Get Adobe Flash player

Звіт директора за звітний період 2013-2014 роки

 

На 01.01.2013 року в училищі навчалось 352 учні, з них: 351 учень – державне замовлення, 1- контракт та 45 слухачів. На 01.01.2014 року – 340 учнів. Протягом 2013 року вибуло 7 учнів, що становить 1,5 % від загальної кількості учнів.В 2012-2013 н.р. учні навчались в 16 навчальних групах.За підсумками 2012-2013 н.р. випущено 141 учня, з них:

11 учнів – молодші спеціалісти;

130 – кваліфіковані робітники.

Дипломи з відзнакою отримали 4 учні.Проводилась курсова підготовка слухачів з професій «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» (випущено 25 слухачів), «Водій автотранспортних засобів категорії «В» (40 слухачів).

План державного замовлення виконано на 98 % .

Учні училища приймали участь в різних заходах та конкурсах. А саме:

 

-в районних олімпіадах, де серед учнів шкіл міста вибороли призові місця:

- з інформаційних технологій - І місце (Чорний Андрій – викладач Мамаєв М.О.)

- з біології – ІІІ місце (Шевчук Віктор – викладач Куницька Н.А.)

- з хімії – ІУ місце (Волинець Сергій – викладач Олійник Г.Р.), а також в конкурсах ім.П.Яцика «Об’єднаймося ж, брати мої».

Постійно працюють в училищі предметні гуртки та гуртки технічної творчості, на яких учні мають можливість поглибити свої знання та закріпити теоретичні знання на практиці. В гуртках охоплено 100 % учнів.

Виробниче навчання направлене на виробництво сільськогосподарського інвентаря, а саме: сапи, мотики, плужки, ножі, молотки, граблі, зубила, а також на вирощення с.г. культур та овочів: пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, буряк, морква, капуста та продукція тваринництва. Виготовляємо станки для плетіння сітки-рабиці, а також сітку рабицю.

Виробнича практика організована на робочих місцях підприємств м.Сквира та сквирського району. Заключено 25 договорів з передовими підприємствами про співпрацю з підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

З виховної роботи проведено – 82 виховних заходи, з них: відкритих – 18 заходів.

Навчальний заклад прийняв участь у 5-ти районних та 4-х обласних спортивно-масових заходах. Виборено 6 перших місць, 4 других, 7 третіх.

У навчальному закладі працює 7 гуртків: хореографічний, театральний, вокальний, секція загальної фізичної підготовки (атлетизму), настільний теніс, футбол, образотворче мистецтво, клуб «Ерудит».

Щоденно працює інтернет-кафе, відкрито кінотеатр для усіх учнів Сквирщини. Створений сайт училища, який поновлюється кожного дня новою інформацією про заходи ,які проходять в навчальному закладі.

Соціально незахищена категорія дітей:

Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – 18 осіб;

Діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 35 осіб;

З малозабезпечених родин – 3 особи;

З багатодітних родин – 17 осіб.

В училищі працює: 1 циклова комісія, 5 методичних комісій і 1 методичне об’єднання керівників груп та вихователів. Засідання цих комісій проводилися щомісячно. На об’єднаному засіданні методичних комісій були проведені семінари-практикуми «Впровадження інтерактивних технологій-запорука підвищення якості навчання» та "Грамотне мовлення як предмет постійної уваги педагогів".

У 2012-2013 н.р. проатестовано 9 педагогічних працівників, двоє з них підвищили свою кваліфікаційну категорію, а семеро підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії. У 2013-2014 н. р. атестуються 9 педагогічних працівників. У 2013 році стажування пройшли 2 майстри виробничого навчання. За даний період пройшли курси підвищення кваліфікації 15 педагогічних працівників.

Було проведено 8 відкритих уроків та 4 відкриті виховні години. Проведено предметні тижні.

В училищі пройшли конкурси фахової майстерності з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник», «Оператор комп’ютерного набору». Також брали участь та зайняли призове місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

В рамках виконання програми ЗОШ-ВПУ за даний період були проведені такі заходи:

- спільні уроки з учнями ВПУ та ЗОШ №1,2,5 міста, які провели викладачі Мошинський В.А. та Момотенко С.А.;

- філологічний брейн-ринг з учнями ЗОШ №4 – Маличенко О.М.;

- учнівська конференція «Економічні аспекти глобальних проблем сучасного світу» з учнями ЗОШ №1,2,4 – Кусик Л.О.;

- математичний брейн-ринг, ЗОШ №4 – Старинець Т.В.;

- презентація учнівських робіт , с. М. Лисовці та с. Кривошиїнці – Прокопчук М.С.;

- наукова конференція «Дзвони Чорнобиля», ЗОШ №1 - Вдовиченко І.В.

