Get Adobe Flash player

«Онлайн-грумінг, секстинг та його небезпеки»

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Сучасні діти не уявляють свого життя без онлайну. Інтернет стає в пригоді і під час приготування домашніх завдань, і для спілкування з друзями та пошуку цікавої інформації, але ж, на жаль, діти не знають, які ризики можуть їх чекати в онлайні. А крім того відчувають себе захищеними, спілкуючись з незнайомцями в інтернеті, бо не розуміють, як незнайомець у смартфоні може вплинути на їх реальне життя та принести з собою багато проблем.

З метою формулювання в учнів уявлення про актуальні ризики в Інтернеті та про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу у ДНЗ «СВПУ» був проведений захід «Онлайн-грумінг, секстинг та його небезпеки».

На жаль, нині випадки підліткового секстину та онлайн-грумінгу( побудова в мережі Інтернет дорослим/групою дорослих осіб довірливих стосунків з підлітком з метою отримання її інтимних фото/відео та подальшим її шантажуванням про розповсюдження цих фото) – сумна реальність для України.

Потрапивши в таку складну ситуацію, діти відчувають самотність, відчай та безвихідь, тому погоджуються на усі умови кривдників. Через таке психологічне пригнічення та страх дитини більшість випадків онлайн-грумінгу залишаються прихованими й не доходять до слідчих органів, хоча це тяжкі злочини і законодавство України передбачає за це кримінальну відповідальність.

Учні нашого навчального  закладу дізналися як убезпечити себе та як слід діяти у разі потрапляння в ситуації секстину та онлайн-грумінгу.

На даний момент 13 гостей на сайті