Get Adobe Flash player

Ранкова зарядка, вправи, c чого почати - завантажити


Футзал

Протягом трьох місяців збірна команда училища брала участь в районній шкільній учнівській фут зальній лізі, де завоювала III місце.


Настільний теніс

У ДНЗ «Сквирське ВПУ» було проведено першість з настільного тенісу. Переможцями стали учні групи №36, а в особистому заліку Кушніренко Тимур.


Гандбол

Збірна команда училища взяла участь у міському турнірі з гандболу на кубок М. Ольшевського, де посіла IV місце.


Районний шкільний турнір з міні-футболу


Протягом 3 місяців учні ДНЗ «СВПУ» брали участь в районному шкільному турнірі з міні-футболу, де посіли 3 місце.


Турнір з гандболу


Учні ДНЗ «СВПУ» взяли участь в міському турнірі з гандболу на кубок м. Ольшевського , де посіли 4 місце.


Хочете контролювати свою вагу - займайтеся ходьбою


Ви шукаєте гарантований спосіб схуднення потребуючи надзвичайної сили волі або напівголодної дієти і нескінченого підрахунку калорій?

Хочете знайти такий засіб контролю за вагою свого тіла, який приносив би радість і зміцнював віру в себе? Такий метод існує, це «система вправ плюс – мінус дієта». Використовуючи його, ви зможете позбутися зайвої ваги, впливати на обмін речовин, зменшити апетит.

Чому плюс – мінус дієта? Тому, що ви самі вирішуєте потрібна вам дієта чи ні.

Вправи являються більш ефективним засобом позбавлення від зайвої ваги, ніж сама дієта. Якщо правильно використовувати фізичні вправи, то вага буде зменшуватися (приблизно 500г в тиждень). При дуже великій вазі може невистачити терпіння ходити такими темпами. В такому разі потрібно поєднати дієту з фізичними вправами, для більш швидкої втрати ваги.

Під час занять ходьбою в організмі людини відбуваються п’ять важливих процесів:

  1. При ходьбі відбувається втрата калорій. За час ходьби втрачається 220 Ккал 500 грамів жиру складає 3500Ккал. Тому тренуючись 1 годину ходьби, за рік ви можете витратити до 10 кг власної ваги.
  2. Фізичні вправи пришвидшують процес обміну речовин в м’язових клітинах  великої кількості жирів і калорій.
  3. Під час ходьби жири спалюються в вигляді палива. І ті, що додержуються певної дієти, пов’язаної з голодуванням, організм спалює м’язову тканину, використовуючи його замість «палива». Поки ви дотримуєтесь дієти, ви втрачаєте вагу за рахунок зменшення м’язової маси (об’єму), при цьому спалюючи незначну кількість жиру. Тому якщо ви припиняєте дотримуватися дієти, організм повинен відновити нестачу м’язової тканини і ви неминуче наберете від 2 до 4,5 кг протягом перших декілька тижнів. Тому під час занять ходьбою організм спалює жири в якості «палива».
  4. Виконання вправ допомагає збільшувати структуру м’язів, що потребує більше калорій аніж самі жири.
  5. Фізичні вправи (ходьба) підводять апетит в відповідність до втрати енергії, фізичні навантаження також контролюють апетит шляхом віддачі певної кількості жирів в кровообіг.

Тренування потрібно починати з повільної ходьби, навіть якщо це буде легко робити, наслідки тренування ви відчуєте наступного дня на слідуючий день, якщо нічого не буде боліти, слід збільшити темп ходьби. Рекомендовано 25 літній жінці проходити 3 км за 40 хв здорова 40-літня жінка може ходити 40 хв – 1,600 метрів.

При ходьбі голову тримайте прямо, високо піднятою, але не напруженою. При правильній ходьбі укріплюються м’язи черевного пресу і спини.

Програма занять ходьбою для новачків

Неділя

Дистанція км.

Час ходьби

хв.

Швидкість

Перший день

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

7-а

8-а

9-а

10-а

11-а

1,6-3,2

1,6-4,8

1,6-4,8

4,8

4,8-5,6

5,6

6,4

6,4

7,2

7,2

8,0

8,0

40

60

60

60

60

60

60

60

60

60

60

60

4,8

4-4,8

4-4,8

4,8

4,8-5,6

5,6

6,4

6,4

7,2

7,2

8,0

8,0

Для тих хто знаходиться в добрій формі, кому 30 років або трохи менше, слід ходити зі швидкістю 7,2 км/год не менше 4 разів на тиждень. Для тих кому від 30 до 60 років рекомендовано ходити в темпі 7 км/год 4 рази в неділю. Досягнувши приведених вище показників, слід довести проведення деяких прогулянок до 2 годин.

Декілька порад любителям піших прогулянок. В спекотну і холодну погоду слід починати ходьбу повільно. Якщо на вулиці дуже парко, випийте побільше води. Пройдіть вперед до 800м, а потім поверніться назад. Якщо почуваєте себе нормально, можете продовжувати звичайну прогулянку. В холодну погоду рекомендовано одягати декілька легких одежин ніж одну важку, розігрівшись можна знімати одежини. Якщо на вулиці великий вітер, то починати ходьбу слід проти вітру, а закінчувати за вітром.

Під час ходьби ви отримаєте безліч емоційних вражень і відчуттів.

Ходіть і будьте здорові.


На даний момент 20 гостей на сайті