінювати на краще і не тільки в своєму житті - це справжній дар. Уміння співпрацювати у дружній атмосфері.

Ведучими вечора були Мерзла Діана та Гальчевська Раїса – учениці групи №33. Всі присутні могли більше дізнатись про історію виникнення свята та прийняти участь у веселих конкурсах, які викликали жваве зацікавлення залу:«Збір урожаю», «Лопни куля», «Танці на газетах» та конкурс «Снайпери працюють в парі» . В конкурсах прийняли активну участь Рибак Юрій гр.№10, Павлівський Ігор гр. №52, Гребінник Віктор гр.№13, Сікорський Тимофій гр.№53, Шакітко Олександр гр.№33 та Гнідовець Ніна гр. №31.

Підготовка та проведення вечора відбулось під керівництвом бібліотекаря  Вдовенко  Діани Олександрівни та вихователя гуртожитку Збаращенко Алли Василівни.


На даний момент 52 гостей на сайті