Get Adobe Flash player

Випуск 2014

Останній бал прощальний, випускний.

Дівчата в платтях білих, мов лебідки,

І хлопці помужнілі і стрункі.

Чому ж, учителю, ти посмутнів?

Ховаєш сльози, щоб ніхто не бачив?

Ти ж сам терпляче всіх в цей день привів,

Шляхи в майбутнє зорями позначив.

Така вже доля, вчителю, твоя –

Зустрітись, аби згодом попрощатись

Й учителем навіки залишатись!

26 червня в районному будинку культури адміністрацією ДНЗ «Сквирське ВПУ» проведено випуск учнів 2014 року.

Цього дня  на випускний бал завітали  133 випускники, які здобули професії : тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту автомобілів; оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, плодоовочівник, квітникар.
З першим вітальним словом до випускників звернувся директор навчального закладу О.С.Пасічник, який привітав випускників і побажав їм успіхів, здійснення всіх мрій та бажань.

Від педагогічного колективу  із  напутніми  словами до випускників звернулись: класний керівник групи 31 Польгун Ірина Василівна та майстер виробничого навчання групи 11  Чорний Володимир Михайлович.


Учні випускних груп: Карімова Тетяна, Гира Олександр, Попова Дарина , Соколюк Вікторія, Зарудній Вадим   дякували педагогічному колективу за отримані знання, професію та бажали процвітання та успіхів навчальному закладу.

Від імені батьків до випускників звернулись Севериненко Лілія Степанівна, Мороз Галина Євгеніївна, які подякували колективу училища  за навчання та виховання своїх дітей  та благословили їх  хлібом.


Протягом усього свята лунала запальна концертна програма за участю учнів училища: Кондратюк Ірини, Олексюк Вікторії, Мерзлої Маргарити, Гнідовець Ніни., Поповаої Дарини , Соколюк Вікторії, художнього керівника Ренгач Тетяни Анатоліївни. Прекрасний величнй танець «Вальс» у виконанні учнів училища Царука Владислава та Михайлової Марії.


Випускний бал проводили : незмінний ведучий – Ковмір Сергій та Цимбалюк Марина учениця 32 групи.


Закінчився випуск святковим феєрверком!На даний момент 43 гостей на сайті