Get Adobe Flash player

Вечір з нагоди відзначення 95 річниці від дня народження

Василя Сухомлинського

24.09.2013 року в актовому залі нашого навчального закладу бібліотекарем Вдовенко Д.О. було проведено вечір  з нагоди відзначення 95 річниці від дня народження видатного українського педагога, вченого із світовим ім’ям, Василя Олександровича Сухомлинського. Життєве кредо педагога виражалося в словах: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

Метою проведеного заходу було: ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом  Василя Сухомлинського; розглянути оповідання; визначити тематику та проблематику творів; розвивати навички логічного мислення, вміння аргументовано доводити свою думку; виховувати почуття поваги та шанобливого ставлення до оточуючих.

В ході вечора  було прочитано деякі короткі твори видатного педагога, читцями яких були: Макарчук Лілія(учениця групи № 31), Мерзла Діана(учениця групи № 33) та Гальчевська Ліда(учениця  групи № 33).


У дітей була можливість познайомитись з книжковою виставкою «Людина начинається з добра», де були представлені твори видатного педагога. 

 

На даний момент 55 гостей на сайті