Проведені майстер-класи з професій «Електрогазозварник», «Плодоовочівник».

Брали участь у обласних педагогічних читаннях:

- виступ на тему «Співпраця професійно-технічного навчального закладу з роботодавцями: інноваційний шлях соціального партнерства»(Доповідав: старший майстер Вітюк С.В.);

- виставка методичних робіт педагогічних працівників навчального закладу та творчих робіт учнів ДНЗ «СВПУ».

Щорічно проводиться училищна виставка методичних напрацювань педагогічних працівників:

- у 2013 році на виставку було подано 40 методичних напрацювань;

- у 2014 році – 35 методичних напрацювань.

У 2013 році проведений методичний тиждень, який дав змогу покращити взаємовідвідування уроків та поділитися досвідом роботи між педагогічними працівниками.

У 2013 році проведена робота по ліцензуванню професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1), водій автотранспортних засобів категорії «С» та підготовлені матеріали для проведення акредитації із спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва ».

Зроблено поточні ремонти в класах, майстернях, лабораторіях. Проведено поточний ремонт гуртожитку – 56 кімнат та поточний ремонт їдальні.Замінено 12 пластикових вікон. Проведено євроремонт коридору 1-го поверху корпусу № 1. Замінено труби системи теплопостачання – 50 погонних метрів. Розпочата робота по переоснащенню 2-х класів на клас і лабораторію кухарів. Перекрито дах корпусу № 2 площею 2500 м2. Проведено поточний ремонт даху корпусу № 1 площею 1000 м2 та гуртожитку площею 1500 м2. Замінено електропроводку 2-го поверху гуртожитку.

Обробляється 200 га ріллі. Вирощено і реалізовано продукції зернових – 143404 кг. , реалізовано 90 тон; 53 тон виділено на ферму. ВРХ – 25 голів – початок року, 22 – кінець року.

Свині – 23 одиниці – початок року, 37 одиниць – кінець року. На їдальню училища передано – 12 одиниць свиней, 2 одиниці ВРХ. Птиці – 100 одиниць вирощено і  реалізовано 100 одиниць на їдальню.


 

Завантажити презентацію

Звіт директора

за звітний період 2013-2014 роки

На 01.01.2013 року в училищі навчалось 352 учні, з них: 351 учень – державне замовлення, 1- контракт та 45 слухачів. На 01.01.2014 року – 340 учнів.

Протягом 2013 року вибуло 7 учнів, що становить 1,5 % від загальної кількості учнів.

В 2012-2013 н.р. учні навчались в 16 навчальних групах.

За підсумками 2012-2013 н.р. випущено 141 учня, з них:

11 учнів – молодші спеціалісти;

130 – кваліфіковані робітники.

Дипломи з відзнакою отримали 4 учні

Проводилась курсова підготовка слухачів з професій «Тракторист-машиніст с.г. виробництва» (випущено 25 слухачів), «Водій автотранспортних засобів категорії «В» (40 слухачів).

План державного замовлення виконано на 98 % .

Учні училища приймали участь в різних заходах та конкурсах.

А саме:

-в районних олімпіадах, де серед учнів шкіл міста вибороли призові місця:

- з інформаційних технологій - І місце (Чорний Андрій – викладач Мамаєв М.О.)

- з біології – ІІІ місце (Шевчук Віктор – викладач Куницька Н.А.)

- з хімії – ІУ місце (Волинець Сергій – викладач Олійник Г.Р.)

а також в конкурсах ім.П.Яцика, «Об’єднаймося ж, брати мої».

Постійно працюють в училищі предметні гуртки та гуртки технічної творчості на яких учні мають можливість поглибити свої знання та закріпити теоретичні знання на практиці. В гуртках охоплено 100 % учнів.

Виробниче навчання направлене на виробництво сільськогосподарського інвентаря, а саме: сапи, мотики, плужки, ножі, молотки, граблі, зубила, а також на вирощення с.г. культур та овочів: пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, буряк, морква, капуста та продукція тваринництва.

Виготовляємо станки для плетіння сітки-рабиці, а також сітку рабицю.

Виробнича практика організована на робочих місцях підприємств м.Сквира та Сквирського району. Заключено 25 договорів з передовими підприємствами про співпрацю з підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

З виховної роботи проведено – 82 виховних заходи, з них: відкритих – 18 заходів.

Навчальний заклад прийняв участь у 5-ти районних та 4-х обласних спортивно-масових заходах.

Виборено 6 перших місць, 4 других, 7 третіх.

