Get Adobe Flash player

«Пам’яті героїв Крут»

Є в історії  України події, які стали знаковими,  символічними. Такою подією є героїчна смерть  під залізничною  станцією  Крути молодих захисників Української Держави. 102 роки тому, 29 січня 1918 року у бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що стали на захист незалежності своєї Вітчизни.

Проти 300 українських юнкерів, студентів та гімназистів виступало понад 4 тис. червоних  радянських вояків на чолі з Михайлом  Муравйовим.   Крути – це великий перелом на межі двох століть.

І саме до 102-річниці вшанування пам’яті героїв Крут в освітньому закладі пройшов цикл виховних заходів.

У групі №49 під керівництвом класного керівника Василя Васильовича Дюбіна , за участю заступника директора з виховної роботи Діани Олександрівни Вдовенко та практичного психолога Ольги Сергіївни Сікорської, відбулась виховна година «Червона калина на білому снігу» .

Здобувачі освіти переглянули відеоролик «Крути» гурту «Тінь сонця», короткометражний фільм «Крути. Ми пам’ятаємо» та ознайомились і зворушливою книжковою - ілюстрованою виставкою «Через Крути до майбутнього» організовану бібліотекарем освітнього закладу  , хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут.

Учні навчального закладу влаштували ФЛЕШМОБ У ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ КРУТ до якого долучились учні ЗОШ міста!

Дякуємо, що підтримуєте!

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

На даний момент 5 гостей на сайті