Get Adobe Flash player

Випускне свято

група № 18-к з професії «Кухар; офіціант»

Закінчення навчання, випускний – свято особливе для кожного. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли  єдина  стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

24 січня 2020 року  під рушниками – оберегами та з гучними оплесками зустріли випускиків у урочистому залі групу № 18-к з професії «Кухар; офіціант».

Під керівництвом художнього керівника Аліни Русланівни Пеклін випускникам підготували захоплюючу святкову програму,від перегляду якої, було важко відірватись.

Заступник директора з навчально – виробничої роботи Людмила Вікторівна Власенко та заступник директора з виховної роботи Діана Олександрівна Вдовенко вручили випускникам дипломи та побажали віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть!

На даний момент 5 гостей на сайті