Get Adobe Flash player

Тиждень математики

З 4 по 8 грудня в ДНЗ «Сквирське ВПУ» було проведено тиждень математики, девізом якого було слова Михайла Ломоносова «Математику вже тому вчити потрібно, що вона розум в порядок приводить».

Для участі в тижні математики були залучені учні І, ІІ та ІІІ курсів.

Мета заходу:  активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу учнів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях.

Протягом тижня математики проводились різноманітні заходи: інформаційні хвилини «Математика на кожному кроці», математичний аукціон, в якому учні мали можливість перевірити свої  теоретичні знання з математики, розв’язавши кросворди та ребуси, представлення презентацій на теми: «Математика в світі професій» та «Видатні українські математики»; математичну вікторину «Математичний калейдоскоп»; конкурс математичних газет; особливо захоплююче пройшов математичний  турнір «Ерудит», в якому приймали участь учні І курсу груп №17 та №27. Приймаючи участь у конкурсах, учні отримали емоційно-позитивний заряд. Організаторами тижня були: викладач математики Старинець Тамара Володимирівна та учні ІІІ курсу Чічак Наталія та Олексюк Лілія.

На даний момент 75 гостей на сайті