У навчальному закладі працює 7 гуртків: хореографічний, театральний, вокальний, секція загальної фізичної підготовки (атлетизму), настільний теніс, футбол, образотворче мистецтво, клуб «Ерудит»,

Щоденно працює інтернет-кафе, відкрито кінотеатр для усіх учнів Сквирщини.

Створений сайт училища, який поновлюється кожного дня новою інформацією про заходи ,які проходять в навчальному закладі.

Проведені тренінги анкетування та різноманітних меток з учнями училища.

Соціально незахищена категорія дітей:

Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – 18 осіб

Діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 35 осіб

З малозабезпечених родин – 3 особи

З багатодітних родин – 17 осіб

В училищі працює: 1 циклова комісія, 5 методичних комісій і 1 методичне об’єднання керівників груп та вихователів. Засідання цих комісій проводилися щомісячно. На об’єднаному засіданні методичних комісій були проведені семінари-практикуми «Впровадження інтерактивних технологій-запорука підвищення якості навчання» та «Грамотне мовлення як предмет постійної уваги педагогів.

У 2012-2013 н.р. проатестовано 9 педагогічних працівників, двоє з них підвищили свою кваліфікаційну категорію, а семеро підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії. У 2013-2014 н. р. атестуються 9 педагогічних працівників. У 2013 році стажування пройшли 2 майстри виробничого навчання.

За даний період пройшли курси підвищення кваліфікації 15 педагогічних працівників.

Було проведено 8 відкритих уроків та 4 відкриті виховні години. Проведено предметні тижні.

В училищі пройшли конкурси фахової майстерності з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник», «Оператор комп’ютерного набору». Також брали участь та зайняли призове місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

В рамках виконання програми ЗОШ-ВПУ за даний період були проведені такі заходи:

спільні уроки з учнями ВПУ та ЗОШ №1,2,5 міста, які провели викладачі Мошинський В.А. та Момотенко С.А.;

Філологічний брейн-ринг з учнями ЗОШ №4 – Маличенко О.М.

Учнівська конференція «Економічні аспекти глобальних проблем сучасного світу» з учнями ЗОШ №1,2,4 – Кусик Л.О.

Математичний брейн-ринг, ЗОШ №4 – Старинець Т.В.

Презентація учнівських робіт , с. М. Лисовці та с. Кривошиїнці – Прокопчук М.С.

Наукова конференція «Дзвони Чорнобиля», ЗОШ №1 - Вдовиченко І.В.

Проведені майстер-класи з професій «Електрогазозварник», «Плодоовочівник».

Брали участь у обласних педагогічних читаннях:

виступ на тему «Співпраця професійно-технічного навчального закладу з роботодавцями: інноваційний шлях соціального партнерства»

(Доповідав: старший майстер Вітюк С.В.)

виставка методичних робіт педагогічних працівників навчального закладу та творчих робіт учнів ДНЗ «СВПУ».

Щорічно проводиться училищна виставка методичних напрацювань педагогічних працівників:

У 2013 році на виставку було подано 40 методичних напрацювань;

У 2014 році – 35 методичних напрацювань.

У 2013 році проведений методичний тиждень, який дав змогу покращити взаємовідвідування уроків та поділитися досвідом роботи між педагогічними працівниками.

У 2013 році проведена робота по ліцензуванню професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1), водій автотранспортних засобів категорії «С» та підготовлені матеріали для проведення акредитації із спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва ».

Зроблено поточні ремонти в класах, майстернях, лабораторіях.

Проведено поточний ремонт гуртожитку – 56 кімнат,

поточний ремонт їдальні.

Замінено 12 пластикових вікон.

Проведено євроремонт коридору 1-го поверху корпусу № 1.

Замінено труби системи теплопостачання – 50 погонних метрів.

Розпочата робота по переоснащенню 2-х класів на клас і лабораторію кухарів.

Перекрито дах корпусу № 2 площею 2500 м2.

Проведено поточний ремонт даху корпусу № 1 площею 1000 м2 та гуртожитку площею 1500 м2.

Замінено електропроводку 2-го поверху гуртожитку.

Обробляється 200 га ріллі.

Вирощено і реалізовано продукції зернових – 143404 кг. , реалізовано 90 тон; 53 тон виділено на ферму.

ВРХ – 25 голів – початок року, 22 – кінець року.

Свині – 23 одиниці – початок року, 37 одиниць – кінець року.

На їдальню училища передано – 12 одиниць свиней, 2 одиниці ВРХ.

Птиці – 100 одиниць вирощено і – реалізовано 100 одиниць на їдальню.

На даний момент 29 гостей на сайті