Get Adobe Flash player

Виховна робота

Виховна година

«Слава незламним захисникам!»

11.10.19 р. з метою сприяння естетичному вихованню учнів  в групі № 19, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів», була проведена виховна година на тему «Слава незламним захисникам!».

Детальніше...

 

Година спілкування на тему:

«Козацтво – ментальність українського народу».

10.10.2019 року в ДНЗ «Сквирське Вище професійне училище» в навчальній групі №18 відбулась година спілкування на тему: «Козацтво – ментальність українського народу».

Детальніше...

 

Міжнародний день ненасильства

З тих пір, коли людині прийшла в голову думка нехтувати життям і здоров’ям собі подібного, вона старанно почала шукати будь-яку причину, щоб реалізувати її, поступово забуваючи про цінності життя як такого.

Детальніше...

 

Виховна година

«Сторінками партизанської слави»

20.09.2019 р. в групі № 19, учні якої навчаються за професією "Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів", була проведена виховна година до відзначення Дня партизанської слави та річниці партизанського руху в Україні у період II світової війни 1939-1945 років.

Класний керівник Джус С.О.

 

Всесвітній день туризму


Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. 

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 20 гостей на сайті