Get Adobe Flash player

«Новорічне свято 2020»

У Новорічні свята трапляються дива, навіть дорослі чекають що неодмінно станеться чудо!

У ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбулось чарівне новорічне свято в якому групи приймали активну участь та вітали одне – одного. Щиро дякуємо учням  та класним керівникам  навчальних груп №19 та №48 за гарний настрій, який вони подарували своїми підготованими номерами художньої самодіяльності.

Конкурс «Міс Училища 2020» торкнувся серця кожного: учасниці  не були конкурентками, вони показали, що в училищі навчаються справжні, цілеспрямовані таланти. Юні красуні отримали нагороди, а перше  місце виборола Татарченко Олена учениця групи №28.

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань. І ми не могли забути про найменших, а це дітки працівників освітного закладу. Для них було оранізовано веселі конкурси та хороводи , щоб подарувати дітям радість та позитивні емоції. Всі дітлахи отримали  подарунки та солодощі.

ДНЗ «Сквирське ВПУ» вітає всіх з новорічними святами! Бажаємо,щоб з кожним трапилось незабутнє диво в Новому,2020році! Всім добра!

На даний момент 10 гостей на сайті