Get Adobe Flash player

Батьківські збори

Жоден навчально-виховний заклад не може дати того, що дає сім’я,адже батьки кожної людини грають велику і відповідальну роль. У трикутнику «батьки-учень-школа», в даному випадку училище, кожна сторона важлива і має свої права та обов’язки, які потрібно зміцнювати, розширювати, а саме головне – дотримуватися.

Це все необхідно для того, аби разом ростити особистість, наділену позитивними якостями, такими як: патріотизм, доброта, милосердя, любов до Батьківщини, природи та родини, толерантність, відповідальність та самостійність.

У народі говорять, що авторитет навчального закладу у багатьох випадках визначається організацією та проведенням батьківських зборів, адже: батьківські збори — це форма аналізу, осмислення на основі даних педагогічної науки, досвіду виховання; батьківські збори — це школа виховання батьків, формування батьківської громадської думки, батьківського колективу.

Саме з цією метою 1 грудня  2017 року у групі 25 відбулися батьківські збори. На зборах були обговорені такі питання: « Значення родини, сімейних відносин у вихованні дітей», огляд презентації « Ми ваше майбутнє»; бесіда-діалог на тему «Процес дорослішання дітей: взаєморозуміння і проблеми.»; « Аналіз результативності навчання, поведінка учнів та відвідування  ними навчального закладу.»; « Підготовка учнів до державної підсумкової атестації та випуску з навчального закладу.».

Всі заплановані питання було розглянуто згідно плану зборів та прийнято відповідні рішення. Батьки поділилися своїми враженнями від проведеної зустрічі, відзначили позитивні моменти і погодилися на подальшу плідну співпрацю з навчальним закладом у питанні покращення навчально-виховного процесу.

Дякуємо тим батькам,що були присутні на нашій зустрічі, що цікавитесь життям та навчанням своїх дітей. Лише разом з вами ми досягнемо нашої мети і виростимо справжніх громадян своєї країни, розумних, чуйних, щирих, свідомих та відповідальних людей!

Класний керівник: Польгун Ірина Василівна

Майстер: Мухіна Галина Петрівна

Презентація до батьківських зборів - завантажити

На даний момент 21 гостей на сайті