Get Adobe Flash player

«Пам’яті героїв Небесної Сотні»

20 лютого 1018 року в навчальній групі № 47, пройшов урок «Пам’яті героїв Небесної Сотні».

Мета: виховувати в учнів шанобливе ставлення до героїчного історичного минулого України, усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності; формування в учнів активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні, розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні!

Майдан та Революція гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці - міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Майдан став   місцем правди і свободи, добра, дружби, братерства й гідності. Сьогодні на сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Саме за це зараз в АТО воюють сини-герої. На полі битви – захисники, воїни. Давайте вшануємо їхню пам’ять та пам’ять всіх загиблих в АТО та героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Учні прослухали хронологію трагічних подій, виступи одногрупників, переглянули презентацію та уривки фільмів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та  військових, які боронили єдність та суверенність нашої держави у зоні проведення АТО.

Урок підготувала і провела викладач історії Вдовиченко І.В.

На даний момент 26 гостей на сайті