Get Adobe Flash player

Виховна робота

«Колодія величаймо – весну зусрічаймо!»

«Ходім, Колодію,

На нашу затію.

Будем їсти, будем пити,

Світ Божий хвалити.»

Колодій — це бог шлюбу, примирення та злагоди. Він приходить до людей у цей тиждень, аби допомогти їм відновити втрачені за зиму сили та пробудитись разом із першим подихом весни. В цей тиждень, до Великого посту, всі намагались помиритись.

Детальніше...

 

Заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Шість років тому сталися найтрагічніші події Революції Гідності. Саме в ці дні в центрі Києва загинула найбільша кількість учасників тримісячних протестів - понад 100 осіб.

Детальніше...

 

Патріотична година

"У нашій пам'яті вони назавжди залишились"

З метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, виховання патріотичної свідомості в групі 19 проведена патріотична година "У нашій пам'яті вони назавжди залишились".

Класний керівник Джус Світлана Олегівна

 

Виховна година на тему

"Не переступи межу. Правова відповідальність підлітків"

5.02.20 з метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх, формування навичок самостійного прийняття відповідального рішення  і критичного аналізу складних ситуацій, в групі 19 проведена виховна година на тему "Не переступи межу. Правова відповідальність підлітків".

Детальніше...

 

Лекція представниками поліції на тему:

«Адміністративна та кримінальна відповідальність серед неповнолітніх»

04.02.2020 року в освітньому закладі представниками поліції Комарніцькою Світланою Василівною та Чумак Наталією Дмитрівною здобувачам освіти була проведена лекція на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність серед неповнолітніх».

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 13 гостей на сайті