Get Adobe Flash player

Виховна робота

Тренінг «Профілактика правопорушень серед підлітків»

7 лютого 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» в учнів І курсу групи №27, які навчаються за професією «Кухар-офіціант» відбувся тренінг «Профілактика правопорушень серед підлітків».

Детальніше...

 

Вікторина з учнями групи № 37

Права та обов’язки споживачів

Одним із аспектів усебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

Детальніше...

 

Урок-реквієм

06.02.2018 року в групі №55, учні якої навчаються  за  професією "Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів", був проведений урок-реквієм з хвилиною мовчання,  присвячений вшануванню пам’яті першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда Каденюка.

 

Пам’яті першого космонавта незалежної України

Леонід Костянтинович Каденюк – народився 28.01.1951 в селі Клішевці Хотинського Району Чернівецької області в сім'ї вчителів.

Детальніше...

 

Виховна година «Спам`яни їх, не забудь!»

29 січня 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» в учнів І курсу групи №27 відбулася виховна година «Спам`яни їх, не забудь!» присвячена 100 річчю бою під Крутами.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 10 гостей на сайті