Get Adobe Flash player

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно.

Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!

27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок.

Група № 49 під керівництвом класного керівника Василя Васильовича Дюбіна та майстра виробничого навчання Михайла Миколайовича Кудлая, за участю заступника з виховної роботи Діани Олександрівни Вдовенко, практичного психолога Ольги Сергіївни Сікорської та соціального педагога Аліни Леонідівни Братківської створили з палаючих свічок інсталяцію увигляді зірки Давида, біля якої відбулась хвилина мовчання. Здобувачі освіти переглянули фільм «Крик чорнозему».

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

На даний момент 7 гостей на сайті