Get Adobe Flash player

Відлітають птахи з рідного гнізда

Нещодавно в нашому навчальному закладі відбувся перший етап випуску 2014 року. Завершила своє навчання в ДНЗ «Сквирське ВПУ» група №61, яка отримала професію «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів категорії «В», «С»».

На урочисте свято випуску прийшли випускники разом із своїми батьками та рідними. Напутнє слово до випускників мав директор ДНЗ «Сквирське ВПУ» О.С. Пасічник, заступник директора з НВР Власенко Л.В. та заступник директора з ВР Тиховська Н.О.


Після зачитання наказу на відрахування учнів із лав учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ», учнівським самоврядуванням училища була проведена концертна програма та показ фільму із життя групи.

Після вручення дипломів та атестатів з найкращими побажаннями до своїх учнів звернулися класний керівник Куницька Н.А. та майстер виробничого навчання Гуменюк В.Г.

Також від імені учнів групи з подякую для усіх педагогічних працівників навчального закладу виступив Малярчук А. та адміністрації навчального закладу звернулися представники батьківського комітету групи Бурко О.А. та Панченко В.М.


В добру дорогу випускники!

На даний момент 45 гостей на сайті