Get Adobe Flash player

Оцінка

Оцінка – це вираз в умовних знаках (балах), а також в оцінювальних судженнях учителя, майстра рівня засвоєння учнями знань, набуття вмінь і навичок, встановлених програмою, рівня старанності і додержання дисципліни. В оцінці враховуються: правильність відповіді, її повнота, послідовність, точність формулювань, рівень усвідомлення засвоєнних знань, їх зв`язок з практикою, професійна підготовка, якість виконання виробничих та інших практичних (в т.ч. лабораторних) завдань, а також дотримання учнями правил і норма поведінки. Оцінка стимулює учнів у навчанні і праці, підвищує рівень дисциплінованості.

Саме в цьому плані і було здійснено оцінку ділових і професійних якостей учнів групи № 17 К. Аналіз результатів оцінювання показав в цілому достатній рівень відповідних  ділових і професійних якостей учнів. Найкращі результати виявились у Мельника Миколи Володимировича (1 005 балів). Особливо це виявилось в напрямках управлінської, страхової  та маркетингової діяльності сфери готельно – ресторанного бізнесу, бухгалтерської та банківської справи, роботи ревізора, рекламного агента і комерсанта.

Дещо нижче, але вагомі результати оцінювання, мають також Мандзюк Юлія Василівна (982 бали), Пасічник Павло Олександрович (966 балів), Рафальський Максим Вікторович (920 балів), Кармазін Назарій Володимирович (858 балів), Скрипак Марія Олександрівна (857 балів), Гаєвський Владислав Олександрович (856 балів).

На даний момент 32 гостей на сайті