Що ми знаємо про СНІД
Get Adobe Flash player

Що ми знаємо про СНІД

В ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов тиждень боротьби зі СНІДом. В рамках тижня було проведено тренінг на тему: «Віруси імунодефіциту людини (ВІЛ) та синдром набутого імунодефіциту (СНІД).

Мета - надати інформацію про ВІЛ та СНІД, історію виникнення, шляхи передачі та запобігання інфікуванню, сформулювати толерантне ставлення до людей, що є носіями ВІЛ.

Прослухали тренінг 82 учні, з яких активну участь приймали:

- учні групи № 13(«Тракторист машиніст с/г виробництва»): Павлівський Дмитро, Петрусенко Валентин, Кучеркнко Максим, Гира Іван, Майок Максим;

- учні групи № 53(«Слюсар з ремонту автомобілів»): Бондар Володимир, Козій Валерій, Гуцалюк Сергій, Котюк Сергій;

- учні групи № 33(«Оператор комп’ютерного набору»): Щукіна Олександра, Шакитко Олександра, Паламар Дарія група;

- учні групи № 52(«Слюсар з ремонту автомобілів»): Харьковий Богдан, Кореняко Ігор;

- учні групи № 32(«Оператор комп’ютерного набору»): Вечеря Дмитро, Притвар Марина, Царук Влад, Дзера Віта, Бойко Іван;

- учні групи № 12(«Тракторист машиніст с/г виробництва»): Хмара Владислав, Середа Владислав, Півнюк Андрій, Носанчук Олександр, Кучеренко Андрій.

Провела захід практичний психолог Дубовенко Юлія Віталіївна.

Також за участю медичного працівника Сафіної А.В. з учнями училища була проведена лекція на тему: «СНІД - як вберегтися від синдрому набутого імунодефіциту». Мета - висвітлення інформації про запобігання зараження вірусом СНІД.

З метою прищеплення шанобливого ставлення, милосердя до людської гідності а також гуманного ставлення з боку суспільства відносно ВІЛ-інфікованих людей було здійснено перегляд фільму під назвою «СНІД». Провела заступник директора з ВР Тиховська Наталія Олександрівна.


З метою висвітлення інформації про вірус імунодефіциту та закріплення отриманих знань про синдром набутого імунодефіциту, серед учнів груп училища проведено конкурс стінгазет на тему: «Що ми знаємо про СНІД».Проведено першість з настільного тенісу. Змагання проходили в два етапи: спочатку була проведена першість серед груп І, ІІ, ІІІ, ІV курсів і в фінальній частині зустрілися призери І – ІІ курсу та ІІІ – ІV(склад команди – 3 учні).

Група №12 ІІ курс – Гаркуша Владислав, Фартушний Сергій, Щеглюк Владислав («Тракторист машиніст с/г виробництва»);

Група № 63 І курс – Лісовський Олександр, Пантелійчук Віктор, Людвік Анатолій («Електрогазозварник»);

Група №10 - ІV курс – Мостіцький Олександр, Волинець Олександр, Гасло Артем(«Експлуатація та ремонт машин і обладнання авто промислового виробництва»).

В напруженій боротьбі зайняли:

І місце – група №12 – класний керівник Момотенко С.А.

ІІ місце – група №10 – класний керівник Макоцьоба С.Ф.

ІІІ місце – група №63 - класний керівник Старинець Т.В.

Змагання проводив і опрацьовував керівник фізичного виховання Яскір В.С. та викладач фізкультури Макоцьоба С.Ф. Переможці були відзначені дирекцією училища і нагороджені грамотами.


Учні нашого навчального закладу беруть участь в німецько-українському проекті «FairPLay – чесна гра». Мета проекту - розвиток життєвих навичок дітей та молоді, запобігання поширенню ВІЛ/СНІД за допомогою спортивних ігор. Програма для підлітків 15-17 років виключає 6 занять. Було проведене змагання в групах 13с(«Слюсар з ремонту автомобілів»), в групі 12( «Тракторист машиніст с/г виробництва»), в групі 52(«Слюсар з ремонту автомобілів»), в групі 10 («Експлуатація та ремонт машин і обладнання автопромислового виробництва»). Загалом було охоплено на першому етапі 98 учнів, проект триває.


 


На даний момент 52 гостей на сайті