Get Adobe Flash player

День учителя

02.10. 2014р. в актовому залі гуртожитку відбувся святковий захід до Дня вчителя. Захід проведено у формі вітального інтегрованого уроку з різними формами навчальної і виховної роботи.

Тема заходу: «Учитель спокою незна, учитель завжди у тривозі».

Мета заходу: у доступній формі донести до свідомості учителя те, що він, «Учитель» з великої букви. Продовжувати розвивати слух і терпіння. Формувати загальнонавчальні навички. Розвивати уміння правильного відпочинку. Засвоїти правила техніки безпеки при виконанні колективної усмішки. Виховувати почуття любові та поваги до себе, як до своїх учнів.

Під час проведення заходу з привітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор училища О.С. Пасічник, а також вручив грамоти Департаменту освіти і науки за багаторічну творчу працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та значний особистий внесок у підготовку молодої зміни кваліфікованих робітників методисту Олійник Г.Р, старшому майстру Вітюку С.В, викладачам Кусику Л.О та Корнійчук Н.А .

Активну участь у заході прийняли учні:

- групи № 12 Горбатюк С., Москалюк М., Фартушний С., Статкевич П., Щеглюк В.

- групи №32 Цимбалюк М., Царук В., Мельник О.

- групи №33 Гальчевська Л., Гальчевська Р., Олійник Б., Мерзла Д., Довженко В., Мужук Л.

- групи №54  Нігрей А., Квашук Б., Цалко В, Орел Д.

- групи № 14 Білодід І.

- групи № 14-с Пічкур С.

Учнівським самоврядуванням було організовано показ презентації про життя та працю педагогічного колективу училища, яку підготували: Вечеря Д. та Юрчук В.


На даний момент 44 гостей на сайті