Get Adobe Flash player

Захід до Дня пам’яті героїв Крут


29.01.18 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено ілюстровану виставку та вечір - реквієм присвячений Дню пам'яті героїв Крут. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них – невмируща. Вічна їм слава!

Мета: згадати подвиг юних героїв та вшанувати їх пам'ять; показати патріотичний героїзм українського народу; підняття відчуття гідності в історичному масштабі нашої історії.


Книжково - ілюстративна виставка

до Дня Соборності України


22.01.18 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” було проведено книжково-ілюстративну виставку до Дня Соборності України. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно день Соборності відзначається з 1999 року.

Мета: прищепити любов і повагу до історичних та культурних надбань українського народу, інтерес до минулого; виховувати почуття національної гідності, гордості за свою батьківщину та народ; розширити кругозір учнів про історію України;

Захід розпочали ведучі, які розповіли історію святкування Соборності України та історичні умови, які цьому передували. В цей день учні також створювали живий ланцюг, як символ єднання українського народу. Після того як учні прослухали  історичні факти та літературні вірші про Україну всі переглянули виставочні матеріали та поділились своїми думками щодо нашої історії.

Організовано та проведено бібліотекарем Осіповою І. О.


Захід “Мозаїка новорічних свят”


26.12.17 в бібліотеці ДНЗ “Сквирське ВПУ” відбувся позаурочний захід “Мозаїка новорічних свят” приурочений до зимових свят та дня народження кросворду.

Зима - білосніжний період дитячих розваг та загадувань нового щастя для дорослих. В кожній країні свій символ нового року. В більшості це все таки бородатий дідусь з подарунками. Та як чудово, що всіх, від малого до старого, об'єднує надзвичайне очікування чудес. І вони трапляються, трапляються з тими, хто вірить в чудеса.

Мета: налаштувати дітей на святковий лад; розвивати кругозір та знання обрядів; розвивати ерудицію; стимулювати на дружні стосунки в змаганнях.

Останній захід в цьому році було проведено з привітаннями та побажаннями. Учні прослухали коротеньку розповідь про зимові свята та про  історію виникнення кросворду. Потім всі бажаючі  взяли участь в розгадуванні кросворду. Віршовані питання хоч і здавалось спочатку легкими,  але розгадки було не так просто знайти. Діти гарно справилися із завданням і обмінялися привітаннями до свят.

Захід провела бібліотекар Осіпова І.О.


Моніторинг бібліотеки ДНЗ "Сквирське ВПУ" - завантажити


План роботи бібліотеки - завантажити

На даний момент 36 гостей на сайті