Get Adobe Flash player

Виховна робота

Оцінка

Оцінка – це вираз в умовних знаках (балах), а також в оцінювальних судженнях учителя, майстра рівня засвоєння учнями знань, набуття вмінь і навичок, встановлених програмою, рівня старанності і додержання дисципліни. В оцінці враховуються: правильність відповіді, її повнота, послідовність, точність формулювань, рівень усвідомлення засвоєнних знань, їх зв`язок з практикою, професійна підготовка, якість виконання виробничих та інших практичних (в т.ч. лабораторних) завдань, а також дотримання учнями правил і норма поведінки. Оцінка стимулює учнів у навчанні і праці, підвищує рівень дисциплінованості.

Детальніше...

 

Україна і Євроінтеграція

Майбутньому висококваліфікованому робітнику потрібно мати не лише такі якості, як комунікабельність, ввічливість, почуття відповідальності та акуратність, а й правильне розуміння всього спектра питань соціально - економічної політики держави. Виходячи з цього, в групі № 17К обговорено питання: «Україна і Євроінтеграція».

Детальніше...

 

Батьківські збори

29.09.2017 р. відбулися батьківські збори в групі  №16,  учні якої навчаються за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії «С»».

Детальніше...

 

Вечір памяті

05.09.17 в гуртожитку ДНЗ “Сквирське ВПУ“ було проведено вечір пам'яті завершення Другої світової війни.

Детальніше...

 
На даний момент 36 гостей на сайті