Get Adobe Flash player

Виховна робота

Виховна година на тему “Правова культура молоді”

Сьогодні XXI століття в Україні характеризується далеко не високим рівнем правової культури молоді. Тому, 23.04.2018р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено виховну годину на тему “Правова культура молоді”.

Детальніше...

 

Економіко – правові аспекти зовнішньої трудової міграції українців

Висвітлення цього питання, у вигляді власної презентації, під час виховної години в групі 17К  належить  Кармазіну Назарію.

Детальніше...

 

Цікаве дозвілля

19.04.2018р. в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено цікаве дозвілля на лоні природи. В ході якого панувала дружня атмосфера та цікаві спогади учнів про проведені роки у гуртожитку.

Детальніше...

 

Міжнародний день польоту людини в космос

і День  ракетно – космічної галузі України

Чи можна у всесвіт купити квиток? Учні групи 17К, під час виховної години, дають відповідь: » Можна, якщо є бажання завітати до сучасного планетарію!».  Планетарій – це передусім прилад, який дає змогу проектувати на екран зображення небесних тіл і моделювати їх рух, а вже потім будівля, у якій цей прилад розміщено.

Детальніше...

 

Пироги  Ади Роговцевої

Вона затятата в роботі і однолюб у житті, актриса і поетеса. Майже 100 фільмів на її рахунку. Ада Миколаївна не сходить зі сцени останні шість десятків років. В цілому прожила велике життя і учні групи 17К згодні з її секретом успіху: щодня треба все здобувати спочатку.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 48 гостей на сайті